סרטן כבד גרורתי

“גיוס כל הכוחות”

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי למחלות קשות בכלל ולמחלות ממאירות בפרט. “צוף צמחים” מניק סיוע דרך עקרונות הדרך הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים המותאמים אישית ושאינם משווקים בחנויות.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים  אבץ ונוגד החמצון סלניום, גדילן ידועים בחשיבותם, גם רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע  ואיזון נפשי. “צוף צמחים” המעניקה לכם את התוכנית המשולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים איתן טל.

חשוב לדעת

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן כבד גרורתי והדרך הטבעית ב”צוף צמחים”

אם אתה שוקל להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנה אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרות שלך. אם אתה מאובחן בדרגת ממאירות או טרום ממאירות זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן ב”צוף צמחים” מבינים את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים. אם הובחנתם לאחרונה כחולי סרטן כבד, אתם אכן עשויים לשקול סיוע בדרך המשלימה ובכך נתאים לכם מיצוי צמחים טבעיים ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לכם לקבל ייעוץ מקצועי ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע ללא ייעוץ או דרך עצות באינטרנט.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך ושכן סביבה שלילית עשויה “לתרום” לבעיה.

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרטן כבד גרורתי – LIVER CANCER METASTASES

התהליך הממאיר הגרורתי, תחילתו באחד ממגוון סוגי רקמות התאים הממוקמים בריריות הקיבה. אדונוקרצינומה הינו סרטן בעל שכיחות רבה באזורי מערכת העיכול. הסרטן שכיח אצל גברים בגילאי 45 ומעלה. וודאי שמחלת הסרטן בכלל וסרטן קיבה בפרט נטולת קיום עצמאי ובכך נובעת מהתהוות התלויה בגורמים, תנאים וסיבות בדומה למצבים גנטיים, תזונה לא מיטבית, זיהומיים חיידקיים (HP), דלקת קיבה כרונית, דלקות בקיבה אוטואימוניות, אנמיה ותמונת דם לא מיטבית, העדר פעילות גופנית, השמנה, הצטברות רעלים ועוד.

גרורות לכבד מתייחסות לממאירויות שהתפשטו אל הכבד ממחלה ראשונית באיבר אחר. הגרורות אינן זהות לסרטן שהחל בכבד המכונה קצינומה הפטוצלולרית. האיברים המהווים מקור ההתפשטות לסרטן כבד גרורתי הינם:

  • סרטן השד
  • סרטן המעי הגס
  • סרטן הוושט
  • סרטן ריאות
  • סרטן העור
  • סרטן הלבלב
  • סרטן הקיבה

הסיכון לממאירות גרורתית מובהק ותלוי באיבר הראשוני. לציין שגרורה בכבד עשויה להיות פעילה בעת שהסרטן הראשוני כבר מאובחן או לחילופין זמן קצר או רב לאחר הסרת הגידול באיבר הראשוני.

הטיפול הרגיל

הטיפול הרפואי ניתן בכל הקשור למקור הסרטן המקורי ומידת ההתפשטות. הטיפול הרפואי ניתן להתבצע בכירורגיה בעת שהגידול ממוקד באזור אחד או בכמה אזורים אך כאשר הוא מתפשט השימוש נעשה בכימותרפיה.

פרוגנוזה – תחזית קלינית

היכולת ליצור טיפול רפואי בעל הצלחה תלוי במיקום הסרטן המקורי ועד כמה הוא התפשט לכבד או לכל מקום. הסיכויים שונים מחולה לחולה על פי מידת חוסנו החיסוני, מצבו הגופני ויכולת הלחימה הרב מערכתית שלו. גם מצבים אלו מהווים כוח רב משמעת לטיפול להצלחה או להישרדות ארוכה יותר וכן איכות חיים. מתוך כך לדרך הטבעית, קיים תפקיד חשוב לחוסנו של הגוף מבחינת “גיוס כל הכוחות”.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי לדרך הטבעית האינטגרטיבית

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן המעי הגס אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם והפרוטוקול הרפואי מעניקים לחולה דרך חשובה לטיפול בסרטן. הגישה הטבעית הינה גישה אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב”צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” נועדה לסייע תוך שילוב עם מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים. אנו משלבים מיצוי צמחים טבעיים מבוססי ראיות המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טבעית משולבת המסייעת לתופעות הלוואי ומעניקה חזון הישרדותי טוב יותר.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב”צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מלמדים לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו בצוף צמחים לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב”צוף צמחים” – אנו מתאימים עבורכם תוכנית טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הדרך הטבעית המסורתית.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

צוף צמחים

המושג דרך טבעית הינו מושג רחב. הגישה הטבעית הינה גם גישה אינטגרטיבית וכוללת גישה רב מודלית המשלבת תזונה, אורח חיים, מיצוי צמחים טבעיים, דיקור, עיסוי ותוספים תוך גישה אינטימית וייחודית המבוצעת בקשר תמידי.

נשמח לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ, אבחון ובניית תוכנית משולבת וטבעית.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן