סרטן הקיבה

“גיוס כל הכוחות”

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי לסיוע במחלות קשות בכלל ובמחלות ממאירות בפרט. “צוף צמחים” מעניקה סיוע דרך אורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים  אבץ ונוגד החמצון סלניום ידועים בחשיבותם, רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע ואיזון נפשי.

“צוף צמחים” מעניקה את התוכנית המשולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים איתן טל.

חשוב לדעת

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

סרטן הקיבה והדרך הטבעית ב”צוף צמחים”

אם אתה שוקל להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנה אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרות שלך. אם אתה מאובחן בדרגת ממאירות או טרום ממאירות זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן “צוף צמחים” מבין את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים ללא ייעוץ או דרך עצות באינטרנט.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך יוצרים התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך, שכן סביבה שלילית שעשויה “לתרום” לבעיה. הענקת סיוע דרך הרפואה הטבעית עוזרת להגיע לאיזון בריא. הגישה הטבעית ב”צוף צמחים” נועדה ככל שאפשר לא רק לסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, להסיר את הסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

סרטן בקיבה הינו סרטן ראשוני המתחיל בקיבה. קיימים מספר סוגים של סרטן ראשוני המתחיל בקיבה. קיימים מספר סוגים של סרטן בקיבה כאשר הנפוץ ביותר הינו אדנוקרצינומה.

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרטן הקיבה – STOMACH CANCER

התהליך הממאיר, תחילתו באחד ממגוון סוגי רקמות התאים הממוקמים בריריות הקיבה. אדונוקרצינומה הינו סרטן בעל שכיחות רבה באזורי מערכת העיכול. הסרטן שכיח אצל גברים בגילאי 45 ומעלה. וודאי שמחלת הסרטן בכלל וסרטן קיבה בפרט נטולת קיום עצמאי ובכך נובעת מהתהוות התלויה בגורמים, תנאים וסיבות בדומה למצבים גנטיים, תזונה לא מיטבית, זיהומיים חיידקיים (HP), דלקת קיבה כרונית, דלקות בקיבה אוטואימוניות, אנמיה ותמונת דם לא מיטבית, העדר פעילות גופנית, שימוש בתרופות, השמנה, הצטברות רעלים ועוד.

סרטן קיבה (סימנים אפשריים)

 • כאבי בטן
 • כאבי בטן לאחר ארוחה קטנה
 • נפיחות בבטן
 • צואה כהה
 • קשיי בליעה
 • גיהוקים מוגזמים
 • ירידה בתמונת הדם
 • אובדן תיאבון
 • בחילות
 • הקאות דם
 • חולשה קשה

סרטן קיבה אבחנה

שכיח שהאבחון אינו נעשה בזמן תחילת הבעיה שכן רבים מהתסמינים לא מצביעים על סרטן. בדיקה בדומה לאנמיה, גסטרוסקופיה, MRI ועוד.

הטיפול הרפואי – כריתת קיבה, הקרנות, כימותרפיה

במצבים בהם לא ניתן לנתח, ההקרנות והכימותרפיה משפרות הישרדות. הסיכוי לריפוי תלוי במידת ההתפשטות אך גם ביחס לחוסנו של החולה, חוזקה של מערכת החיסון, וכן חוזקו ועמידותו של הגוף ועוד. מתוך כך השילוב של הדרך הטבעית מהווה גורם מסייע ומשלים חשוב . אני מכנה זאת “גיוס כל הכוחות”.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי לדרך הטבעית האינטגרטיבית

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן הקיבה הגס אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם והפרוטוקול הרפואי מעניקים לחולה דרך חשובה לטיפול בסרטן. הגישה הטבעית הינה גישה אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב”צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” נועדה לעזור תוך שילוב עם מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים שלא נרכשים בבתי טבעי. אנו משלבים מיצוי צמחים טבעיים מבוססי ראיות המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טבעית משולבת המפחיתה את תופעות הלוואי ומעניקה חזון הישרדותי טוב יותר.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב”צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מלמדים לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו בצוף צמחים לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב”צוף צמחים” – אנו מתאימים עבורכם תוכנית טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הדרך הטבעית המסורתית.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

המושג דרך טבעית הינו מושג רחב המהווה הסבר לתיאור תהליכים טבעיים. הגישה הטבעית בצוף צמחים הינה גם גישה אינטגרטיבית וכוללת גישה רב מודלית המשלבת תזונה, אורח חיים, מיצוי צמחים טבעיים, דיקור, עיסוי ותוספים תוך גישה אינטימית וייחודית המבוצעת בקשר תמידי.

נשמח לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ, אבחון ובניית תוכנית משולבת וטבעית.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן