אינפרא אדום רחוק הינו חלק מהקרינה של השמש ובכך יכולת חימום. אנו כבני אדם חשים את הקרינה. לציין שאינפרא אדום רחוק מוגדר כתהליך בריא ומרפא. הטיפול בהיפרתרמיה המשולב באינפרא אדום רחוק רב משמעות וסיוע לבעיות רבות. מחקרים רבים גילו שהטיפול משפר את חדוות הקיום ואיכות החיים, משקם, מטפל בכאבי גוף, מפרקים, גב, ברכיים, שרירים וכאבים, מחזק את מערכת החיסון ועוד. היפרתרמיה הינה גם שביל טיפול נחקר המשלב את הטיפול בלום ייחודי במהלך הטיפולים האונקולוגים. עוד לפני שנים רבות גילו רופאים אונקולוגים את ההשפעה של היפרתרמיה על פגיעה בתאים ממאירים דרך חום חודר וגבוה אך ללא תופעות לוואי. כבר אז התהוותה סברה מחקרית שתאי סרטן אינם עמידים אל מול חום גובה. מתוך כך החלו בעולם הרפואי המערבי לפתח סוגים של מיכשור ובכך החדרת חום גבוה דרך היפרתרמיה ואינפרא אדום רחוק אל איזורי הגידול . מחקרים מאשרים שתאים סרטניים רגישים לחום של 45 מעלות . מכשיר ההיפרתרמיה ואינפרא אדום רחוק של אונטסו שבהם אנו עושים שימוש יוצרי חום בין 42 ועד 70 מעלות דרך טיפול רק לאנשי מקצוע שהוכשרו לכך.

היפרתרמיה במחקרים אונקולוגים

האגודה האירופאית לאונקולוגיה היפרתרמית (ESHO.Esho.info) פרסמה בתאריך 20.2.2017 32 מחקרים עדכניים לטיפול במחלות ממאירות

 • קרצינומה של העור
 • גידולי ראש וצוואר
 • סרטן המעי הגס
 • סרטן שלפוחית השתן
 • לימפומה
 • מלנומה
 • סרטן השד
 • סרטן וושט
 • סרטן שחלות
 • סרטן לבלב
 • סרטן ערמונית
 • סרטן הרקטום
 • סרטן צוואר הרחם

המחקר הקליני שדווח על ידי ESHO אך גם ארגונים נוספים שהיו מעורבים במחקרים אודות היפרתרמיה בדומה לחברה האסייתית לאונקולוגיה, היפרתרמית והחברה לרפואה תרמית הם חקרו אודות טיפול מקומי ואזורי והיקפי וגילו שהטיפול בהיפרתרמיה אכן מסייע לטיפולים הקונבנציונליים.

מחקר נוסף

בשנת 2007 פורסם מחקר בכתב העת “אונקולוגיה רפואית” של שפרינגר המחקר נועד לבדוק השפעה של אינפרא אדום רחוק על חמש פתולוגיות ממאירות. המחקר קבע שלאחר ארבעה ימים של בדיקה, קיימות דרגות תגובות שונות עבור כל אחד מסוגי הממאירות השונים הלשון, החניכיים והריאות חוו דיכוי התפשטות של 45-75%, 63-74%, 65-79% המחקר גילה כי אינפרא אדום רחוק פועל ומסייע לטיפול במספר זנים של סרטן ואף ניסו להבין מה בזני הסרטן האחרים גורם להיותם פחות רגישים לקרינה. לאחר חקר הם קבעו כי סוגי סרטן עם רמות גבוהות של חלבון HSPC70 מגיבים פחות לטיפול ובכך ההבנה שרמת החלבון יכולה לשמש מצד לתחילת הטיפול באינפרא אדום רחוק. בנוסף על פי האגודה האמריקאית לסרטן הטיפול בחום יכול להיות יעיל ומשלים לטיפול בסרטן

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן