טיפול מסייע ורב עוצמה לכאבים מכל הסוגים, עייפות קשה ומחלות אוטואימוניות. אונטסו מסייע לרפואה הקונבנציונאלית במחלות ממאירות (היפרתרמיה) אנטיאייג’ינג, בעיות עיכול קשות, כאבי מפרקים, כאבי שרירים, כאבים נוירופתיים.

הטיפול באונטסו הינו באמצעות אינפרא אדום רחוק חום והיפרתרמיה דרך מכשיר המשלב אונטסו ומזרוני אונטסו מגה תזונה, צמחי מרפא והנחיות קיומיות.

מקרים רבים מעידים שאונטסו מסייע לאיזון מערכת העצבים האוטונומית ומערכת החיסון וזרימת האנרגיה המיטבית בגוף. התרפיה של אונטסו מבוססת על המדע המודרני בשילוב עם מסורת הריפוי של העת העתיקה. מחקרים רבים אודות אינפרא אדום רחוק מעידים על המשמעות הרבה של תהליכי ריפוי ואף התגלה על ידי “NASA” וכן 18 מינרלים הכוללים ויברציות טרה הרץ. עיקרון ומהלך הטיפול מבוסס על הרפואה הסינית והיפנית העתיקה העושה שימוש במוקסה (סיגר חימום אזורי) תוך ההבנה שתאי דם, תאים חולים הם תאים קרים, חסרי אנרגיה, חסרי זרימה, ללא צי’ וללא זרימה וזאת תוך שיבוש מערכת החיסון. הטיפול באונטסו מטפל בנקודות ובתאים הקרים והסטגנציה המאפיינת אותם תוך שימוש באינפרא אדום רחוק וחימום בהיפרתרמיה.

האונטסו יעיל מאוד כחלק מטיפול פנים אנטי אייג’ינג, מחלות עור שונות, כאבי גוף, מחלות רבות ומחלות אוטואימוניות.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

השימוש במכשירי אונטסו מפעיל מולקולות טבעיות בגוף ועוד ובכך נוצר חום פנימי. לציין שחום רגיל הינו על פני השטח אך האונטסו יוצר חימום מרפא בעומק הרקמות.

על פי נאס”א (N.A.S.A) אנרגית אינפרא אדום רחוק, לחלוטין הכרחית וחיונית לצמיחה של תאים בריאים וחיים. זו הקרן המשמעותית ביותר מבין קרני השמש המאפשרת חיים וריפוי באופן מדהים. לקרן באינפרא אדום יש ויברציה הדומה לצי’.

אינפרא אדום רחוק – קרן ריפוי חיונית לחיים

היכולת ליצור סיוע רב עוצמה לריפוי באמצעות אינפרא אדום רחוק מיושמת בהיבט הרפואי ביפן, ארצות הברית אירופה ודרום אמריקה. וזאת דרך אנרגיה אינפרא אדום רחוק והיפרתרמיה להפגת מתחים, הפגת כאבים, החלמה מעייפות כרונית, עצירות, כאבי שרירים ומפרקים, פציעות קשות, בעיות עור, סכרת, זיהומים, מחלת כליות, סיוע לטיפול קונבנציונאלי בסרטן, טיפולי פנים ועוד

*כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי טיפול באונטסו צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.

The healing Power

 of onnetsu

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן