בכדי להקל על החיפוש, ניתן לבצע חיפוש לפי שם, נושא או מחלה:

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה של “צוף צמחים” ובפיתוחו של טל איתן CLH, אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כי אם חלק מסינרגיה קיומית נכונה בדומה לתזונה, תנועה, שיטת נשימה ועוד. 

כל הסתמכות על המידע המפורט הינה על אחריות הקורא בלבד ותמיד מומלץ להתייעץ גם עם רופא מוסמך. 

אנו מעניקים לכם דרך טבעית מקצועית ורבת היקף.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “מיצוי צמחים טבעי” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל מיצוי צמחים טבעי חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות ופארמים, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כדרך משלימה וטבעית.

https://tsuf-herbs.co.il/certificates/צוף צמחים הינה קליניקה לטיפול אלטרנטיבי. אנו מנחים לאורח חיים מיטבי הכולל תנועה, יציבה, נשימה, רוגע, איזון פנימי, חיזוק מערכת החיסון, חיזוק הגוף ועמידותו, מארג ספורטיבי, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה המיוצרים במפעלים מורשים ותחת פיקוח משרד הבריאות. הטיפול בקליניקה אינו מייתר טיפול רפואי קונבנציונלי.

אנו ב”צוף צמחים” מעניקים לכם פורמולה שכולה טבע 

צוף צמחים מספק את הפורמולות והצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר. אנו עושים שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים הינם באיכות גבוהה. אנו מבססים את ייצור המיצוי מהצמח דרך שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

הפורמולות מיוצרות מהצמחים הטבעיים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים גבוהים. הצמחים הינם באיכות גבוהה. ייצור המיצוי מהצמח מתבסס על שילוב של שיטות מסורתיות ומודרניות להפקת פורמולה מרוכזת, איכותית ויעילה.

תכשירי “צוף צמחים” הינם באישור ופיקוח של משרד הבריאות. הפורמולות מיוצרות במפעל תחת בקרה של מערכת ניהול איכות אינטגרטיבית וזאת תחת דרישות GMP, HACCP, I.S.O 22000 ובהשגחת בד”צ חתם סופר.

ייצור הפורמולות, החל מגידול הצמח עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי ושמירה על החומרים וההשפעה של כל צמח וצמח.

צוף צמחים מעניקה בעבורכם את האיכות הגבוהה ביותר של תוספי תזונה ומיצוי צמחים טבעיים ולא דרך שווקים כי אם מענה טבעי, מושכל, נכון ומותאם עבורכם.

צוף צמחים הינה בעלת ניסיון רב שנים ומתוך כך הבנה מקצועית על אופן פיתוח מיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה.

כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.

רעמת האריה

רעמת האריה HERICTUM ERINACEUS פרומולה המורכבת מפטריית רעמת האריה, 400 מ”ג דריי אקסטרקט, מיצוי יבש וטהור ב 100% בכמוסה טבעית (אנו לא משווקים אבקות טחונות). יתרונות

קרא עוד >>

מאקה – הג’ינסינג הפרואני

מאקה – הג’ינסינג הפרואני MACA – LPIDIUM MEYENLL המאקה הינו צמח הגדל לאורך השדה ושייך למשפחת המצליבים. המאקה נפוץ בהרי האנדים בבוליביה ובפרו.  המאקה הינו

קרא עוד >>

פיקנוגנול -PYCNOGENOL

פיקנוגינול – PYCNOGENOL פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק בתהליך ייחודי מקליפת עץ האורן הצרפתי. פיקנוגנול הסבר כבר במאה ה 16 גילה החוקר הצרפתי

קרא עוד >>

כמוסות שום שחור

שום שחור – AGED BLACK GARLIC   השום השחור של “צוף צמחים“ ללא כל טעם לוואי או ריח של שום 450 מ”ג בכל כמוסה  ללא

קרא עוד >>

ליקוריץ – LICORICH

ליקוריץ – LICORICE DGL 400 מ”ג בכמוסה – 100% תמצית (לא אבקה) מכיל תמצית שורש שוש קרח DGL ללא גליציריזין חשוב ליטול רק ליקוריץ DGL ללא

קרא עוד >>

כולין וצמחים

CHOLINE – כולין וצמחים תרכובת סינרגית המשלבת בין ויטמינים ומיצוי צמחים טבעיים רכיבים: כולין פרחי פסיפלורה (שעונית) תמצית עלי בקופה אינוזיטול יתרונות המוצר : המוצר אינו מכיל

קרא עוד >>

 זיזיפוס קומפלקס

 זיזיפוס קומפלקס  – ZIZIPHUS צמח ממשפחת השזיפים. השזיף הסיני החמוץ הינו עץ קוצני המתנשא לגובה של 3-5 מטר. אנו עושים שימוש בזרעים.  משולב עם הצמחים הבאים:

קרא עוד >>

מאקה & שכיזנדרה

מאקה & שכיזנדרה  שילוב ייחודי של מאקה שהינו הג’ינסינג הפרואני ושכיזנדרה – צמח סיני.  רכיבים: תמצית מאקה מיובשת (MACA LPIDIUM MEYENIL D.E) תמצית שכיזנדרה (SCHLSANDRA CHINENSIS)

קרא עוד >>

מגה פאוורפולנס – MEGA POWER FULLNESS

מגה פאוורפולנס – MEGA POWER FULLNESS פורמולה במיצוי וכמוסות המשלבת בין שלושה מיצויי צמחים טבעיים היוצר אפקט טבעי רב עוצמה וייחודי. מרכיבי הפורמולה:תמצית פטריות ריישיתמצית וינתניה

קרא עוד >>

דקל ננסי

דקל ננסי  SERENOA SERRULATA – SAW PALMETTO המוצר מורכב מתמצית פירות דקל ננסי, כ- 400 מ”ג דריי אקסטרקט, מיצוי יבש וטהור ב 100% בכמוסה טבעית (אנו

קרא עוד >>

לוטוס – LOTUS 

לוטוס – LOTUS  גם בעת שצמח הלוטוס גדל בביצות מעופשות שומר הוא על המראה האצילי והמלכותי שלו. פריחתו מרהיבה גם כאשר הוא גדל ומגיע מביצות

קרא עוד >>

צוף מינרל פלוס

צוף מינרל פלוס שילוב מושלם בן תוספי תזונה ומינרלים. רכיבים: מגנזיום ציטארט עמילן טפיוקה ויטמין E אבץ גלוקונאט סלניו – ל סלנומתיונין יתרונות המוצר :

קרא עוד >>

בקופה ברהמי – BRAHAMI BACOPA

 בקופה ברהמי – BRAHAMI BACOPA יתרונות המוצר : המוצר אינו מכיל חומרים משמרים,תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים. מתאים גם לצמחונים ולטבעונים. כשרות בד”צ מהדרין פרווה.

קרא עוד >>

אימונו בי – IMMUNE B 

אימונו בי – IMMUNE B  רכיבים: תמצית שורש אסטרגלוסתמצית פירות שיזנדרהתמצית שורש ג’ינסינג סיביריתמצית פטריות ריישי יתרונות המוצר : המוצר אינו מכיל חומרים משמרים, תוספת סוכר

קרא עוד >>

שווידן ביטר – SCHWEDEN BITTER

שווידן ביטר – SCHWEDEN BITTER מרכיבים: FRAXINUS SPP – מילה ACORUS CALAMUS – אקורוס CURCUMA LONGA TURMERIC – כורכום GENTIANA LUTEA ג’נטיאן (BITTER ROOT) ALTHE OFFICNALIS (MARSHMALLOW ROOT) – אלטהה

קרא עוד >>

צוף אייברייט – TSUF EYEBRIGHT

צוף אייברייט – TSUF EYEBRIGHT   אייברייט ניתן בטיפות לבליעה ובהנחיות לקומפרסים.   יתרונות המוצר: המוצר אינו מכיל חומרים משמרים, תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים.

קרא עוד >>

סמדהי – SAMADHI

סמדהי – SAMADHI חמשת מיצויי צמחים טבעיים מרכיבי הפורמולה: סקוטלריה (קערורית אמריקאית) Scutellaria לאונרוס (זנב הארי) :Leonurus  מליסה רפואית Melissa פסיפלורה (שעונית נאכלת) Passiflora edulis

קרא עוד >>

תרסיס ANTI PAIN

תרסיס ANTI PAIN רכיבים: HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS מקור השם HARPAGOPHYTUN הינו מהמילה היוונית HARPAGOS שמשמעותה קרס בגלל מראה הקוצים המאונקלים של הצמח. מקורו של הצמח בסוואנה

קרא עוד >>

הודעה לגולשים באתר

כל מוצרי “צוף צמחים” אינם תרופות כי אם תוספי תזונה המאושרים ע”י משרד הבריאות. אנו חייבים להעביר לכם גילוי נאות, כי האישור שניתן הינו לבטיחות השימוש ברכיבי התכשיר בלבד ובכך אין מדובר באישור ואסמכתא המתייחסים למטרות השימוש במוצר או להתוויה רפואית כלשהי. “צוף צמחים” מבקשת לומר וזאת חד משמעית, במידע המופיע באתר אין התוויה רפואית או המלצה לטיפול וכי בכל בעיה רפואית, חשוב להיוועץ ברופא. ההחלטה של רכישת מוצר וכן החלטה לשימוש בו או הסקת מסקנות מכל סוג ביחס למטרת השימוש בו הינה על אחריות הצרכן. מומלץ בכל מקרה ותמיד להיוועץ או להשתמש במקורות מידע אמינים ובאנשי מקצוע מוסמכים.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן