סיוע למחלת הסרטן בדרך הטבעית

גיוס כל הכוחות

מאמר רב חשיבות לעיון

אני מכנה זאת “גיוס כל הכוחות”. גוף יעיל בכלל ומערכת החיסון חזקה בפרט מהווים אפיקי לחימה חשובים ללחימה בסרטן וזאת כחלק אינטגרלי והכרחי בתהליך הקונבנציונלי.

כיום, ברפואה הקונבנציונלית, מודעים לחשיבותה של מערכת החיסון כחלק אינטגרלי בסוגים רבים של מחלות סרטן. חשוב לי להבהיר שהמילה גרורה שהיא אכן יעד או גידול ממאיר ראשוני מהווים מושא של הרפואה הרגילה לתקיפה קונבנציונלית ממוקדת וזאת בגישת טיפול רדוקציוניסטית מובהקת. זה אכן נכון, ללא ספק, אך אין זה מספיק.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

מתוך כך קיימת דרך נוספת וכוונתי לגיוס כל הכוחות שכן אני ב”צוף צמחים” מבקש להסביר שהחשיבות הרבה ביותר במחלות ממאירות הינה ראיה רב מערכתית של מצב הכשירות והבריאות הפסיכופיזית, החיסונית עיכולית ועוד וזאת במהלך משולב במחלת הסרטן.

ההתבוננות שלי בדרך הטבעית, בנויה על נקודת הנחה שהשלם רחב יותר מסך כל חלקיו. קיימת חשיבות לעבודת הגוף במלחמתו הקשה מול מחלה ממארת.

כל מצב של פעולה וזאת אצל כל מערכת מורכבת ותקינותה בנויה על רכיבים רבים ומתוך כך, מידע קליני וטבעי מעניק לי תמונה של ארגון הגוף ומערכותיו אל מול מחלת הסרטן. ההתייחסות למחלת סרטן כמחלה שרק אותה יש לתקוף ללא התייחסות אל הגוף כשלם בכלל ומערכת החיסון בפרט, לא מספיקה עבורכם.

הדרך הטבעית רבת חשיבות בהיותה רב מערכתית. כך אני רואה זאת ולכן הדרך הטבעית בהיבט האישי, חייבת להעניק את גיוס כל הכוחות וחיזוק מערכות ההגנה.

טיפול כימותרפי לחלוטין מותנה ביעילות מערכת החיסון של הגוף, ובכך ליקוי במערכת החיסון לא יעניק את מיטב האפקטיביות בטיפול הכימותרפי במצבים ממאירים. זה תפקידי בדרך הטבעית וזה אכן תפקיד חשוב שהינו אינטגרלי לטיפול הקונבנציונלי.

הפעלת מערכת חיסון חלשה לא תשיג את חזון הטיפול הרגיל במלואה. מתוך כך אני טוען שחייבים לגייס את כל הכוחות. אני כהרבליסט רב ניסיון, מבקש להסביר שתאים סרטניים, תהליך ממאיר, תהליך גרורותי, כל אלו מגלים שרידות קיומיות ויכולת אדפטיבית לא רגילה. לעיתים נדמה שיש בהם חיים משלהם בדומה לווירוסים.

תא סרטני מבקש לנצל את הגוף והמשאבים שלו להתפתחות. הדרך הטבעית מעניקה סיוע דרך אמצעים טבעיים, מיצוי צמחים טבעיים בשילוב עם הטיפול התרופתי ומעלה את הסיכוי להישרדות וריפוי. הניסיון רב השנים, וזאת במהלך שנותיי הרבות בתחום, מבקש לומר שלאמצעים הטבעיים, ואין כוונתי לתוסף בבית טבע, יש תפקיד לדעתי חשוב, בלתי מתפשר, אינטגרטיבי שאי אפשר בלעדיו במחלת הסרטן הן הפעילה, הן הראשונית, הן הגרורותית אך גם בסיוע למניעה.

הדרך הטבעית ומיצוי צמחים טבעיים מותאמים אינו רעיל, אינו שורף ואינו חותך. הוא לא אגרסיבי, ללא תופעות לוואי ומעניק כוח ואכן חשוב מאוד.

 הסרטן אל מול מערכת החיסון

מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.

הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית (IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה.

בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER).

הדרך הטבעית 

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים:

שלב א’ – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב’ – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג’ – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

מתוך כך חשוב לי להעניק מסר שמשמעותו היכולת ליצור כלים טבעיים לסיוע משלים, טבעי. יש לגייס את כל הכוחות בדרך הטבעית. ליצור תכנית מקיפה מושכלת ומותאמת. ליצור הבנה שבהחלטה בריאותית אין תשובה נכונה אחת כי אם מספר תשובות.

יש להעצים את יכולת החיסון וליצור שיפור דרמטי בחיזוק ויכולת התנגדות של הגוף בכל הרמות: הגופנית, הפסיכולוגית והרוחנית וזאת החל מרמת התאים, הרקמות, אברי ומערכות הגוף כולו וכמובן ההיבטים הנפשיים והרוחניים. חשוב מאוד ליצור דרך טבעית, לשם ההתמודדות עם המחלה והשלכותיה.

“גיוס כל הכוחות” – מסר חשוב:

לכל מחלת סרטן קיימים שיעורי הישרדות. יש להבין נקודת הנחה חשובה

“שיעורי ההישרדות” הינם אומדנים בלבד. הם חוטאים להבנה הנכונה של הסיכויים להחלמה שכן הם מבוססים על תוצאות קודמות של מספר גדול של אנשים אשר חלו בסרטן מסוים. שיעורי ההישרדות הללו הינם סטטיסטיים בלבד. הם אינם יכולים לחזות מה יקרה אצל אדם נתון. אצל האינדיבידואל, אצלך. אלו שיעורי הישרדות יחסיים המשווים חולים וחולות עם אותו הסוג והשלב של הסרטן לחולים וחולות באוכלוסייה הכללית.

לכן אני מכנה זאת גיוס כל הכוחות. אסור להפוך לנתון סטטיסטי בסרטן. חשוב להבין שלעד יש ליצור חזון לתפנית דרמטית ובכך אין לחוש ייאוש כי אם קווה, גיוס כל הכוחות והבנת חשיבות הדרך הטבעית. וודאי שקיים הבדל בכל הקשור לאחוזי הצלחה לחולים השוקדים על מערכת חיסון חזקה, הזנה נכונה תזונה מיטבית, מיצוי צמחים טבעיים איכותיים, תוספים, תנועה, נשימה, שיטות לרוגע, שלווה ויציבות.

אתם מוזמנים לפגישת אבחון וייעוץ לגבי הסיוע הטבעי ב”צוף צמחים”.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן