אי ספיקת כליות

 

לאיתן, גל ולכל הצוות היקר,

הגעתי דרך האינטרנט לצוף צמחים, לאחר שלא קיבלתי מענה מוחשי בטיפול בבעיות הכליות באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית שהסתכם בבדיקה ועוד בדיקה וטיפול אין.

לאחר הטלפון הראשון לצוף צמחים והפגישה עם איתן השתכנעתי שאני במקום הנכון ובידיים הטובות ביותר. איתן עשה עלי רושם של איש רציני, ישר, חכם ואכפתי. התעניינות שלו בחולה היא אמיתית ורצונו לעזור הוא גדול יותר מאשר החולה רוצה שיעזרו לו. הגעתי עם מחלת כליות שהמדד שלה נמוך מאוד (GFR 41) ואחרי הטיפול באמצעות פורמולות לא מעטות, תזונה נכונה וספורט יומי הולם. כמובן כל זה בהדרכתו של איתן ובסיועם של גל ואחרים. כעבור זמן עשיתי בדיקות מעבדה שהראו שיפור רב- 34% במדד הסיכון (GFR) וכן שיפורים בפרמטרים רפואיים אחרים. אסור לשכוח את הטיפול של כרמית והדיקור הסיני שנוסף לכל הפורמולות וההדרכה האחרת. חושבני שהטבעונות לאיתן, גל ואחרים בצוף צמחים היא דרך חיים ומאמינים שזאת הדרך לבריאות טובה לכל אחד ואחד. הצוות היקר הזה עוטף את הבאים בשעריו בדאגה ובהתעניינות בשלומו, לא עבר יום כמעט שלא שאלו אותי “מה שלומך? איך אתה מרגיש היום”  כאן הייחוד של האנשים הנפלאים איתן, גל, כרמית, גלית, סיגל ועוד שרואים מולם את החולה ולא רק את המחלה. המשיכו בעבודותיכם שהיא עבודת קודש להביא מזור לסובלים ומלמעלה ישלמו את שכרכם

 

בתודה ובברכה,

ישראל .ע.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן