1.02.21

 

באתי לצוף צמחים לאחר שסבלתי מחרדות. לא נעזרתי בקונבנציונאלי והגעתי דרך האינטרנט. היו לי תסמינים: לחץ, כאבי ראש, כאבים בחזה, כל היום העמסתי על עצמי מחשבות טורדניות. לאחר שיחה עם איתן טל כבר הייתי בהרגשה טובה יותר ולאחר שהתחלתי את הטיפול בפורמולות צמחי מרפא ותוספים וטיפולים מגע ודיקור, כבר התחלתי אחרי כמה ימים להרגיש יותר טוב. יותר ערני, יותר שמח, יותר חיובי ואני מודה לו מעומק ליבי על האכפתיות והדאגה, במשך כל תקופת הטיפול ותהליך הטיפול. היום אני אחרי החרדות ולא חווה אותם יותר.

בברכה,

גיל.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן