M.C.I  הפרעות קוגנטיביות, בעיות זיכרון ושכחה

הטיפול הטבעי השלם

בצוף צמחים

היזהרו מההבחנה הקונבנציונלית הקובעת דמנציה מבלי להבין את המושג MCI (MILD COGNITIVE IMPAIRMENT)  הפרעה קוגניטיבית קלה.

לציין ש 20% -35% מגילאי 55 ומעלה חווים התפתחות של כשלים קוגנטיביים קלים אך גם מטרידים יותר וחמורים. הכינוי הרפואי לבעיה הינו M.C.I הביטוי השכיח הינו שכחה ובעיות זיכרון. כוונתי לשכחה של המפתח שהנחת לפני רגע, שליפת שמות, תהיה מדוע נכנסתי לחדר, שכחה של פגישות, סידורים, מטלות ועוד. יש וקיימת גם בעיה של שליפת מילים, פגיעה רטורית, בעיות ריכוז קשות ועוד. MCI אינה דמנציה שכן אצל אלו הלוקים ב MCI קיים שימור רב משמעות של אוצר הידע הכללי, מחסן המילים נשאר ויכולת אינטלקטואלית המאפשרת לימוד, קריאה ועוד. ב MCI אין פגיעה בתפקוד היומי השגרתי בדומה לאכילה, בישול, רחצה, עשיית צרכים, לבוש ועוד. אלו הלוקים ב MCI עדיין יכולים לעבוד ולעסוק בעיסוקים רבים.

האם MCI פרוגרסיבית? וודאי וללא ספק. שכן ההידרדרות קיימת ובכך הרפואה הטבעית בצוף צמחים מהווה את כלי הטיפול היחיד כיום. דרך מספר שבילים רבי משמעות וחשיבות. האם MCI עלול להוביל לדמנציה??? וודאי וללא כל ספק. הטענה היא ש כ 35% מהלוקים ב MCI אכן יגיעו לשלב הקשה ביותר וכוונתי לדמנציה ואלצהיימר.

MCI

והרפואה הקונבנציונלית

הטענות הטרגיות הנגרמות היום מטעויות האבחון גורמת להחרפה קשה שכן במקרים רבים הלוקים ב MCI מאובחנים בטעות כחולי דמנציה ואלצהיימר ובכך עוברים טיפולים תרופתיים קשים אך גם מקבלים את ההבחנה המוטעית בידיעה קשה מאוד על מה שלחלוטין אינו הבחנתם הנכונה. אל תתנו לזה לקרות.

 

 

MCI

זו תופעה שניתן לטפל בה דרך הרפואה הטבעית בכלל ועולם צמחי המרפא בפרט.

עיינו הייטב

הטיפול הקונבנציונלי

“כל ניסיונות הטיפול התרופתי עד כה לא הראו הצלחה במניעות או עיכוב התפתחות של דמנציה ואלצהיימר ובחולי MCI“. כך טוען ד”ר אלי ורטמן מהמרפאה לנוירולוגיה שירותי בריאות כללית מחוז תל אביב יפו.

עוד טוען ד”ר אלי ורטמן:

“מחקרים אחרים מצביעים על השפעה חיובית של התאמה תזונתית, פעילות פיזית להאטה ולמניעת MCI“. ובנוסף טוען ד”ר אלי ורטמן “לציין שאין קשר משמעותי בין הטיפול במעקב כולין אסטראז לעיכוב אלצהיימר או דמנציה. יש לציין שקיימות תופעות לוואי כולל תמותה (כפי שנצפה בניסוי GALANTAMINE)”.

עולם צמחי המרפא בפיתוח ייחודי רק לצוף צמחים שלא משווקים בחנויות וכן הנחיות מקצועיות לפעילות גופנית, נשימות מוח, תזונה ועוד הם ורק הם המענה החשוב ביותר ל MCI.

צרו קשר לשיחת ייעוץ

 

צוף צמחים מרפאה טבעית וייצור צמחי מרפא :

מרפאה: 077-7502338                    נייד: 050-2432990                        פקס: 077-4546473

כתובת: הבנים 44, נס ציונה מייל: [email protected]

אתר: www.tsuf-herbs.co.il

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן