21.12.21

הי,

הבן שלי בן 13.5 קיבל את המחלה מיקוזיס פונגואידיס.
מאז שנולד סבל מהתסמינים tl לא ידעו מה המחלה, נתנו לנו משחות סטרודאליות וכלום לא עזר, אפילו הזיק. היינו בשניידר ובגיל 9 עשו לו אבחון, ראו שהוא לא בסדר אך לא הצליחו להתאים תרופה או טיפול. אז לקחתי את הילד לרופא בשכם. הוא נתן לו תרופה, ואכן עבר לו הכול, אך אחרי זמן קצר הכול חזר שוב. רשמו לנו אינספור תרופות קונבנציונליות והכל חזר לו. שוב חזרנו לשניידר ואז אמרו שזו מחלה בשם מיקוזיס פונגואידיס.

הלכתי לרופאה גדולה בתל אביב, כאשר ברפואה הפרטית כל אבחון עלה לי 1,400 ₪. הרופאה עשתה לילד עוד בדיקה, וחשבה שזה פסוריאזיס. לאחר מכן, עשו לילד גם ביופסיה, וגם בדיקה עמוקה יותר בשם מיקוזיס פונגואידיס. אז אבחנו את המחלה באופן סופי, נתנו לנו תרופות של פסוריאזיס ונתבקשנו לעשות פותותראפיה. עשינו פותותרפיה לילד וגם הוא השתמש בתרופות שרשמו לו, אך בפועל לא היה שום שינוי.

נכנסתי לאינטרנט לחפש משהו טבעי ורק את צוף צמחים מצאתי. קראתי, התקשרתי וקבעתי פגישה עם איתן גל.
הפגישה הראשונה הייתה מרגשת, בכיתי מאוד לאיתן בפגישה הראשונה. הסברתי לו שאני רוצה לנסות הכול כדי שהבן שלי יהיה בריא. הילד היה עם נגעים בעורף ובידיים והתחלנו טיפול מלא בצוף צמחים עם דגש על תזונה, צמחי מרפא, טיפול פנימי וכן טיפול חיצוני. לאחר שבועיים כבר התחלנו לראות תוצאות ולאחר חודש הכול עבר. היום כבר 4 חודשים הילד נקי וגם לא חזרו הנגעים שליוו אותו במשך שנים.

אני מודה מכל הלב, התוצאות מדהימות, המלצתי לכל המשפחה שלי להגיע. הרגשתי שהתרופות הקונבנציונאליות הזיקו לנו והטיפול הטבעי מאוד עזר ושינה לנו את החיים. היום הבן שלי מרגיש טוב, בריא יותר, חזק יותר, ללא נגעים בגוף, כבר לא מתבייש ויש לו יותר ביטחון עצמי. הטיפול היה כמו קסם.
סבלתי שנים עם הבן שלי וטוב שיש לנו את איתן שהוציא אותו מהמחלה.

תודה מכל הלב, חולוד.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן