שלום הגעתי לצוף צמחים דרך חיפוש  באינטרנט לגביי טיפול בבצקות בעיניים שנגרמו לי ממחלת הסוכרת. כרגיל, הייתי מאוד סקפטי לגביי הצלחת הטיפול אבל בכל זאת ניסיתי פגשתי את איתן המטפל הראשי ולאחר שיחה איתו הבנתי כבר שהטיפול יעזור ויצליח. לאחר כשישה שבועות של טיפול הסוכר שלי 100 נע בין 85 ל100 ולחץ הדם תקין לחלוטין וזה ללא כל הכדורים שהייתי צורך מהטיפול שקיבלתי בקופ”ח. כעקרון מחלת הסוכרת כבר לא קיימת והעיניים שלי מתפקדות בצורה מצוינת. הטיפול בצוף צמחים טיפול מסור על ידיי צוות מקסים.

תודה רבה לאיתן טל ולאולגה המטפלת המקסימה שבזכותם אני פשוט מרגיש בריא לחלוטין.

באהבה והערכה רבה, מוטי מזרחי.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן