הטיפול המלא לאיזון רב מערכתי במצבי חרדות ואי שקט

טיפול טבעי בחרדות ומצבים של תסמיני חרדות, סטרס, אי שקט פנימי, דכדוך, הפרעות שינה, קשב וריכוז וכדומה.

סובלים מלחץ נפשי בתקופת האחרונה?

ערכת צמחי מרפא מבית המרקחת של הטבע 

3 פורמולות היוצרות סינרגיה טבעית

לטיפול יעיל ומהיר במצבי לחץ קשים,
דיכאון, סטרס, חרדות, חוסר איזון ואי שקט.

לעיתים משהו בנו מתערער. מעת לעת אנו חשים מצבי חרדה, דכדוך ואי שקט פנימי. חווים ימים בהם עלטה אופפת אותנו ותחושה של חוסר משמעות וריק קיומי מאפיינים את חיינו. 

יש והלחץ המתמשך כל כך טבוע בנו עד כי הופך הוא למתח כרוני עיקש המודיע על הימצאותו בכל רגע ורגע והתסמינים הפיזיים המלווים את המתח המצטבר הופכים מזרם חלש, לנחשול מאיים. 

אנו חשים שדבר לא ניתן לעשות והמתח שבנו לעולם לא יעזוב אותנו בדומה לגזרת גורל אשר אינה מאפשרת לנו לממש את זכות קיומנו לשלווה, שקט ונינוחות נפשית. 

טיפול טבעי בחרדות, טיפול ללא תרופות לחרדה - צוף צמחים

בחלוף הימים והשבועות הופכים ימי העבודה ושגרת היום לקשים יותר, בתוך כך הריכוז מתערער, המוטיבציה לעבודה נמוגה ואנו חשים עייפות רבה, בעיות בעבודה, דבר הפוגע בפריון ומוסר עבודתנו ויכולתנו להשלים את עצמנו. אנו חשים גם שגופנו בוגד בנו בכך שהפך להיות נתון למרות עריצותה של ההכרה ומפל מחשבותיה.

אנו חיים בעידן שניתן לכנותו “עידן המתח והדכדוך”. 

הפרעות בדומה לחרדות, תסמיני חרדות, פוביות, דיכאון, דכדוך, הפרעות קשב, הפרעות שינה ועוד מוגדרות כבעיות המשבשות קשות את חדוות הקיום וגורמות למחלות קשות.

אנו חיים גם בעידן של סביבה גדושה ברעלים מסוגים שונים, פיזיים ומנטאליים, חיצוניים ופנימיים.

חשופים לאוויר מזוהם למזון קלוקל, פיח וכן מתחים חיצוניים ופנימיים. בזמנים אלו אנו שמים את מבטחנו ברפואה הקונבנציונלית המחולקת לסוגים שונים של התמחויות. כל רופא מומחה מבין היטב את תחומו ואכן רואה זאת מנקודת ראות ספציפית אך לחלוטין לא הוליסטית. 

הרפואה הטבעית אינה מביטה בגוף כאל מבחר חלקים שונים ועצמאיים. 

הרפואה הטבעית מביטה בגוף כשלם וביסודות הבעיה. 

הגוף והנפש הינם שתי פנים של מציאות אחת ורק הטיפול השלם והטבעי לחרדות יוביל אל הריפוי הנכון.

רפואה טבעית במצבי חרדה ואי שקט

הרפואה הטבעית מביטה אל תהליך הריפוי המלא מבעיות של חרדות ודיכאון כערב רב של גורמים ותנאים אשר מהווים בסיס אחד שהינו: בעיית איזון. שיטתי לטיפול בחרדות, התקפי חרדה, וטיפול במצבי לחץ מהווה נתיב לריפוי, תמיכה והזנה של הגוף השלם בכלל והמערכת העיצבית בפרט למיגור מצבי נפש מטרידים, מעיקים וקשים. מערכת העצבים סבוכה, חשובה ורבת חקר ומהווה את אחת המערכות הפונקציונלית ביותר בגוף.

מערכת העצבים ממונה על תפקוד הגוף כולו לפעילות מיטבית. על אף יעילותה הרבה מהווה היא מוקד להתפתחותן של בעיות רבות. הליקויים השונים נובעים מערב רב של גורמים ותנאים. הבעיות בדרגות החומרה השונות אינן שד מאיים הפולט אש וגופרית כי אם מקבץ של גורמים ותנאים, פיזיים ונפשיים, אשר ניתן לפוגג אותם.

בעיות בדומה לאי שקט נפשי, דכדוך, דיכאון, חרדה ותסמיניה, בעיות שינה, דמנציה, הפרעות קשב, ועוד, נובעות ברובן מאי איזון הקיים במערכת העצבים המרכזית וההיקפית ועל אף רצוננו להבין כל בעיה בנפרד, נובעות הן ממקור של חוסר איזון שמשמעותו, העדר הרמוניה בין הגוף, הנפש וסביבת הקיום. מקבץ תגובתינו ואיכויותיהן אל מצוקות החיים קובע את איכות חיינו.

במרפאת צוף צמחים תוכל לקבל טיפול טבעי בחרדות ואי שקט דרך רפואת הצמחים, הרפואה הטבעית, הרפואה הסינית, הפסיכולוגיה של תורת המזרח, ענפי המגע, הטיפול המסורתי ועוד. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

אני מבסס את תהליך הטיפול על מספר הנחות יסוד חשובות – הנחיות היסוד בשיטתי:

א. כל סוג של רגש קשה בדומה למצבי מתח, חרדות, תסמיני חרדות, דיכאון, אי שקט, כעס רב וכדומה הינו שלילי, קשה, פוגע בחיינו, יוצר ירידה רבת משמעות בחדוות הקיום ופוגע קשות בגופנו ובמקורבינו.

ב. מצבים קשים אלו וכל אותם רגשות מטרידים אינם מהותיים ויסודיים, הרי לא פגשנו את העולם בינקותינו דרך תסמיני חרדות ודיכאון כי אם במצב של איכות פנימית נאורה. אין מצבים אלו מהותיים כי אם סוג של עשבי פרא הצומחים בתודעתנו וניתנים לניכוש.

ג. כל הרגשות החיוביים מהווים סוג של נוגדן אל מול המצבים הקשים שכן תמיכה רגשית, שמחה, אהבה, שלווה, חמלה, מגע, חיבוק, מילים טובות, עידוד וכדומה, כל אלו מהווים נוגדן טבעי וחשוב. בעת משבר אנו מבקשים חום ואהבה ובשכול חשוב לעטוף את האבלים בעידוד, תמיכה ומתן חזון קיום.

ד. כל הרגשות החיוביים בדומה לאהבה, עדינות, שלווה, חמלה, שמחה ושוויון נפש הינם מהותיים ויסודיים וקיימים בטבענו עוד לפני הופעת עשבי הפרא שהינם רגשות מטרידים, בורות ואי ידיעה. אין טבענו רע מנעוריו!! טבענו המקורי מואר וגורמי הכאב מעננים את שמי תודעתנו.

ה. הגוף מבקש, דרך כוחותיו, בכל רגע ורגע לחזור לאיזון פיזי ונפשי. זו כמיהה טבעית ובעלת משמעות דרמטית. כמיהה זו הינה הכוח הטבעי וכוח הריפוי של הטבע באורגניזם. גם לאחר סערה קשה חוזר האוקיינוס למצבו המקורי והדממה במעמקיו לעד קיימת. בכל בעיה המתעוררת בגופנו ונפשנו קיים יסוד טבעי המבקש לרפאה.

ו. ניתן להגיע ללא כל ספק למיגור הבעיות השונות דרך הנחיה מושכלת ומתן כוח לגוף ולנפש לריפוי מלא של כל אותם הרגשות הקשים, השלילים והמטרידים שלעיתים הופכים למצבים נפשיים קשים.

אי איזון פנימי ניתן לריפויי ומיגור – צמחי מרפא הינם המתנה של הטבע לריפוי.

הסינרגיה הטיפולים על פי שיטתי מהווה הבסיס החשוב ביותר למיגור ממצבי דיסהרמוניה.

תוכל לקרוא כאן – המלצות ממטופלים שעברו טיפול טבעי בחרדות

הרגשות הקשים וההרסניים

הרגשות ההרסניים באים לידי ביטוי דרך תחושות של חרדות, דיכאון ,שנאה, כעס, זעם, סלידה, טינה, בוז, עוינות, תשוקה בלתי נשלטת, אי יציבות, בורות, בלבול, גאווה, התנשאות, תחושת עליונות, קנאה, העדר היכולת לשמוח בשמחת אנשים, העדר חמלה, אי מתן מרחב רוחני, גסות ועוד רבים.הרגשות ההרסניים הינם האויבים הקשים שלנו.

האם הם מוכרים לכם?

חשוב לא להיכנע לרגשות אלו כי אם להתעמת מולם ללא היסוס. חשוב להיפטר משליטתו של הרגש ההרסני שכן אין בו כל תועלת מלבד הרס רב. הרגש ההרסני פוגע בנו ובקרובינו ללא הרף וזאת ללא כל התחשבות במצבנו, מעמדנו, רכושנו, תרבותנו ומקום מגורינו. הרגש המטריד גורם לנו לאבד את חדוות קיומנו, חוש ההומור שלנו, השלווה והיכולת לאהוב ולהיות נאהב. הרגש המטריד מהווה את הגורם העיקרי לאיבוד דעתנו וכושר ההתבוננות שלנו. אנו הופכים לגסים ונטולי עדינות ואף פוגעים בגופנו.

משימתנו הינה הגברת עוצמתם של הרגשות הטובים ומיגור הרגש ההרסני  וזאת דרך תרגול בלתי פוסק להתמרת תודעתנו.  גם כאשר הגורמים להתפתחות הרגש המטריד אכן צודקים. אין לנו עניין בצדק כי אם בחכמה היסודית המעבירה אותנו אל הגדה האחרת שהינה אופן התגובה הנאור לנסיבות  קשות.

הרגש השלילי אינו מאפשר לנו זיהוי נכון של המציאות שהרי מצב זה יוצר תהום פעורה בין הדברים כפי שהם נראים לנו לבין היותם בפועל. במצבים של חמדנות יתרה או תשוקה עזה אין אנו יכולים להבחין בטוב או ברע של מעשינו או של אובייקט תשוקותינו. התשוקה העזה לדבר מסמאת את עיננו מהיבטיו השלילים או מתוצאותיו ההרסניים של מושא תשוקתנו. בעת שיש בנו תחושת שנאה, כעס, סלידה או בורות אנו לא מבחינים בגווניו החיובים של מושא כעסנו ורואים בו דמות רוויה ברוע וכוונות זדון.

סלידה כל כך עמוקה עד כי נבקש לפגוע במושא כעסנו או לא לראותו. הרגשות העוינים, המטריפים וההרסניים בדומה לכעס, בורות, תשוקה, עוינות, קנאה, גאווה, יהירות וכדומה יוצרים ליקויים חמורים ביכולת ההבחנה, הניתוח והשיפוט שלנו כבני אדם. הם הופכים להיות סוג של עלטה או ערפל  המסתירים את טבענו המקורי ואינם מאפשרים לנו להבין את טבעה האוטנטי של המציאות.  אנו הופכים להיות חסרים בראייה מפוקחת על מהות עולם התופעות. למרבה הפליאה המקורבים אלינו ביותר הופכים מעת לעת למושא כעסנו נטול הרסן ולעיתים מלווה הכעס בגידופים, עלבונות ואלימות מילולית.

חירותנו מרגשות קשים הינה זכותנו ואף חובתנו שכן הרגשות העוינים הופכים אותנו לכלואים בסד של בורות וסבל.

האמת אודות תרופות אנטי חרדתיות ואנטי דיכאוניות ברפואה הקונבנציונאלית עובדות ותופעות הלוואי הקשות.

מהן תרופות נגד דיכאון? אלו סוגים יש? אלו אזהרות קיימות לגביהן? מהן תופעות הלוואי שלהן?
מאמר זה מספק את כל המידע החשוב אודות תרופות נגד דיכאון.

 

לסיכום

הרפואה הטבעית מביטה אל הגוף כשלם התלוי בסך כל רכיביו ובעולם התופעות שהינו גם הבסיס לבעיותינו. עולם זה מורכב מהטבע וגווניו בדומה לעונות השנה, קור וחום יצורים חיים, חיידקים, וירוסים, אסונות טבע ועוד. בנוסף, עולם מאופיין גם בבני אדם, תרבות מעיקה, סוכני החברה ומוסדות הלימוד בתחנות שונות בחיינו. עולם זה מורכב גם מהכרתנו, מחשבותינו, התניותינו, עמדותנו, תגובותינו וכל אשר הוטבע בנו במהלך חיינו ומהווה רכיב רב השפעה על חיינו ואיכויותיהם.

ההתבוננות בגוף כשלם מאפשרת לנו להבין את ההתהוות התלויה בין מערכותיו ובכך לדעת שליקוי במערכת מסוימת ישפיע בהכרח על האחרת. הטיפול הנכון בבעיות במערכות הגוף השונות בכלל ובמערכת העצבים בפרט יצור השפעה מיטבית ודרמטית על השלם כולו ובכך ניצור השפעה רבת משמעות והתמרה על המוח, מערכת העצבים והבעיות הנובעות ממערכות אלו.

אנו חשופים בכל עת  לרעלים הפוגעים בגופנו, לחצים קשים, תזונה לקויה, מטבוליזים לא תקין ואי איזון כללי. לעיתים גם ליקוים קטנים שלכאורה אינה מייצגים את המערכות השונות עלולים להוות סיבה לבעיות של ערעור נפשי וחרדות. החשוב מכל הינו הגמישות הנוירולוגית המאפיינת אותנו והיותנו יציבים מטבענו. כל אותן תופעות של חרדות דיכאון ומצבי מועקה ניתנות למיגור מלא ואף, למרות הפרדוקס, יכולות לשמש יסוד לחדוות קיום רבה יותר בכך שהופכות הן לאתגר ושיעור בטיפוח הפנימי והחוסן הרוחני.

הרפואה הטבעית במרפאתנו מעניקה שפע של נתיבי טיפול וכן תרופות טבעיות מצמחי מרפא לטיפול במצבי חרדה, דיכאון ולחץ. הפורמולה האלטרנטיבית נטולות תופעות לוואי ובעלות תועלת רבת היקף. הכניסה לעולם התרופות הקונבנציונאלי הינה צעידה למקומות לא ידועים ומסוכנים.

חשוב תחילה לטפל ברפואה טבעית הן כטיפול אלטרנטיבי ולעיתים גם כטיפול משלים הכרחי.

השינוי אשר יחול בעת הטיפול הטבעי הינו דרמטי.

הטיפול תסמיני אך מרפא את שורש הבעיה תוך מתן ואיכות חיים וחדווה קיומית.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן