חזון חדש – NEW VISION

 הטיפול הטבעי בסרטן שד  

טריפל נגטיב – TRIPLE NEGATIVE

Breast Cancer – T.N.B.C

גיוס כל הכוחות –  הטיפול הטבעי, השלם, המסייע והמשולב עם הרפואה הקונבנציונלית

 סרטן – מבוא

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף.

לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים.

מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

 T.N.B.C– הסבר

TRIPLE – NEGATIVE BREAST CANCER או כפי שנהוג לכנותו סרטן שד משולש ושלילי מתייחס לעובדה שבתאים הסרטניים של TNBC אין קולטני אסטרוגן או פרוגסטרון. קולטנים הינם חלבונים בתאים או על גבי התאים ובכך תפקידם ויכולתם להיצמד לרכיבים בדם. בתאי שד תקינים וכן בחלק מתאי סרטן השד קיימים קולטנים הנצמדים אל ההורמונים הללו המהווים את המקור המסייע לצמיחתם של תאי הסרטן. כאשר המצב הינו “שלילי ביחס לקולטן ההורמונלי, הווה אומר, אם אין בתא הסרטני קולטנים פרוגסטרוניים ואסטרוגנים, מצב זה מכונה שלילי לקולטנים.

הכרת מצב הקולטן ההורמונלי במצבי סרטן מסייעים לרופאים ליצור פרוטוקול ובכך להשתמש בתרופות לטיפול הורמונלי להורדת ערכי האסטרוגן לשם מניעה מהאסטרוגן לפעול על תאי סרטן השד. כאשר הסרטן חיובי, לקולטני ההורמונליים קיימת פרוגנוזה טובה יותר. טריפל נגטיב הינו שלילי לקולטן ההורמונלי, הווה אומר אין קולטני אסטרוגן ולא פרוגסטרון ולכן הטיפול בתרופות לדיכוי ההורמונלי אינו יעיל לסרטן זה. מתוך כך, הסרטן הספציפי הזה גדל מהר יותר מאשר סרטן שד חיובי לקולטן.

בתאי סרטן השד מסוג טריפל נגטיב אין קולטנים לאסטרוגן או לפרוגסטרון. T.N.B.C שכיח אצל נשים בגילאי 40. ההבנה הקלינית הינה דרך הכרת תכונת הסרטן (HER2). טריפל נגטיב ידוע כסרטן אגרסיבי שכן הוא גדל במהירות ובעל נתוני הישנות גבוהים לסרטן שד. במשולש השלילי יש פחות אפשרויות טיפול ביחס לסוגים אחרים של סרטן שד וכאמור, אסביר שוב שהסיבה לכך הינה שבתאים הסרטניים אין קולטני אסטרוגן או פרוגסטרון או מספיק חלבון אשר גורם לטיפול ההורמונלי להצליח.

החשוב מכל הינו ההבנה שבטריפל נגטיב, חשיבותה של הרפואה הטבעית אדירת ממדים, שהרי הטיפולים העיקריים הינם כימותרפיים אך גם טיפולים אימונולוגיים. הרפואה הטבעית מהווה כלי טיפול אינטגרלי עם הרפואה הרגילה לטיפול בטריפל נגטיב.

אין אני מדבר על קניה של תכשירים בבית טבע או דיקור בקופת חולים או אכילה רבה יותר של ירקות. אכן לא!!! אני מדבר על תכנית טיפול מקיפה מותאמת וזאת דרך עולם צמחי המרפא ותוספי התזונה מבית היוצר של “צוף צמחים” לציין שאנו לא משווקים בחנויות, פארמים, בתי טבע או דרך האינטרנט כי אם רק לאחר הבחנה והתאמה. חייב להיות טיפול קיומי הכולל הנחיית תזונה מקיפה, חיזוק מערכת החיסון, שיפור תמונת הדם, חיזוק הגוף ועמידות ועוד. רק תכנית פעולה נכונה תממש את גיוס כל הכוחות לטיפול בטריפל נגטיב.

 

חזון חדש “גיוס כל הכוחות”

מסר חשוב: לכל מחלת סרטן קיימים שיעורי הישרדות.

יש להבין נקודת הנחה חשובה

“שיעורי ההישרדות” הינם אומדנים בלבד. הם חוטאים להבנה הנכונה של הסיכויים להחלמה שכן הם מבוססים על תוצאות קודמות של מספר גדול של אנשים אשר חלו בסרטן מסוים. שיעורי ההישרדות הללו הינם סטטיסטיים בלבד. הם אינם יכולים לחזות מה יקרה אצל אדם נתון. אצל האינדיבידואל, אצלך. כל נתון סטטיסטי מטעה, טועה ומבלבל ואף מייאש וזאת לשווא. אלו שיעורי הישרדות יחסיים המשווים חולים וחולות עם אותו הסוג והשלב של הסרטן לחולים וחולות באוכלוסייה הכללית.

מתוך כך, נשים המאובחנות כסובלות מסרטן שד שלילי משולש עשויות להיות בעלות פרוגנוזה טובה, חיזוי אופטימי וזאת תוך כשירות בריאותית מיטבית ולכן קיימת פרוגנוזה טובה יותר וזאת יותר מכפי שהסטטיסטיקה והמספרים מראים. המספרים והסטטיסטיקה אינם לוקחים בחשבון את הכל וכוונתי שטיפול טבעי נכון, עמוק, מותאם, מחזק חיסוני, מחזק את הגוף ומנגנוניו מאופיין בתהליך מנחה לאורח חיים נכון, תרופות מצמחי מרפא מותאמים ועוד. כל זה מעניק עשרות אחוזי ריפוי ובכך חיזוי הנוגד כל סטטיסטיקה לגבי ההישרדות.

לכן אני מכנה זאת גיוס כל הכוחות, חזון חדש וכוח הריפוי של הטבע. אסור להפוך לנתון סטטיסטי בסרטן. חשוב להבין שלעד יש ליצור חזון לתפנית דרמטית ובכך אין לחוש ייאוש כי אם חזון חדש, תקווה, גיוס כל הכוחות והבנת חשיבות כוח הריפוי של הטבע. וודאי שקיים הבדל בכל הקשור לאחוזי הצלחה לחולים השוקדים על מערכת החיסון חזקה, הזנה נכונה תזונה מיטבית וצמחי מרפא איכותיים, תנועה, נשימה שיטות לרוגע, שלווה ויציבות. מרפאת “צוף צמחים” הינה המרכז לרפואה טבעית הבכיר בישראל. אנו מכנים זאת “|גיוס כל הכוחות” חזון חדש וכוחו המרפא של הטבע.

 צרו קשר לפגישת אבחון וייעוץ!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן