סרטן הלבלב

Pancreatic Cancer

“גיוס כל הכוחות”

הדרך הטבעית המסייעת והמשלימה לרפואה הרגילה,
אורח חיים, תזונה, פעילות גופנית, מיצוי צמחים טבעיים, תוספי תזונה ועוד

סרטן הלבלב (PANCREATIC CANCER)

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי בסיוע במחלות קשות בכלל ובמחלות ממאירות בפרט. “צוף צמחים” מעניקה סיוע דרך עקרונות של הגישה הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים אבץ ונוגד החמצון סלניום ידועים בחשיבותם לסיוע בבעיות קשות, גם רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ככלי הכרחי בסרטן הלבלב ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע ואיזון נפשי. “צוף צמחים” מעניקה תוכנית משולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים איתן טל.

סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. על אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

חשוב לדעת

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

סרטן הלבלב – הסבר

סרטן הלבלב (PANCREATIC CANCER)

סרטן הלבלב, מקורו ברקמות הלבלב. הלבלב הינו רקמה הממוקמת מאחורי החלק התחתון של הבטן. תפקידו של הלבלב להפריש חומרים ביוכימיים ובכך ליצור תהליך מסייע לעיכול ובנוסף ייצור הורמונים לאיזון רמות הסוכר בדם.

בלבלב נוצרים סוגים שונים של גידולים הן שפירים והן ממאירים. השפעתו הרבה ביותר של סרטן הלבלב הינו, בתחילתו, ברקמת התאים המצפה את הצינורות אשר ממונים על הובלת אנזימים שונים אל מחוץ ללבלב. מצב זה מכונה אדנוקרצינומה של צינורות הלבלב.

חומרתו של סרטן הלבלב רבה וגילויו בדרך כלל, בשלבים המתקדמים שלו. וודאי שבעת שסרטן הלבלב מתגלה בשלב מוקדם, הסיכוי לריפוי רב יותר. סיבת הגילוי המאוחר הינה מצב ללא תסמינים עד להתפשטותו. האפשרות לטפל בסרטן הלבלב נבחרת בהתאם להיקפו בדומה לניתוח וויפל, כימותרפיה, טיפול בקרינה או שילוב של אמצעי הטיפול.

תסמינים

  • כאבי בטן מקרינים אל הגב
  • אובדן תאבון
  • ירידה במשקל
  • הצהבה של העור ולובן העיניים
  • שתן כהה
  • גרד עור
  • סוכרת לא נשלטת
  • עייפות קשה
  • בעיות עיכול
  • חולשה

גורמים

וודאי שאורח חיים לא מיטבי, תזונה קלוקלת, העדר פעילות, עישון סיגריות, מצבים גנטיים, תמונת דם, דלקות, מצבי לחץ קשים, גיל ועוד מהווים בסיס להתפתחות סרטן הלבלב ובנוסף דלקת בלבלב, סוכרת והשמנה.

תיאור חשוב

אורך הלבלב הינו כ-16 ס”מ ודומה לאגס ששוכב על צדו. הלבלב מפריש אינסולין לשם עיבוד הסוכר בתזונה ומסייע לעיכול. תהליך הגידול הינו כאשר תאים בלבלב עוברים החמרה, סוג של מוטציה המכוונת את תאי הלבלב להתפתח ללא ביקורת. מתוך כך נוצר גידול בלבלב ומתפתחים גרורות.

הדרך הטבעית הינה מסייעת ומשלימה לרפואה הרגילה ההכרחית מאוד.

סרטן הלבלב והדרך הטבעית ב”צוף צמחים”

אם אתם שוקלים להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנו אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרויות שלכם. אם אתם מאובחנים בדרגת ממאירות או טרום ממאירות זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן ב”צוף צמחים” מבינים את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים. אם הובחנתם לאחרונה כחולי סרטן הלבלב, אתם אכן עשויים לשקול סיוע בדרך משלימה ובכך נתאים לכם מיצוי צמחים טבעיים ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורכם ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייכם וסביבתכם ושכן סביבה שלילית עשויה “לתרום” לבעיה. הענקת סיוע דרך הרפואה הטבעית עוזרת למה שגופך מבקש כדי להגיע לאיזון בריא. הגישה הטבעית ב”צוף צמחים” נועדה ככל שאפשר לא רק לסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, לסייע בהסרת הסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי בסרטן הלבלב לדרך הטבעית האינטגרטיבית

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן הלבלב הגס אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם והפרוטוקול הרפואי מעניקים לחולה דרך חשובה לטיפול בסרטן הלבלב. הגישה הטבעית הינה גישה אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב”צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” נועדה לסייע תוך שילוב עם מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים שלא נרכשים בבתי טבע. אנו משלבים מיצוי צמחים טבעיים מבוססי ראיות המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טבעית משולבת המפחיתה את תופעות הלוואי ומעניקה חזון הישרדותי טוב יותר.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב”צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מלמדים לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו ב”צוף צמחים” לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב”צוף צמחים” – אנו מתאימים עבורכם תוכנית טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הדרך הטבעית המסורתית.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

צוף צמחים

המושג דרך טבעית הינו מושג רחב המהווה הסבר לתיאור תהליכים טבעיים. הגישה הטבעית הינה גם גישה אינטגרטיבית וכוללת  גישה רב מודלית המשלבת תזונה, אורח חיים, מיצוי צמחים טבעיים, דיקור, עיסוי ותוספים תוך גישה אינטימית וייחודית המבוצעת בקשר תמידי.

לסיכום

הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב”צוף צמחים” הינה הדרך היעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לדרך הטבעית קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות מסייעים לגוף ולמחלות קשות וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחים טבעיים המשמשים לסיוע במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון בצמחים ובדרך הטבעית.

בואו לפגישת ייעוץ ואבחון

נשמח לראותכם ולהתחיל בחיזוק טבעי משלים ומסייע

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן