לכל צוות צוף צמחים,

קודם כל המון תודה והערכה, מילולית החזרתם את יעל בת 12 לעמוד על הרגליים. הגענו מיואשים אחרי שכבר היינו אצל אינספור רופאים. ראינו את יעל הולכתת ודועכת. הכאב שהתחיל ברגל בצורה פתאומית הלך והחמיר. היא התחילה לצלוע ומזה כבר כמה חודשים כמעט והפסיקה ללכת ולזוז. לא הצלחנו לקבל איבחון רפואי מסודר ובהמשך ועלה השם  CRPS

( תסמונת הכאב האזורי המורכב complex reginol pain syndrome)

ההתחלה לא הייתה פשוטה, אפשר להגיד אפילו שהתחלנו ברגל שמאל,,, לא באמת חשבתי שתהיהי איזושהיא תוצאה.והנה כמה חודשים אחרי אין זכר לכאבים, פשוט כלום. אומנם התוכנית דורשת התגייסות מלאה והקפדה אבל בסופו של דבר זה שווה את המאמץ. לראות אותה הולכת, רצה והכל בצורה רגילה זה פשוט מדהים.

תודה על הכל

משפחת גודלברג

 

      

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן