אנו בצוף צמחים ונטורל ויזן מטפלים באונטסו – היפרתרמיה בשילוב עם אנפרא אדום רחוק תוך שילוב עם מזרוני טיפול היפרתרמיים.

הטיפול הטבעי הינו דרך שבילי הטיפול המסורתיים בשילוב עם הטכנולוגיה המדעית. תהליך הטיפול מסייע, משלים ואינטגרטיבי עם הרפואה הקונבנציונלית.

מהו חום? חום הינו נתון רב משמעות וחשיבות במקרי קוסמוס ובמיקרו קוסמוס שהינו האדם.

קרינת אינפרא אדום רחוק (HYPERTHERMIA  AND FAR INFR RED) מקורה בדרך כלל מהשמש. הטיפול בהיפרתרמיה המשולב עם גלי אינפרא אדום רחוק מהווה עוד מסלול טיפול רב ערך. הטיפול באונטסו ומזרוני אונטסו מגובה במחקרים ועדויות רבות ואף מחקרים מדעיים. הטיפול משפר את זרימת הדם, מפחית כאבים, מטפל בנוקשות, משפר תפקודים מוטוריים, מטפל בהיבטים חיסוניים ואוטואימוניים, משפר תהליכי ניקוי רעלים ומהווה טיפול המשולב בבתי חולים ומרפאות כטיפול ייחודי אך גם טיפול משלים ותומך.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן