נשים בגיל בוגר, חייבות לקחת על עצמן אחריות ולהיבדק יותר, היות והשדיים עוברים שינוים הורמונאליים במשך החיים: מחזור, היריון, הנקה, גיל המעבר, שינויים במשקל הגוף ועוד. ברגע שאישה חשה בגוש או איזה שהוא שינוי בשד כגון בליטה או גוש, יש לפנות לכירורג בעל ניסיון בבדיקת שד לביצוע ביקורת שגרתית על פי גיל האישה. למשל שינוים בגודל השד, הופעת גוש בבית השחי, היווצרות גומות על העור באזור השד, הופעת אדמוניות או גבשושיות על עור השדיים, נפיחות בשד או בצקת, התנפחות של הוורידים על השד באופן לא אחיד , כיבים על השד ועוד.

טיפול בסרטן השד גם באמצעות צמחי מרפא

הרפואה האלטרנטיבית, אשר מטפלת באמצעות צמחי מרפא קיימת גם במחלות הסרטן הכוללות כמובן טיפול טבעי בסרטן השד. למשל תרופה שפותחה בסין שהיא אנטי נאופלסטית הנקראת ACNO משולבת בטיפולי הרפואה הקונבנציונאלית. תרופה זו, משפרת את המערכת החיסונית, מעכבת תאים סרטניים, משפרת את זרימת הדם ומעכבת את הגידול ואת התפתחות הגרורות. בגלל טיפולי הקרנות וכימותרפיה, התרופה הטבעית מונעת מהאיברים בגוף להיחלש, מגבירה את התיאבון ומקלה על כאבים ומתח.

טיפולים מתקדמים בסרטן השד

כאשר הרופא יבחין בממצאים ואכן גילה כי למטופלת קיים גידול סרטני באחד מהשדיים, שהוא למעשה סרטן השד, עליו יהיה להחליט על דרכי  הטיפול. הרופא יבחן את מצב בלוטות הלימפה, גודל הגידול הסרטני, מצבה הבריאותי של המטופלת ויקבל החלטות. היום, לאחר השיפורים הטכנולוגיים, ניתן יהיה לבצע ניתוח הסרת גידולים באופן ממוקד וללא תפרים, כאשר ההחלמה היא קצרה. במקרים שבהם יש לכרות את השד, ניתן יהיה בעת הניתוח, לבצע ניתוח שחזור שד באופן מקצועי ואסטטי. ברגע שמטופלת הבחינה או ראתה תסמינים של סרטן השד, עליה לפעול מיד, כי הזמן הוא יקר במקרים אלה.

טיפולים משלימים מומלצים לסרטן השד

עם השנים, מחקרים רבים הראו כי ישנו קשר בין מערכת חיסונית חלשה לבין סרטן השד. שילוב של רפואה משלימה עם רפואה מערבית החל להיות נפוץ יותר. טיפול בדיקור סיני, נטורופתיה, טיפולים תזונתיים, צמחי מרפא סינים, עיסויים מיוחדים, ארומתרפיה, יוגה, טאי צ’י, דמיון מודרך וקבוצות תמיכה שונות ועוד טיפולים, מסייעים לריפוי המחלה. היום, הגישה הטיפולית המומלצת הינה הגישה המערכתית, אשר בה מתואמים הרופא האונקולוג והרופא או המרפט האלטרנטיבי. הטיפולים חייבים להיות מטופלים בין שני הרופאים.

טיפולים משולבים בסרטן השד גם בבתי החולים

עם השנים גם בבתי החולים החלו להבין, כי טיפול משולב בסרטן השד, מוביל לשיפור משמעותי ביעילות והפחתת היעילות של טיפול בודד בסרטן השד. טיפול הכולל צמחי מרפא שאין בהן תופעות לוואי, מהווה את אחת מהגישות המבטיחות במחקר לפיתוח אמצעים חדשים במניעה וטיפול בסרטן השד.

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן