סיוע טבעי למחלות עור

העור אינו משמש רק ככיסוי המגן על הגוף כי אם סוג של מערכת הממונה בין היתר על ויסות טמפרטורת הגוף, מתן תחושות של כאבים שונים ותחושות נעימות, משטח המגן על הגוף מכניסת חומרים שונים והשפעתם הלא מיטבית של הסביבה החיצונית בדומה לשמש.

כל סוג של בעיה בפונקציונאליות של רקמת העור או בצורתו עלולה ליצור בעיות בבריאות הגופנית והנפשית.

לכל שכבה בעור יש תפקיד מוגדר בדומה לשכבה העליונה המכונה אפידרמיס שהינה שכבה דקה מכוסה חומר המכונה קראטין המגן על העור מחומרים מזיקים ובחלק התחתון של האפידרמיס נמצאים המלנוציטים המייצרים מלנין שהינו היסוד לפיגמנטציה של העור.

מתחת לאפידרמיס נמצאת שכבת הדרמיס המכוסה סוגים של קולטני כאב ומגע ושולחת את שלוחותיה עד לאזור פני העור וכן מכילה בלוטות פונקציונאליות של העור בדומה לבלוטת הזיעה, בלוטות החלב וזקיקי השיער. בדרמיס מצויים גם כלי דם רבים היוצרים תהליך של הזנת העור. מתחת לדרמיס נמצאת שכבת שומן המהווה סוג של בידוד ממצבי חום וקור קיצוניים. חשוב לציין שעוביו של העור והיקפי בלוטות הזיעה ובלוטות החלב שונים באזורי הגוף המגוונים.

העור הינו רקמה ארעית המשתנה במהלך החיים של האדם. במהלך השנים מתרחש איבוד החומר הקרני וכן איבוד שכבות שומן. גם שכבות הדרמיס והאפידרמיס הופעות לדקות יותר וסיבי הדרמיס נפגעים תוך מראה של עור מקומט יותר.

הסירקולאציה (זרימה) של הדם משתנה והיכולת של הזנת העור יורדת ולפיכך אנו מגלים כושר הגלדה של פצעים ובעיות עור לקוי יותר מגילאי שישים ומעלה. עור הגוף המבוגר יבש יותר ומהווה ישיר לבעיות עור קשות יותר. 

הדרך הטבעית בצוף צמחים

הדרך הטבעית הוליסטית ולכן עושה שימוש מושכל בנתיבי סיוע רבים. העור מבקש התייחסות מקצועית ונכונה והטיפול בו חייב להיות מקומי, פנימי ותוך תמיכה שגרתית נכונה בדומה לתזונה, טיפולי דיקור ומגע, פעילות גופנית וכדומה.

בצוף צמחים ניתן למצוא תכשירים מקומיים ומערכתיים. המקומיים מונחים היישר על האזור הנגוע של העור והמערכתיים ניתנים דרך פורמולות בליעה. את התכשירים המקומיים ניתן לאפיין בחומרים פעילים ממיצוי צמחים טבעיים אורגניים דרך משחות, קרמים, תרחיצים, תמיסות, אבקות וג’ל.

האסטרטגיה לסיוע בדרך טבעית בצוף צמחים לבעיות עור

לאחר אבחון מעמיק ניצור הבנה בדבר אופי המחלה ויסודותיה תוך הבנת הגורמים והתנאים להיווצרותה.

סוגי בעיות בהם אנו יכולים לסייע:


רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית?
לשיחת ייעוץ טלפוני - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן