הדרך הטבעית והמסייעת לרפואה הרגילה בסרטן הלבלב – Pancreatic Cancer

הלבלב (PANCREAS) הינו חלק ממערכת העיכול וממוקם עמוק בחלקה העליון של הבטן ומעל הטבור. אורכו של הלבלב כ 15-18 ס”מ ומחולק לשלושה חלקים, ראש הלבלב, גוף הלבלב וזנב הלבלב.

תפקידו של הלבלב הינו ייצור נוזלי לבלב ואינסולין. נוזלי הלבלב מהווים בסיס לסיוע לעיכול המזון. האינסולין הינו הורמון המאפשר לגוף לנהל את משק הסוכרים ואגירת שומנים. נוזלי הלבלב זורמים בצינור הלבלב אל התריסריון. צינור המרה מנקז את מיצי המרה מהכבד אל התריסריון ומתחבר לצינור הלבלב.

סרטן הלבלב מתחלק לקבוצות בהתאם למיקום ולסוג התאים בהם הגידול התחיל. בדרך כלל הסרטן מתחיל בתאים המצפים את פנים צינורות הלבלב ומכונה אדנוקרצינומה. קיימים גם גידולים נוירו- אנדוקרינים, סרטן הרקמה הלימפתית שהינו לימפומה וסרטן בתאי החיבור של הלבלב המכונה סרקומה. לסרטן הלבלב מופע תסמינים בדומה ל:

  • כאבים קשים בבטן העליונה מחמירים בישיבה והתכופפות קדימה, ירידה במשקל
  • הצהבת העור ולובן העין, שתן צהוב כהה, צואה בהירה וגרד.

הטיפול הינו כירורגי וזאת בעת שסרטן הלבלב מתגלה בשלב הראשוני. כאשר הגידול אינו מאפשר טיפול כירורגי יתבצע טיפול פרוטוקול כימותראפי או אחר דרך מספר דרכים לצמצום גודל הגידול לבדיקה ליצור אפשרות כירורגית.

הדרך הטבעית והמסייעת בסרטן הלבלב בקליניקת צוף צמחים

הקרב מול בעיה ממארת אינו סוג של התנהלות כנגד בעיה בחלבון או מוטציה סרטנית כי אם מלחמה אשר יש בה חזיתות רבות שאותן חשוב לתקוף בכל הצבא האפשרי שנמצא תחת ידינו.

המטרה בדרך הטבעית הינה לרתום, לגייס ולהפעיל באופן המיטבי ביותר את מערכת הריפוי הטבעי בגוף תוך מבנה פרוטוקול מותאם ומושכל. יש להעצים את יכולת החיסון וליצור שיפור דרמטי בחיזוק ויכולת התנגדות של הגוף בכל הרמות: הגופנית, הפסיכולוגית והרוחנית וזאת החל מרמת התאים, הרקמות, אברי ומערכות הגוף כולו וכמובן ההיבטים הנפשיים והרוחניים. חשוב מאוד ליצור דרך טבעית לשם ההתמודדות.

החשוב מכל הינה הגישה ההכרחית והדרמטית בדרך הטבעית שתומכת ומעניקה את הדרך החשובה מכל לשפר ולעמוד טוב יותר וחזק יותר בקרב הקשה ביותר. חשוב ליצור את האינטגרציה הקלינית היעילה ביותר וזאת דרך המדע הקליני של מיצוי צמחים טבעי, ההנחיה התזונתית, ההנחיה לפעילות גופנית, תוספי תזונה, שיטות הרפיה וחיזוק, הפחתת הדחק ועוד.

התחושה הקשה והחרדה העולה בנו בעת שהרופא מודיע לנו הופכת את קיומנו לרווי בחרדות שהרי בסיס הידיעה הינו היותנו חולים וזה אכן לא קל. מצב זה אכן דורש כוח רב, וודאי גם שאומץ, מחשבה נבונה, שקולה ועצמאית. אנו חייבים בטיפול לאחוז בחיים היקרים הללו תוך כוונה ברורה, בהירה ומלאה להתגברות על המחלה.

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן