ספחת – פסוריאזיס

ספחת אשר מוכרת לקהל הרחב בשם פסוריאזיס הינה מחלת עור דלקתית, הגורמת לגרד כמו גם ירידה משמעותית ברמת הביטחון והדימוי העצמי. במאמר זה נסקור את הגורמים לספחת, ונבין מהם הטיפולים אשר ניתנים בעבור ילדים, גברים ונשים אשר סובלים מהמחלה

ספחת – מהם הגורמים?

ספחת אשר ידועה בתור פסוריאזיס הינה מחלת עור דלקתית אשר לרוב היא כרונית, והיא מתבצעת במשטחי אור אדומים ומגרדים. הספחת יכולה להופיע במגוון אזורים בגוף, אולם לרוב היא מופיעה במפרקים, קרקפת הראש וכן ירכיים. בנוסף, היא יכולה להופיע גם בידיים ומפרקים. הגורמים לספחת אינם ידועים במלואם, אולם ע”פ הספרות הרפואית היא יכולה להתפרץ בעקבות מתח נפשי, לחץ ומועקה, כמו גם בתקופות קרות בהן הטמפרטורות יורדות. בנוסף, למחלה מאפיינים תורשתיים מובהקים, ובמידה ובן משפחתם סבל מפסוריאזיס – הסיכוי שלכם לחלות גם עולה פי שניים.

מהן התופעות הנלוות לספחת?

מעבר לגרד ולאדמומיות הנלוות לפסוריאזיס, רבים מהסובלים מהמחלה מדווחים על ירידה משמעותית בביטחון ובדימוי העצמי, כתוצאה מהופעה של כתמים אשר נראים לעין. בנוסף, מדובר במחלה אשר יכולה להופיע גם בגילאים צעירים, ומשום כך סובלים הילדים מהצקות ובריונות אשר נובעים מהמראה החריג של העור. יחד עם זאת, בשנים האחרונות החלו להציע ברפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית שורה ארוכה של פתרונות, עליהם נפרט כעת.

מהם הטיפולים אשר ניתנים לחולי פסוריאזיס?

חולי פסוריאזיס אשר אובחנו ע”י הרופא יכולים להיעזר בשירות של קופת החולים, באמצעות תרופות ייעודיות, במקרים בהם הגרד קיצוני ומפריע לאורח החיים. בנוסף, הדרך האלטרנטיבית מציעה שורה ארוכה של פתרונות אשר יכולים להקל ולסייע לפסוריאזיס, כאשר המוכר מכולם הוא כמובן ביקור בים המלח ושימוש במלחים אשר מפחיתים באופן משמעותי את האדמימות הנלוות לדלקת העור. יחד עם זאת, דרך אפקטיבית נוספת הינה דרך טבעית לספחת אשר מבוססת על שימוש במיצוי צמחים טבעיים, בשילוב משחות.

פסוריאזיס – הדרך הטבעית

דרך טבעית בעבור הקלה בתסמינים של פסוריאזיס מתבצעת אך ורק בקליניקה מוסכמת, כל זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר ובהתאמה אישית. דרך טבעית מורכבת ממגוון נתיבים ובאמצעות שימוש במיצוי צמחים טבעיים ייעודים לספחת אשר בהחלט ניתן לראות תוצאות. הדרך הטבעית מתאימה בעבור כל שכבות הגיל – החל מילדים ועד למבוגרים. 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן