לכל חברי צוף צמחים שלום רב!

שמי בני, בן 62 הגעתי לצוף צמחים עם בעיות פרוסטטה מוגדלת כולל כל התסמינים הידועים. וזאת לאחר שבשלושת השנים האחרונות ניסיתי לטפל בבעיה זו אצל  נטורופטים שונים ללא הצלחה. כאן פגשתי מקצועיות משולבת בטיפול רב קיומי על ידי צמחי מרפא, תוספי תזונה, טיפול בדיקור, שינוי אורך חיים על ידי מאמצים פיסיים נכונים, תזונה ונשימה נכונה ועוד.

היחס של איתן טל, גל ואולגה אנושי ואכפתי.

כל זאת יחד ייצרו מצב שכעבור שבועיים הרגשתי שיפור בתסמינים. כיום לאחר 45 ימי טיפול מצבי השתפר מאוד, לא  מושלם אך איכות חיים טובה מאוד. וכעת אני אמור לתחזק את המצב הקיים.

ברצוני לאודות שוב לאיתן וטל על ההשקעה הרבה בטיפול שלי מכל ההיבטים וגם כמובן לגל שנתנה מענה גם בשעות פחות נוחות, וכמובן לאולגה על הטיפול בדיקור ומגע.

 

בכבוד רב,

בני פודולסקי

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן