מאי 2016

ברגע שנכנסתי לקליניקה של איתן – אמרתי “מכאן תגיע הישועה!”

בקצרה אספר שבני בן ה-9 חלה במחלת הסרטן לפני כשנה וחצי (2014) וברוך השם נרפא מהמחלה.

בחודש אפריל 2016 הילד עבר בדיקות וספירת דם למעקב שגרתי ונמצא כי הטרומבוציטים נמוכים. התחלנו בבירורים ועבר ביופסיה מח עצם – לאחר שבועיים הרופא האונקולוג התקשר ואמר שנצפו תאים סרטניים כ-20% במח עצם.

כאימא ועם אינטואיציות גבוהות האמנתי בתוך ליבי שישנה טעות והבן שלי נקי ובריא! לאחר התייעצות עם הרב שלנו ויחד עם האמונה החזקה – החלטנו פעם ראשונה ללכת לטיפול טבעי.

במקביל ערכי ביופסיה חוזרת שאכן אימתה את האמונה – הילד נמצא בריא וללא עדות למחלה, אך אכן מערכת החיסון ירודה וחייבים לחזק אותה. פה נכנס לתמונה איתן היקר וגל המקסימה, אשר הקשיבו בקפידה לבעיה ובעזרתם אנחנו כיום מטפלים בבני רק דרך תמציות טבעיות לחיזוק מערכת החיסון!

תודה רבה לכם על האדיבות, המקצועיות, על הדאגה!

מי ייתן ותמשיכו לעזור בדרככם שלכם,

לילך

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
ערכת סטורנג און
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן