סרטן המעי הגס

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי למחלות קשות בכלל ולמחלות ממאירות בפרט. “צוף צמחים” מעניקה דרך עקרונות הדרך הטבעית לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות וחסרונם מהווה בסיס להתפתחותן של בעיות לדוגמא, המינרלים המכונים אבץ ונוגד החמצון סלניום וכן פרוביוטיקה, כורכום ועוד, ידועים בחשיבותם לבעיות במעי הגס ומלווים את הטיפול הקונבנציונלי. וודאי שפעילות גופנית נכונה ומותאמת על ידי אנשי מקצוע מסייעת ככלי הכרחי לסיוע בסרטן המעי ובוודאי תזונה מיטבית, איזון עיכולי ומתן כלים לרוגע  ואיזון נפשי. “צוף צמחים” מעניקה לכם את התוכנית המשולבת דרך אנשי מקצוע מהטובים ביותר ובראשות בכיר ההרבליסטים איתן טל.

חשוב לדעת

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן המעי הגס – colon cancer

סרטן המעי הגס הינו פתולוגיה ממאירה במעי הגס, בחלחולת ובתוספתן. הסרטן הינו כינוי לקטגוריות של מחלות שונות המאופיינות בכך שתאי הגוף מתחלקים באופן לא מבוקר וללא יכולות פיקוח של מערכת החיסון. כאשר קיים אגד תאים נוצר גידול סרטני (נאופלזיה) ומעצם אופיו הממאיר, עלול הגידול ליצור גרורות לאזורי גוף אחרים. סרטן המעי הגס הינו מחלה שכיחה בישראל אך גם בעלת אופי קשה. הדרך הטבעית מהווה כוח מסייע, משלים ועוצמתי ובעל חשיבות רבה. לסרטן המעי הגס גורמי סיכון רבים, בדומה לגיל, מקום, גאוגרפי, יצירת פוליפים, מחלות אוטואימוניות, הצטברות רעלים, עישון סיגריות, העדר פעילות גופנית, עצירות, אוכל לא בריא, לחץ נפשי ועוד.

סרטן המעי הגס תסמינים

שינויים בהרגלי היציאות, מרקם צואה אחר, דימום מהצואה, צואה שחורה, כאבי בטן, אנמיה, חולשה קשה ועוד.

סרטן המעי הגס והסיוע הטבעי ב”צוף צמחים”

אם אתה שוקל להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנה אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרות שלך. אם אתה מאובחן בדרגת ממאירות או טרום ממאירות במערכת העיכול, זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן ב”צוף צמחים” מבינים את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים. נתאים לכם מיצוי צמחים טבעיים ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לכם לקבל ייעוץ מקצועי מהרבליטסים בכירים ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע ללא ייעוץ או דרך עצות באינטרנט.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך, שכן סביבה שלילית עשויה “לתרום” לבעיה. הענקת סיוע בדרך טבעית אמורה לסייע למה שגופך מבקש כדי להגיע לאיזון בריא. הגישה הטבעית ב”צוף צמחים” נועדה ככל שאפשר לא רק לסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, לסייע לסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

לסיכום

הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב”צוף צמחים” הינה הדרך היעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לדרך הטבעית קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות מסייעים לגוף בדרך הטבעית וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחים טבעיים המשמשים לסיוע במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון בצמחים טבעיים.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי לדרך הטבעית האינטגרטיבית בסרטן המעי הגס

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן המעי הגס אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם הינם דרך חשובה לטיפול בסרטן. הגישה הטבעית הינה גישה אינטגרלית לרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב”צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” נועדה לסייע תוך שילוב עם מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים שלא נרכשים בבתי טבע. אנו משלבים מיצוי צמחים טבעיים מבוססי ראיות המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טבעית משולבת המפחיתה את תופעות הלוואי ומעניקה חזון הישרדותי טוב יותר.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב”צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מלמדים לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו בצוף צמחים לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב”צוף צמחים” – אנו מתאימים עבורכם תוכנית טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הדרך הטבעית המסורתית.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

צוף צמחים

המושג דרך טבעית הינו מושג רחב. הגישה הטבעית הינה גם גישה אינטגרטיבית וכוללת גישה רב מודלית המשלבת תזונה, אורח חיים, מיצוי צמחים טבעיים, דיקור, עיסוי ותוספים תוך גישה אינטימית וייחודית המבוצעת בקשר תמידי.

בואו לפגישת ייעוץ ואבחון

נשמח לראותכם ולהתחיל בחיזוק טבעי משלים ומסייע

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן