מכשיר טכנולוגי רפואי בפיתוח חדשני לטיפול מסייע בבעיות רבות ובאופן יעיל ומהיר. אונטסו משמש כטיפול בקליניקות רבות בעולם ומהווה דרך טיפול יעילה לכאבים, חיזוק מערכת חיסון, טיפול בכאבים מכל הסוגים שרירים, מיפרקים, נוירופתיים, דלקתיים, שחיקתיים, ראומטיים ועוד. שיפור איכות החיים ובריאות. האונטסו פועל דרך גלי אינפרא אדום רחוק ונעשה תוך גישה מקצועית וכמובן בהסמכה פורמלית. אונטסו גורם לחימום בריא לכל רקמות הגוף ומסייע לשיפור זרימת הדם ובכך גם זרימת החמצן ולשיפור האינטגרציה החיובית הבין תאית. האונטסופותח חסימות ומפנה רעלים.

אנו משלבים בין טיפול יעיל באונטסו לבין מגע, דיקור, הנחיה לתנועה, יציבה, צמחי מרפא ותוספים ומשלביי טיפול במזרוני אונטסו

מזרון אונטסו משובץ באבנים המכונות ג’ייד אמטוסט, טרומליין וכדורי חימר. בעת שהאבנים הללו מחוממות, וזאת דרך טכנולוגיה חדשנית, כמות האנרגיה המופקת דרך האינפרא האדום רבת עוצמה ממרחק ומיוצרת באמצעות האבנים הייחודיות ובאנרגיה גבוה. השילוב בין מזרון אונטסו לבין מכשיר אונטסו משפר את אספקת הדם לרקמות ובכך טיפול רב עוצמה לשיפור כאבים ומחלות רבות. וכן הראיה, השמיעה, השינה ועוד. השילוב בין מכשירי אונטסו למזרון אונטסו מהווה דרך טיפול חשובה.

  • כאבי גב
  • כאבים כללים
  • כאבי שרירים ומפרקים
  • כאבים נוירולוגים
  • מחלות אוטואימוניות
  • מסייע לתהליך הקונבנציונאלי בסרטן
  • מחלות שונות
  • היבטים אסטטים
  • רפואה מונעת

*כל המידע הניתן באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי המלצותינו לגבי טיפול באונטסו צמחי מרפא ותוספים, תנועה, אורח חיים בריא, יציבה, נשימה וטיפולי הדיקור והמגע אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי ויעוץ על ידי רופא או מטפל אנו ממליצים להיוועץ ברופא לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע באתר זה אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף ליעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.

The healing Power

 of onnetsu

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן