בלוטת הערמונית היא חלק ממערכת הרבייה הגברית. היא ממוקמת ממש מתחת לשלפוחית השתן ובצורתה מקיפה את חלקה המרכזי של צינורית השופכה. במצב טבעי ובריא גודלה של בלוטת הערמונית היא בערך כגודלו של אגוז מלך. תפקידה בגוף הוא להיות שותפה בייצור נוזל הזרע בו נמצאים תאי הזרע עצמם. לעיתים מתרחשת בגוף תופעה הפוגעת בבלוטת הערמונית וגורמת להגדלתה, מצב הנקרא “היפרפלסיה”. הגדלה זו היא הגדלה שפירה בדרך כלל, זהו מצב שכיח אצל גברים מעל גיל 48 ונכון לעכשיו הסיבה הגורמת לכך אינה ידועה בקרב הרופאים והמדענים.

תסמינים של ערמונית מוגדלת

כאשר בלוטת הערמונית מוגדלת היא יכולה ללחוץ על צינור השופכה ולגרום לחסימה חלקית שלו או לחסימה מלאה שלו. מתוך כך נוצרים גם התסמינים הבאים: קושי להטיל שתן והתרוקנות לא מלאה של השלפוחית עד כדי טפטוף בלבד, תכיפות בהטלת שתן, הופעת דם בשתן, תחושת צריבה בזמן מתן שתן, כאבים באזור הבטן התחתונה, עליית חום הגוף (המעידה על הימצאותו של זיהום), אבנים בכליות ובכלל זאת פגיעה בכליות. לאור כל התסמינים האלה, אשר פוגעים בבריאותו של האדם וביכולתו לנהל חיי יום יום תקינים ושלווים, ניתן להבין כמה חשוב לטפל במצב זה של בלוטת ערמונית מוגדלת. לשם כך קיימים מגוון טיפולים קונבנציונאלים וכן, מגוון רחב של טיפולים טבעיים.

לגעת בשורש הבעיה

כאמור, קיים כיום טיפול טבעי ויעיל בלוטת ערמונית מוגדלת. הטיפול הטבעי יכול לעשות שני דברים בו בזמן – האחד הוא להקל ואף להעלים את התסמינים שתוארו לעיל ושפוגעים בתפקוד, בבריאות ובאיכות החיים של הגבר המטופל, והשני הוא לגעת ממש בשורש הבעיה ובכך להחזיר את הגוף למצב תקין.

קים מגוון רחב של טיפולים אשר יכולים לסייע במצב זה, ואשר נמצא כי הערמונית המוגדלת מגיבה אליהם טוב. טיפולים אלו כוללים תזונה מותאמת אישית, התאמת צמחי מרפא ייעודיים לטיפול בבעיה, טיפול בדיקור סיני ונטילת תוספי מזון מותאמים למצב. אחת הפורמולות המוצלחות ביותר לטיפול בהגדלה של בלוטת הערמונית היא הפורמולה B.P.H FORMULA – זוהי נוסחה שפותחה באופן ייחודי ומכילה תמציות צמחים ומינרליים שונים. הפורמולה מיועדת לטיפול לא רק בבעיות של בלוטת ערמונית מוגדלת אלא גם במצבים של אי שליטה במתן שתן, מתן שתן בתכיפות גבוהה הכולל גם קימות מרובות בלילה, צריבה בשתן, מאמץ בעת הטלת שתן ובמצבים של עצירת שתן. בנוסף, מוצר טבעי וייחודי זה מסייע במניעת סרטן הערמונית ופרוסטטיטיס.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן