סרטן שד טריפל נגטיב   

TRIPLE NEGATIVE

Breast Cancer – T.N.B.C

גיוס כל הכוחות – הדרך הטבעית, השלמה, המסייעת והמשולבת עם הרפואה הקונבנציונלית

 סרטן – מבוא

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. על אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף.

לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים.

מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

 T.N.B.C – הסבר

TRIPLE – NEGATIVE BREAST CANCER או כפי שנהוג לכנותו סרטן שד משולש ושלילי מתייחס לעובדה שבתאים הסרטניים של TNBC אין קולטני אסטרוגן או פרוגסטרון. קולטנים הינם חלבונים בתאים או על גבי התאים ובכך תפקידם ויכולתם להיצמד לרכיבים בדם. בתאי שד תקינים וכן בחלק מתאי סרטן השד קיימים קולטנים הנצמדים אל ההורמונים הללו המהווים את המקור המסייע לצמיחתם של תאי הסרטן. כאשר המצב הינו “שלילי ביחס לקולטן ההורמונלי, הווה אומר, אם אין בתא הסרטני קולטנים פרוגסטרוניים ואסטרוגנים, מצב זה מכונה שלילי לקולטנים.

בתאי סרטן השד מסוג טריפל נגטיב אין קולטנים לאסטרוגן או לפרוגסטרון. T.N.B.C שכיח אצל נשים בגילאי 40. ההבנה הקלינית הינה דרך הכרת תכונת הסרטן (HER2). טריפל נגטיב ידוע כסרטן אגרסיבי שכן הוא גדל במהירות ובעל נתוני הישנות גבוהים לסרטן שד.

החשוב מכל הינו ההבנה שבטריפל נגטיב, חשיבותה של הדרך הטבעית אדירת ממדים, שהרי הטיפולים העיקריים הינם כימותרפיים אך גם טיפולים אימונולוגיים. הדרך הטבעית מהווה כלי אינטגרלי עם הרפואה הרגילה לסיוע בטריפל נגטיב.

אין אני מדבר על קניה של תכשירים בבית טבע, דיקור או אכילה רבה יותר של ירקות. אכן לא!!! אני מדבר על תכנית מקיפה מותאמת וזאת דרך מיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה מבית היוצר של “צוף צמחים” לציין שאנו לא משווקים בחנויות, פארמים או בתי טבע כי אם רק לאחר הבחנה והתאמה. חייבת להיות הנחיית תזונה מקיפה, חיזוק מערכת החיסון, שיפור תמונת הדם, חיזוק הגוף ועמידותו ועוד. רק תכנית פעולה נכונה תממש את גיוס כל הכוחות לסיוע בטריפל נגטיב ע”י הדרך הטבעית.

“גיוס כל הכוחות”

מסר חשוב:
לכל מחלת סרטן, קיימים שיעורי הישרדות.

יש להבין נקודת הנחה חשובה

“שיעורי ההישרדות” הינם אומדנים בלבד. הם חוטאים להבנה הנכונה של הסיכויים להחלמה שכן הם מבוססים על תוצאות קודמות של מספר גדול של אנשים אשר חלו בסרטן מסוים. שיעורי ההישרדות הללו הינם סטטיסטיים בלבד. הם אינם יכולים לחזות מה יקרה אצל אדם נתון. אלו שיעורי הישרדות יחסיים המשווים חולים וחולות עם אותו הסוג והשלב של הסרטן לחולים וחולות באוכלוסייה הכללית.

אני מכנה זאת גיוס כל הכוחות. אסור להפוך לנתון סטטיסטי בסרטן. חשוב להבין שלעד יש ליצור חזון לתפנית דרמטית ובכך אין לחוש ייאוש כי אם תקווה, גיוס כל הכוחות והבנת החשיבות של הדרך הטבעית. וודאי שחשוב לשמור על מערכת החיסון חזקה, הזנה נכונה תזונה מיטבית ומיצוי צמחים טבעיים איכותיים, תנועה, נשימה שיטות לרוגע, שלווה ויציבות.

 צרו קשר לפגישת אבחון וייעוץ!

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן