טיפול דרך הרפואה הטבעית לאי איזון כללי; דיכאון, חרדות, קשיי נפש, מצבי דכדוך ומועקה. 

היפטרות מהתרופות הקונבנציונאליות – הטיפול הטבעי השלם

אין אני רוצה ליצור בדפים הללו הסברים אקדמים תוך הגדרות על פי הרפואה הקונבנציונאלית כי אם תהליך לפתרון ודרך חדשה תוך חזון ריפוי והגעה לאיזון נפשי מיטבי. אני מדגיש זאת שכן ההגדרות היבשות נועדו ליצור קטגוריה תוך מתן תווית פטולוגית של מחלה ומתוך כך יינתן על ידי הפסיכיאטר טיפול תרופתי כרוני ללא כל חזון ריפוי.

טיפול טבעי בדיכאון, תרופה טבעית לדיכאון - צוף צמחים

תמיד אמרתי שאנו לא חרדים משום שאין אנו נוטלים צ’יפרלקס, אנו חשים כך מהיבטים לא מאוזנים הניתנים לאיזון ותיקון. אין בי כל ספק בדבר השינוי והריפוי דרך הרפואה הטבעית במרפאתי. חשובה התייחסות שלמה ופחות חיטוט בעבר וזאת תוך שילוב סנרגי נכון של מספר נתיבים למימוש היעדים שהינם היפטרות ממצבי חרדה ודיכאון דרך טיפול טבעי בחרדות או טיפול טבעי בדיכאון. ניצור תחילה תהליך טיפול מדורג ולאחר תקופה, וזאת לאחר השגת היעדים נחליט על ההמשך התחזוקתי. חיינו עוברים משברים רבים ושנים של אי שקט הגורמים לנו לערעור נפשי ותולים את תקוותנו בתרופות פסיכיאטריות. חשובה ההחלטה להימנע מטיפול תרופתי רגיל וליצור חזון ריפוי דרך הרפואה הטבעית.

הטיפול הטבעי בדיכאון חייב גישה הוליסטית וזאת אל אף הספקות אשר אני חווה מצד מטופלי מתחילת הטיפול, שהרי קיים תמיד ספק בעת שמרפא טבעי מבטיח בריאות פיזית ונפשית וזאת תוך מספר מהלכים פשוטים וללא התערבות קונבנציונאלית. חשוב להבין: אין הטיפול מהווה תבנית תיאורטית כי אם הנחיה אופרטיבית.

הרפואה הטבעית יוצרת בסיס רחב לאיזון פנימי ומיגור התסמינים ללא תרופות קונבנציונליות וללא תופעות לוואי. 

כפי שאמרתי, אין ספק שהסיבות לאי האיזון הנפשי אכן קיימות, ברורות ומובהקות. פרוגרסיה והתקדמות קשה במצב זה עלולה להביא אותך למצבים קשים ומסוכנים ולכן יפה שעה אחת קודם. ניצור תכנית פעולה, תחילה במהלך 30 יום בלבד ולאחר שלב זה נחליט על ההמשך והיקפו של הטיפול. מצבים של חרדה ואי שקט, דיכאון, מצבי עקה, עצב ודכדוך, בלבול, לחץ נפשי וכדומה הינם מצבים פרוגרסיביים הווה אומר, מחמירים מעת לעת, ולכן חשוב ליצור תהליך מותאם להיפטרות מהם.

חובה, הכרחי, חשוב ובעיקר ניתן לטפל ביסודות אשר גרמו להופעתם. אין ספק ששנים של מתח, לחץ ומתחים חיצוניים גורמים לסדקים בגוף השלם  ולתופעות הללו ובכך תורמים היטב לבעיות רבות. יש ליצור טיפול בזמן קצר שהינו טיפול אינטנסיבי כשלב א’ לתחילת היפטרות מהבעיות השונות  ולהגעה לאיזון רב מערכתי וזאת דרך מספר נתיבים בדומה לצמחי מרפא מותאמים, טיפול טבעי בדיכאון, בקליניקה, שיטות הרפיה, פעילות נכונה, תוספי מזון ועוד. לאחר תקופה זו נבדוק את ההישגים ונחליט לגבי ההמשך.

טיפול בדיכאון ללא תרופות - צוף צמחים

אנו חייבים להתעודד שהרי ניתן להיפטר מהחוויות הקשות שאנו עוברים. אני מדגיש את ההיבט המסוכן של של עולם התרופות הכימיקליות (דבר שחשוב להימנע ממנו). חשוב גם להבין שבעיות אלו מהוות בסיס למחלות קשות ומגוונות. לציין שהגורמים להתקפי חרדה ומצבי דיכאון מקורם בהיבטים פסיכולוגיים, פיזיולוגיים וסביבתיים אך החשוב מכל הינו הבנת הטיפוח הפנימי. תסמינים של התקפי חרדה, דיכאון ולחץ מבטאים את עצמם דרך היבט פיזיולוגי ופסיכולוגי.

ההיבט הפיזיולוגי הינו – פעימות לב מואצות, רעד, קוצר נשימה, מצח שרירי, יובש בפה, בזעה מוגברת, סחרחורות, תחושת מחנק, הפרעות עיכול הכוללות, כאבי בטן, בחילות, צרבות, אישונים מורחבים, אי שקט, הפרעות שינה קשות, כאבים או דקירות בחזה ועוד רבים.

ההיבט הפסיכולוגי הינו – חששות, פחדים, פחד ממחלה, פחד ממוות, תחושות של שיתוק, פחד מאובדן שליטה, הפחד מל”השתגע” תחושה של ניתוק מהמציאות, דאגות קשה, מחשבה טורדנית ועוד.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

הגורמים לדיכאון והתקפי חרדה (אטיולוגיה)

 • לחץ, מתח ואי שקט לאורך השנים ותחושה של לחץ ואיפיוני לחץ אישיותיים.
 • ילדות במציאות לא שקטה ומיטבית
 • טיפול באדם חולה
 • שכול
 • חוסר איזון במוליכים עיצביים
 • חוסר איזון הורמונאלי כללי
 • טראומות תקופתיות – פציעה, מחלה, קשיים בכניסה להריון, אבל וכד’
 • דימוי עצמי נמוך
 • אופי אישיותי מובהק ( “אני לחוץ”, “אני  עצבני”)
 • מחלות קשות
 • טראומות אישיות, ביטחוניות, משפחתיות
 • תזונה לקויה
 • הצטברות רעלים
 • חסרי תזונה
 • קצב חיים מהיר ואינטנסיבי
 • בעיות משפחתיות
 • בעיות בזוגיות
 • קשיי הורות
 • חוסר פעילות גופנית
 • העדר שיטות הרפיה – מדיטציה, תרגולי נשימה, עיון רוחני וכדומה
 • לידה

הטיפול דרך הרפואה הטבעית וצמחי המרפא בדיכאון אי איזון נפשי

בעיות בדומה לחרדות ותסמיני חרדות, פוביה, מצב רוח שפוף, מצבי דסיפוריה, דיכאון, אינסומניה (הפרעות שינה), אי שקט פנימי, לחצים נפשיים, דמנציה, חוסר יציבות, הפרעות קשב, ריכוז ופעלתנות יתר ועוד הן, רובן ככולן קשורות לאי איזון פנימי. הוטבעו בנו כזבים קלינים ובכך למדנו להאמין שכל בעיה הינה מחלה בפני עצמה המבקשת את הטיפול התרופתי הנכון. זו גישה מופרכת המהווה אופרציה קלינית רווחית ונוחה עבור הרופא וחברות התרופות אך לא עבורנו המטופלים.

מצבי חרדות ודכאון נובעים מאי איזון פנימי שמקורו באי איזון של השלם ולא של חלקיו השונים. הרפואה הטבעית, כפי שהיא נהוגה במרפאתנו מהווה חזון לריפוי טבעי ומעניקה ריפוי אולטימטיבי לבעיות אשר צוינו. החשוב מכל הוא שהחזון ההולך ומתגבש בעולם הרפואה הבינלאומי בשנים האחרונות הינו “חוק ההתהוות התלויה” הנובע מהקשר הרב והדו כיווני בין הגוף לבין הנפש, בין המקרו קוסמוס למיקרו קוסמוס, בין איכות התפקוד הפיזית לאיכויות הבריאות הנפשית וכדומה. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

טיפול טבעי בדיכאון ומצבי חרדה

הטיפול הטבעי במרפאתנו במצבי דכאון, חרדה, מתח וכדומה הינו טיפול יסודי הממגר את אי הנוחות הקשה ללא תרופות כימיקליות. הורגלנו להבין את הרפואה הקונבנציונלית דרך חשיבה מותנית ובכך קשה עלינו המשימה החשובה מכל שהינה שינוי יסוד החשיבה וחזרה בשאלה בכל הקשור לריפוי הטבעי. כאשר אכן נעשה כך יתגלה בפנינו עולם רפואי שונה בתכלית השינוי.

חשוב להניח את התשובות בצד, לשאול שאלות חדשות ולגבש תשובה חדשה דרך הרפואה הטבעית. תחילה עלינו ליצור סדר באנדרלמוסיה של  המידע אשר הושתל בראשנו ולנפץ מספר כזבים קלינים. חובה עלינו להבין את הנוחות המתבקשת אצל הרפואה הרגילה לקטלג את “מחלתנו” ולהעניק לה כותרת ושם, בדומה לדיכאון וחרדה, ובכך ליצור את ההתאמה הנכונה, הקלה ו”הרווחית” בין התרופה הייעודית למחלה שקבעו לנו. כאשר אנו סובלים מדלקת אשר מקורה בחיידק, או בעצם, גם כאשר זה לחלוטין לא ברור אם אכן זו דלקת חיידקית, “יעניקו” לנו אנטיביוטיקה ואת כאבי הראש יפתרו באופטלגין ובעיות חרדה בציפרלקס.

זו הרי סוג של התנהגות לא הולמת שמקורה בתשוקה לרווח כספי ועבודה קלה. סוג של חשיבה רפואית נטולת כל הגיון, תבונה ואמת. נוהג זה מסוכן וגורם לנו להדרדרות ותלות בתרופה וללא כל חזון נכון של ריפוי אמיתי. מאבחנים אותנו דרך מארג של תסמינים ומדביקים להם שם של מחלה ואת התרופה המתאימה ומקפידים לכלוא אותנו בקטגוריה של חולי נפש ואף “מעניקים” לכולנו תרופות כימיקליות וללא כל גוון של התאמה אישית, העתירות בתופעות לוואי.

זו הרי איוולת רפואית!!!

רק התייחסות אישית והתאמה אינדבדואלית אשר אינה “תרופה לכל” תעניק מזור לבעיות. רק התאמה אישית והעדר חותם רפואי מפוקפק המכונה “מחלה” תעניק איזון. לכל בעיה יש מספר רב של גורמים ותנאים ולכן  תרופה אחת מבית היוצר של הכימיקלים התעשיתים אינה מעניקה את המענה ההולם לכמיהת  המטופלים. רק טיפול במגוון הגורמים להתהוות הבעיה ומתן כבוד ואמצעים לכוח הריפוי הטבעי של הגוף ורצונו לאיזון נפשי (הומאוסטזיס) ופיזי יעניק מענה וריפוי עמוק, יסודי ואף מהיר.

הרפואה הרגילה, בכל הקשור לטיפול בדכאון, מתח, חרדות וכדומה מחפשת תשובה קלינית לריפוי במקום הלא נכון אך הנוח ביותר עבורה. אנו במרפאתנו מבקשים להבין את המכלול, את הגוף ואת השלם ובכך נתאים את הגישה הקלינית וזאת דרך התייחסות אישית לכל מטופל והתאמה נכונה של תכשיר טבעי ללא תופעות לוואי. נעשה זאת דרך שיקום הוליסטי. אנו לא מחפשים רק את תסמיני הבעיה כי אם הקפדה  תהליך ריפוי ברפואה הטבעית תוך איתור גורמי היסוד לבעיה ולא דרך כותרת שמשמעותה בורות רפואית.

זכרו: הבעיה לא נובעת מהעדר תרופה תואמת.

אנו לא אמורים להיות שפני הניסיון של רוקחים המתיימרים להיות רופאים.

הגורמים, הסיבות והתנאים לבעיה נתונה כל כך אישיים ולכן אני חוזר ומציין:

אין “תרופה לכל!!”
הגישה הנכונה והאישית לכל אדם ובעיותיו היא החשובה מכל!!.

רק ההבנה שהמענה הרפואי הנכון חייב להיות אישי וזאת דרך הנתיבים השונים המביטים אל השלם בדומה לצמחי מרפא אורגנים המיוצרים במעבדתנו, תזונה, ניקוי רעלים, תוספי מזון, פעילות גופנית, שיטת הרפיה ועוד אך רק דרך ניסיון קליני מושכל. השימוש הלא מבוקר בתרופות נוגדות דיכאון, חרדה, שינה וכדומה יוצר תופעות לוואי קשים ו”מחזיק” את המטופל “מעל למים” מבלי לפתור דבר.

זה הרי מעורר תדהמה וכעס עד כמה התהליך מסוכן, נורא ונטול תבונה בכך שמעניקים למטופלים המגיעים אל הרופא בתלונות של חרדה ודיכאון תרופת הגורמות לערפול, איטיות, חוסר תפקוד, השמנה, מחלות קשות, בעיות עיכול, החרפת המחלה ועוד תופעות לוואי רבות ואחרות.

ולא רק זאת, קיימים היום רופאים המעניקים תרופות נוגדות דיכאון לכאבי גב ותרופות אנטי פסיכוטיות לילדים בבעיות של קשב וריכוז.

הרפואה הרגילה איבדה כל איזון. הופכים אותנו למעורפלי תרופות ולנרקומנים של תעשיה כימיקלית לא מיטבית ונטולת חזון.

אנו במרפאת צוף צמחים עושים זאת אחרת – אנו מבינים שבעיות בדומה לחרדות, תסמיני חרדות, דיכאון, אי שקט פנימי וכדומה לא נגרמות מהעדר תרופות. אנו מעניקים תהליך ריפוי נבון, נכון ומוביל ובכך נאזן ונרפא את נפשנו וגופנו כשלם.

גם הפסיכולוגים השונים יכולים לשוחח איתנו ימים רבים אך ללא התייחסות הוליסטית לגוף, לתפקודיו ולאי האיזון שבו לא נשיג דבר. לא יתכן ליצור הפרדה בעת הריפוי בין מוחנו לגופנו. הניסיון לסמא את עיננו פוגע בנפשנו וגופנו ובכך אנו שוקעים עמוק יותר אל תסמיני הכאב הנפשיים. נקפיד להנחות אתכם ולטעת בכם את תבונת הרפוי הנכונה והמיטבית ביותר.

כוח הריפוי לאיזון פנימי אינו נמצא רק במוחנו ובתעשיית הכימיקלים הוא נמצא בגופנו השלם!
הוא קיים בכוח הריפוי הטבעי שבנו!
הוא שוכן בליבת כמיהתנו לאיזון בכל מערכותיו!
הוא מבקש את התמיכה הנכונה וזאת כדי להתגבר ולנצח בעימות הדרמטי הזה!
הוא קיים ברפואה הטבעית ונתיביה!

תהליך הריפוי במרפאתנו אינו מבקש ל”מכור” תמונה של “ניסים ונפלאות” אך כן אנו מבקשים לפנות אל תבונת הגוף הקיימת מראשית חיינו וחיי המין האנושי בכל אחד מאיתנו ובכך לטפל טיפול רב מערכתי. אם אכן נעשה זאת לא נזדקק לתרופות הרגילות ונחווה חיים חדשים.

ניצור מערכת טיפול אישית, חכמה וחדשנית כדי לרפא את הבעיות השונות הנובעות מחוסר איזון רב מערכתי. נעשה זאת דרך מספר נתיבי טיפול אשר יטפלו בשלם. נעשה שימוש במארג טיפול אשר יהווה את סיכוי הריפוי הטוב ביותר עבור כל אחד מכם. נעניק את הרכיבים היסודיים ביותר שכל אחד מכם אכן צריך עד שכל הבעיות תעלמנה, ולא זו בלבד, הגוף כשלם יעניק לכם חדוות קיום רבה יותר ובריאות חשובה לאורך כל  החיים. אנו נתאים את אסטרטגית הטיפול הנכונה לכל אחד מכם ובכן ניצור את האיזון הנכון של הרב מערכתיות הגופנית הנפשית.

זכרו: לגוף יש את תבונת הריפוי הטבעית השזורה בכל התאים והרקמות המרכיבים אותו. יכולת הריפוי הטבעית היא ורק היא המהות וליבת הגוף בה הרפואה הטבעית תתמוך וכדרכה, גם תנצח.

נתיבי הריפוי הטבעי בדיכאון התקפי חרדה ולחץ נפשי במרפאת צוף צמחים

הטיפול הטבעי בדיכאון, לחץ נפשי, התקפי חרדה, חרדות, מתח, אי שקט פנימי, בעיות זיכרון, קשב וריכוז ועוד.

אנו מבקשים להעניק בעבורכם את הדרכים המעשיות והקלות ככל שניתן לממש את יעד הריפוי ולאזן את הגוף כולו. משימתנו הינה הנחיה מושכלת להבנה וישום של הנתיבים השונים לקבלת תוצאות מיידיות ובתוך ימים ספורים. אנו ננחה אתכם באופן יעודי, ממוקד ואופרטיבי אל הבריאות השלמה וזאת כדי ליהנות משנים רבות של רווחה נפשית וגופנית.

אין בי ספק שלא תחושו קושי ליישום הדרכים השונות, שכן המטרה ויישומה הינה החשובה מכל. וודאי שלמגר הרגלי חיים לא מיטביים הוא תהליך לחלוטין לא קל אך אתם חייבים להתבונן היטב בעצמכם ולשאול: האם אתם מעוניינים להיות בריאים ובעלי רווחה נפשית מושלמת הנטולת תסמיני נפש מעיקים. ואם כן, חשוב לעשות שינוי שהרי השינוי וודאי הכרחי לריפוי.

אנו ננחה אתכם דרך תוכנית פעילות טבעית אשר תתפרש בין 30 יום לשלושה חודשים. אם אתם אכן מבקשים להירפא לחלוטין ממצבכם התכנית הזו אכן נועדה בעבורכם.

מפת הנתיבים ברפואה הטבעית להגעה אל בריאות נפשית מושלמת

אכן כן, אנו חייבים מפה מפורטת של הנתיבים השונים. נתיבי הטיפול הטבעי בדיכאון והתקפי חרדה מהווים את עיקרו של הטיפול והגעה לחירות מושלמת מכלא החרדות, הדיכאון, אי השקט הפנימי והעדר הרוגע. ניצור תשומת לב לכל היבטי החיים בגוף  יקר זה בדומה להיבט הגופני, להיבט הביו-כימי, להיבט המנטאלי, להיבט הרגשי, להיבט הרוחני ולהיבט התזונתי.

נעשה שימוש רפואי טבעי מושכל דרך שימוש בפורמולות מצמחי מרפא אורגניים המיוצרות במעבדתנו וזה בלווי תזונה ייעודית, תוספי מזון בהנחיה מותאמת, שיטות הרפיה, איזון ויציבות הנפש, פעילות גופנית, דיקור סיני וטיפול מגע, קשר יומי למעקב נכון, הרבה הבנה, אמפתיה ומקצועיות חסרת פשרות בכל הקשור לרזי הרפואה הטבעית ודרכיה. הטיפול הטבעי ושלם בדיכאון, מקיף, עמוק ומתייחס לחלוטין באופן אישי לכל מטופל. ניתן למגר את כל מצוקות הנפש ויפה שעה אחת קודם.

לפגישת אבחון וייעוץ עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן