מערכת העיכול שלנו היא מערכת חזקה ורגישה בו בזמן. היא יכולה להיות חשופה לכל מיני מחלות דלקתיות של המעיים, כמו קרוהן וקוליטיס כיבית למשל ועוד אחרות. מחלות אלו, שחלקן כרוניות, יכולות לפגוע בחלקים שונים של מערכת העיכול כגון המעי הגס ו/או המעי הדק וכדומה. נכון להיום הרפואה המערבית הקונבנציונאלית לא מצאה את הסיבות לרבות מהמחלות האלו וגם לא את הטיפול.

על מחלות קרוהן וקוליטיס כיבית

מחלת הקרוהן ומחלת הקוליטיס כיבית הם שתי מחלות שכיחות מאוד בארץ ובעולם והן שתיים מהמחלות הללו שלא ידוע הגורם להן וגם לא הטיפול הקונבנציונאלי בהן. רוב הטיפול הקיים כיום מתמקד בהקלה על הסימפטומים השונים שחווה הדם החולה באחת מהמחלות הללו, במניעת סיבוכים אפשריים ובהארכה של תקופות הנסיגה של המחלות עד כמה שניתן. חשוב מאוד לפנות לרפואה המערבית הקונבנציונאלית על מנת לקבל את האבחון וההקלה שיכולות להעניק התרופות והטיפולים הקונבנציונאלים השונים ויחד עם זאת לבדוק ולהכיר שיטות טיפול נוספות, טבעיות והוליסטיות יותר, כמו השימוש בצמחי מרפא ובהתאמות תזונה אישיות.

טיפול טבעי למחלות מעיים, כמו: קרוהן וקוליטיס כיבית

טיפול טבעי במחלות מעיים דלקתיות

הטיפול הטבעי במחלות מעיים דלקתיות באופן כללי, ובמחלות הקרוהן והקוליטיס כיבית בפרט, מתבסס על שלושה צירי פעולה וטיפול – התאמות תזונה אישיות, שימוש בצמחי מרפא ונטילת תוספי תזונה מותאמים אישית. אדם החולה באחת ממחלות אלו ופונה אל הטיפול הטבעי יעבור קודם כל אבחון יסודי אשר יעסוק בסוג המחלה, השלב שלה בה נמצא האדם הפונה לטיפול, הסימפטומים מהם סובל ואיזה תהליכים וטיפולים עבר עד כה, אם ישנם כאלו.

טיפול טבעי יעיל

שיטות הטיפול הטבעיות במחלות המעיים הדלקתיות והכרוניות כדוגמת קרוהן וקוליטיס הן שיטות הנחשבות יעילות מאוד.

הטיפול באמצעות התאמות תזונה הוא אחד השלבים הבסיסיים ביותר בטיפול במחלות אלו, שפוגעות במעיים וברור כי יהיו מזונות שייטיבו עם האדם החולה ומזונות אשר יש להמנע מהם. מזונות שכדאי להוסיף לתפריט במצבים אלו הם מזונות אשר מכילים חומצות שומן מסוג אומגה שלוש, מזונות המכילים אבץ, מזונות עתירי סיבים וירקות ירוקים.

הטיפול באמצעות צמחי מרפא עושה שימוש בצמחים אשר יכולים להקל על הסימפטומים השונים של המחלה, למנוע החמרה והתדרדרות של המחלה, לטפל בתהליך הדלקתי המתרחש בגוף, להרגיע את מערכת העיכול ולחזק במקביל את מערכת החיסון.

הטיפול באמצעות תוספי תזונה הוא טיפול אשר תומך בגוף ומעניק לו את החומרים שלו הוא זקוק במצב זה – ברזל, אומגה 3, ויטמינים מגוונים כגון ויטמין D ו-B12, פרוביוטיקה וכיוצ”ב.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן