מחלת שארקו-מארי-טות 

C.M.T – CHARCOT-MARIE-TOOTH-DHSEASE

CMT הינה מחלה בעלת אופי גנטי וכוונתי למחלה שהינה ליקוי הנגרם, אך בחלקה מפגם בחומר התורשתי של מערכת בגוף. לפני שאמשיך בהסברי, אציין שגם גנטיקה אינה גזירת גורל. כל מחקר מודרני טוען כיום שתורשה מבקשת טריגרים, הן להתלקחותה והן לפרוגרסיה שלה. המחלה קשורה למערכת העצבים ההיקפית הממוקמת מחוץ למערכת העצבים המרכזית ותפקידה ליצור קשר בין המערכת לבין הגפיים ואיברי הגוף. CMT הינה מחלה מפושטת למספר בעיות עצביות וביטוייו בדרגות חומרה שונים. ב CMT נגרם איבוד יכולת הפעילות הנורמטיבית של הפעלת שרירי הגפיים ופגיעה בתחושה באזורי הגוף הללו.

בואו לפגישת אבחון!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן