3.3.21

לכבוד “צוף צמחים” –  איתן, גל, אולגה והצוות הנפלא,

ברצוני להודות על טיפולכם המסור , האדיב והמקצועי לאורך השנה אשר הוביל למהפך בחיי!

כשהגעתי אליכם, כבר נואשתי מכל טיפול אפשרי – ניסיתי הכל ברפואה הקונבנציונלית וכן מרפאים כאלה ואחרים.

מזה שנים סבלתי רבות מדלקת כרונית ואקוטית בדרכי השתן. תסמיני הדלקת היו רבים וקשים – סבלתי מצריבה נוראית, ירדתי במשקל, חשתי תשישות פיזית ונפשית גדולה, לא הצלחתי לישון, לאכול ולבצע פעולות יומיומיות פשוטות ואפילו יציאה מהבית הייתה משימה כמעט בלתי אפשרית.

נועצתי במומחים לא מעטים ונטלתי סוגים רבים של תרופות ואנטיביוטיקה, אך אלה לא רק שלא עזרו, אלא גם דירדרו את מצב מערכת החיסונית בגופי עד כדי כך שבגופי התגלו חיידקים עמידים בפני כל סוגי האנטיביוטיקה האפשריים ומצבי הלך והחמיר עד כדי מספר אשפוזי חירום בבית החולים.

סבלתי מאוד ונואשתי מכל תקווה להטבה במצב. עד שהגעתי אליכם…במקרה ,במהלך חיפוש באינטרנט אחר תרופה או טיפול לחיידק הקלפסיאלה.

הגעתי להתייעצות עם איתן . בקשב רב, סבלנות ומקצועיות , בחן איתן ביסודיות את כל תסמיניי ואת כל התיק הרפואי שלי, בנה לי תוכנית טיפול מפורטת ויצאנו לדרך. החששות שלי היו רבים שכן כבר עברתי המון רופאים ומרפאים אבל תוך פחות מחודש הרגשתי הכללית החלה להשתפר פלאים וקיבלתי את חיי בחזרה.

ככל שנצמדתי יותר לתוכנית הטיפול, שכללה תמציות צמחי מרפא, תוספי תזונה, תפריט תזונתי מותאם במיוחד בשבילי ,טיפולי מגע ודיקור ע”י אולגה הנפלאה, כך מצבי השתפר. כיום (כחצי שנה לאחר תחילת הטיפול) אני מתפקדת באופן עצמאי לגמרי, לא נמצאו חיידקים בדרכי השתן שלי מזה חודשים  וגם מחלות הרקע שלי מאוזנות ומצבי טוב יותר משהיה זה שנים.

במהלך כל התקדמות התוכנית , שמר איתי הצוות ואיתן על קשר הדוק ע”מ לעודד אותי ולענות על שאלותיי ברוב קשב וסבלנות , וכן , לשנות לפי הצורך את אופי התוכנית , סוגי התוספים והתמציות ואת התפריט התזונתי.

 

בתודה ובברכה,

נ. ירון

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן