סרטן הערמונית

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי בסיוע במחלות קשות בכלל ובמחלות ממאירות בפרט. “צוף צמחים” מעניקה סיוע דרך עקרונות הדרך הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים אבץ ונוגד החמצון סלניום ידועים בחשיבותם לסיוע בבעיות בערמונית, גם רימונים, כורכום וליקופן ידועים כרבי חשיבות וכמלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע בכירים מסייעת ככלי הכרחי בסרטן הערמונית ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע  ואיזון נפשי.

חשוב לדעת

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן הערמונית – אדנוקרצינומה של הערמונית

רובם של בעיות ממאירות בערמונית הינם מסוג אדנוקרצינומה. אדנוקרצינומה של הערמונית הינה ההגדרה הרפואית לסרטן בערמונית. ממאירות בערמונית הינו סוג של סרטן המשויך לערמונית. במקרים רבים, חלק רב מסוגי סרטן הערמונית, מוגדרים “ממאירות עצלה” הווה אומר תהליך ממאיר איטי. אולם קיימים מקרים של סרטן ערמונית אגרסיבי. וודאי שהדרך הטבעית, בכל הקשור לסרטן ערמונית, רבת חשיבות שכן במקרים מסוימים החולה מופנה למעקבים ומתוך כך, אנו ב”צוף צמחים” נוהגים להעניק לתקופת המעקב אקטיביות דרך השיטה הטבעית. בכל הקשור לסרטן אגרסיבי ואלים קיימת דאגה לשליחת גרורות אל חלקי גוף אחרים בדומה לעצמות ולבלוטת הלימפה. סרטן הערמונית מלווה בדרך כלל בתסמינים נלווים בדומה לרגישות אורולוגית, צריבה בעת מתן שתן, הופעת דם, גירוי ואי נוחות וערכים מתקדמים של PSA. אם נקבע לך להיות במעקב, הדרך הטבעית רבת חשיבות היא.

סרטן הערמונית והסיוע הטבעי ב”צוף צמחים”

אם אתה שוקל להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנה אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרות שלך. אם אתה מאובחן בדרגת ממאירות או טרום ממאירות זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן ב”צוף צמחים” מבינים את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים. אם הובחנתם לאחרונה כחולי סרטן בערמונית, אתם אכן עשויים לשקול סיוע דרך הגישה המשלימה ובכך נתאים לכם מיצוי צמחים טבעיים ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לכם לקבל ייעוץ מקצועי ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע ללא ייעוץ או עצות באינטרנט.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך, שכן סביבה שלילית עשויה “לתרום” לבעיה. הגישה הטבעית ב”צוף צמחים” נועדה ככל שאפשר לא רק לסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, לסייע בהסרת הסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

לסיכום

הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב”צוף צמחים” הינה דרך יעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לדרך הטבעית קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות מסייעים לגוף ולמחלות קשות בדרך דהטבעית וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחים טבעיים המשמשים לסיוע במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון בצמחים הטבעיים.

בואו לפגישת ייעוץ ואבחון

נשמח לראותכם ולהתחיל בחיזוק טבעי משלים ומסייע

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן