מרפאה לרפואה טבעית ומעבדה ליצור תכשירים מצמחי מרפא ותוספי תזונה

צוף צמחים הוקמה לפני 20 שנה על ידי איתן טל CL.H שהינו מבכירי המטפלים ההרבליסטיים והמרפאים הטבעיים בישראל. איתן הינו מומחה לצמחי מרפא ורפואת הצמחים ומטפל ברפואה טבעית. הקליניקה בהנהלתה של גל טל CL.H (מוסמכת לרפואת צמחים) שהינה רעייתו של איתן טל.

במהלך השנים הפכה המרפאה למקום אשר מעניק ריפוי, מניעה והקלה למטופלים רבים הסובלים מבעיות קשות וקלות מכל סוג. המטופלים פוקדים את המרפאה מכל קצוות הארץ וזאת כדי לעבור תהליך של ריפוי, הקלה ומניעה. תהליך הטיפול הטבעי לריפוי נובע ממומחיותו המרשימה של איתן טל ובשילוב כוחות הטבע של צמחי המרפא. מתוך הצורך לספק למטופלים את כוחו של הטבע הוקמה בפיתוחו של טל איתן גם המעבדה לייצור צמחי מרפא וזאת על מנת להעניק למטופלינו את הטוב ביותר. מאז, לפני כ- 20 שנה ועד היום, אנו בצוף צמחים מפתחים ומייצרים מוצרים לריפוי מצמחים באיכות גבוהה תוך ידע רפואי נרחב היוצר הרמוניה בין מומחיות מסורתית ברפואה הטבעית, חומרים מעולם צמחי המרפא מהטובים ביותר, אמצעי ייצור מעולים וניסיון רב.

במקביל לתהליך הריפוי, שיטות הדיקור הסיני, מקצועות המגע, ההנחיות הקיומיות ועוד, אנו יודעים שקיימת נקודת הנחה חשובה ומוכחת האומרת שצמחי המרפא שלנו “אכן עושים את עבודתם”. אנו מעניקים למטופלינו ולמרפאות טבעיות ברחבי הארץ את המגוון האיכותי ביותר בישראל של תכשירים מסורתיים, צמחי מרפא, חליטות  צמחים, תוספי מזון, תכשירים לטיפול חיצוני ופנימי ועוד רבים.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

*תכשירי צוף צמחים הינם באישור משרד הבריאות ובכשרות הרבנות.

הסבר על צמחי המרפא והכנתם:

צוף צמחים עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחוייבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החשוב מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

הפקת המיצוי מחומרי הגלם:

אנו בצוף צמחים עושים שימוש בצמחי מרפא מגידולים אורגניים בשיראל וברחבי העולם. חומרי הגלם הטבעיים הינם איכותיים. אנו בוודאי מקפידים גם על הקשר לצמחי ארץ ישראל תוך שימוש במגדלים הטובים ביותר בארץ.

תהליך הייצור בצוף צמחים:

בעת הבאת חומרי הגלם הכוללים עלים, שורשים, פרחים, פקעות, עשבים וכד’, עוברים הצמחים תהליך של בדיקת זהות ואיכות. אנו בצוף צמחים עושים זאת דרך הבנה ומקצועיות וזאת כדי לייצור בסיס מושלם להכנת התכשירים שתקבלו.

מיצויים וטינקטורות:

צוף צמחים הינה מרפאה לרפואה טבעית המתמחה בייצור תכשירים מצמחי מרפא דרך טכנולוגיות ייצור המבטיחות את הטוב ביותר עבורכם. אנו ממצים ושומרים על איכות כל רכיבי צמחי המרפא ובכך אוגרים במיצוי את כל תכונותיו החשובות. התהליך הינו מסורתי במהלכו מושרה הצמח בתערובת של מים ואלכוהול תוך מיצוי נכון.

כל התכשירים הינן פרי פיתוחו הבלעדי והייחודי של איתן טל CL.H שהינו מבכירי ההרבלסטים בישראל.

הייחודיות של הצמח:

כל צמח מרפא מאופיין בתכונות המיוחדות לו ולכן חשובה התייחסות שונה מצמח לצמח. לצמחים יש אפיונים רבים ומרקמים שונים ודרישות מקצועית רבות.

התכשירים:

תהליך הייצור של צוף צמחים ייחודי בישראל ובכך מטופלינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר. אנו בצוף צמחים מבטיחים לכם את תשומת הלב הרבה ביותר וההבנה שתהליך הטיפול הינו סנרגי, עמוק וכולל את כל ענפי הקיום.

אנו חורטים על דגלנו את אמרותיו של היפוקראטס שהינו מייסד הרפואה המערבית ומחבר שבועת הרופאים

  • תחילה המילה, לאחר הצמח ורק אם צריך, אז גם סכין הניתוחים
  • הטבע מרפא את החולה
  • חשוב יותר להכיר את החולה מאשר את המחלה
  • עוצמת החיים בקרבנו הינה תרופתנו הגדולה ביותר
  • עלינו לחיות בהרמוניה בין הגוף לנפש
  • יהיו מזונותיך תרופותיך
  • אחיה את חיי בבריאות ואעסוק ברפואה ברוחב לב וטוהר מידות
  • ההליכה הינה תרופתו הטובה ביותר של האדם

רפואת צמחי מרפא פיטותרפיה PHYTOTHERAPY

רפואת הצמחים הינה הרפואה העתיקה ביותר והחשובה ביותר לטיפול בכל בעיה ולשימור הבריאות.

צמחי המרפא הינם קטגוריה הכוללת צמחים בעלי ערך רפואי וטיפולי אדיר מימדים. בעיות רבות, וזאת דרך מחקרים מדעיים בני זמננו אך גם דרך מסורות רבות של אלפי שנים מקבלות מענה לריפוי ומניעה. רפואת צמחי המרפא מכונה גם הרבליזים קליני או הרפואה הבוטנית.

רפואת צמחי המרפא בצוף צמחים עושה שימוש רפואי טבעי דרך מחקרים מדעיים בני זמננו אך גם כחלק מהרפואה העממית והמסורתית. את צמחי המרפא מבית היוצר שלנו אנו מעבדים בתמציות תקניות, תמצית יבשה, אבקות, חלקים נסתרים וגלויים של הצמח, חליטות, טיפולים חיצוניים , קרמים טבעיים ועוד.

מאות צמחי המרפא שאנו מייצרים משמשים לטיפול יעיל בבעיות שונות ובעלי ייחוד טיפולי.אנו נתאים את הטיפול בצמחי מרפא לטובת האדם ולבריאותו.

צוף צמחים הינה מרפאה לרפואה טבעית אך גם מרכז לייצור צמחי מרפא ותוספי תזונה מהבכירים בישראל

אנו משווקים את צמחי המרפא ותוספי התזונה למטפלים ומרפאות לרפואה טבעית ולא כמוצר מדף בפארמים למיניהם ובתי טבע.

חשוב ליצור קשר ולקבוע פגישת אבחון וייעוץ ללא התחייבות!

מרפאה: 077-7502338
פקס: 0774546473
נייד: 0502432990

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן