בלוטת הערמונית ממוקמת מתחת לשלפוחית השתן בגופם של אוכלוסיית הגברים, תפקידה של בלוטת הערמונית הוא לייצר חלק מנוזל הזרע. הבלוטה מתפתחת עד גיל 20 וממשיכה לגדול באיטיות עד גיל 40. היא ממשיכה לגדול גם לאחר מכן אך לא מחייב שיופיעו תסמינים לדלקת בערמונית.

התסמינים עשויים להיות מורגשים באזור האגן, איבר המין הגברי בעת מתן שתן או זרע, כאבים באזור המדובר, כאבי גב, תשישות עייפות ויכול גם להגיע לעקרות, תחושה כללית לא טובה וחלילה גם לסרטן.

ישנם ארבעה סוגים לדלקת בערמונית:

  • דלקת ערמונית חריפה וחיידקית
  • דלקת ערמונית כרונית חיידקית
  • דלקת ערמונית כרונית אך לא חיידקית, הנובעת בעיקר מלחצים נפשיים
  • דלקת ערמונים ללא תסמינים הנובעת בעיקר מדלקת

מהו הטיפול המקובל בדלקת בערמונית?

הטיפול המקובל הוא פנייה לרפואה הקונבנציונלית לקבלת טיפול אנטיביוטי ועוד תרופות. לעיתים הטיפולים הללו נוטים להזיק יותר מלהועיל בשל תופעות לוואי ופספוס של המקור האמיתי לדלקת.

ללא טיפול טבעי נכון עבור דלקת הערמונית לא ניתן להירפא ממנה והיא אף עלולה להפוך מדלקת חיידקית לדלקת כרונית ולהחמיר.

מה משמעות הטיפול הטבעי בדלקת הערמונית?

  • נקודת מבטה של הרפואה הטבעית על גוף האדם היא חשיבות יחסי הגומלין בין כל המערכות המפעילות אותו והתייחסות אל האדם כשלם והסינרגיה של כל איברי הגוף.

אם יש דלקת – קיים חוסר איזון בגוף, החזרת האיזון לגוף תביא לסיום הדלקת ולריפוי.

  • ראשית חשוב לאבחן נכון את סוג הדלקת ולזהות את המכשולים השונים העומדים בפני החולה וכיצד ניתן להסירם. ברגע שהמכשולים הוסרו, אנחנו יוצרים סביבה טבעית, פנימית וחיצונית התומכת בטיפול וממוקדת בבעיה.
  • אופן הטיפול הטבעי בדלקת הערמונית, הוא טיפול תומך, מעודד, מחזק ומנחה, אשר נותן מענה גם לתסמינים רבים וקשים אשר אינם מקבלים מענה מהרפואה הקונבנציונלית ולא מערב בתהליך תרופות כלל.
  • הטיפול החשוב ביותר עבור דלקת בבלוטת הערמונית, על כל השלכותיה ותסמיניה הוא השילוב המוצלח של דרכי הרפואה הטבעית הכוללת נתיבים רבים יחד עם צמחי המרפא ויחד הם מהווים אמצעי אדיר להיפטר מהמחלה.

כשניגשים לטיפול טבעי עבור דלקת הערמונית, חשוב להבין שבכדי להחזיר את האיזון לגוף יש צורך בתהליך הדורש מחויבויות עמוקה לשינוי רציני באורח חיים. שינוי זה כולל תזונה, פעילות גופנית, שיטות הרפיה ועוד שינויים ודרכי טיפול.

למחויבות זו יש תוצאות אדירות, אשר יובילו לעצירת הדלקת בערמונית, מניעת תסמיניה וללא תופעות לוואי כלל.

לקריאה נוספת על מערכת המין הגברית – לחץ כאן

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים

פיקנוגנול

PYCNOGENOL FRENCH MARITIME PINE מבית היוצר של “צוף צמחים” פיקנוגנול הינו רכיב אנטי אוקסידנטי חזק המופק

קרא עוד »

APLASTIC ANEMIA  אנמיה אפלסטית אוטואימונית הטיפול הטבעי המסייע, המשלים והאלטרנטיבי   אנמיה אפלסטית הינה מחלה שבה

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן