צוף צמחים הינה מרפאה ומרכז לייצור תכשירים מצמחי מרפא וטיפול בענפי הרפואה הטבעית. עם הקמתה, וזאת לפני כ 25 שנה הפכה המרפאה לשם דבר בישראל. הישגי המרפאה המתועדים הינם פריצת דרך בטיפול הטבעי.

המרפאה מטפלת בכל סוג של בעיה או מחלה הן כטיפול אלטרנטיבי והן כמשלים. לכל אורך השנים אנו מייצרים את התמציות הטובות ביותר, טהורות באיכות בינלאומית. חומרי הגלם שלנו איכותיים ומעובדים דרך תהליך טבעי לפיתוח פורמולות ותוספי תזונה.

בראשותנו מגוון של פורמולות אך גם על פי דרישה למטפלים ומטופלים.

במרכז הייצור של צוף צמחים קיימת מחלקת פיתוח בניהולו של איתן טל CL.H ואנו מייצרים את מגוון התכשירים הגדול בישראל תוך שילוב ייחודי של מסורת ומדע ותחת פיקוח.

אין אנו משווקים לחנויות ולבתי טבע – כי אם רק למטופלים ומטפלים דרך צוף צמחים בלבד בשיווק ישיר.

אנו מומחים ברפואה קלינית של צמחי המרפא ואת המרכז מנהלים רק הרבליסטים קליניים מוסמכים בראשותו המקצועית של איתן טל CL.H מייסד צוף צמחים. כל מוצרינו מאושרים על ידי משרד הבריאות ותווי תקן מחמירים. לכל מוצר נלווה הסבר מפורט והנחיות קיום בדומה לתזונה, פעילות ועוד.

בנוסף עומדים לראשותכם: חליטות שונות, תכשירים ייחודיים לטיפול חיצוני בבעיות עור ועוד.  אנו מייצרים תכשירים מתוך ניסיון רב וידע קליני עמוק וזאת מחומרי גלם אורגניים, ייחודיים ואיכותיים.

אנו מעניקים גם יעוץ מקצועי לכל מטפל ולכל מקרה תוך הנחיה מודפסת לתזונה, פעילות גופנית, שיטות הרפיה ותוספי מזון.

השירות אותו אנו מעניקים למטפלים ולקליניקות מהיר וניתן בעלויות אשר מאפשרות לך, המטפל, גם לשאת רווח נאה ביותר.

יצור הפורמולות של צוף צמחים עם השיתוף של החווה החקלאית:

מוזמנים לצור עימנו קשר בנושא ייצור ופיתוח צמחי מרפא ותוספי מזון למטפלים ומטופלים - בטופס הבא:

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן