תסמונת פטץ יגרס P.J.S

PEUTZ – JEGHERS SYNDROME

 הטיפול הטבעי השלם

תסמונת פטץ יגרס (PEUTZ- JEGHERS SYNDROME) הינה מחלה בעלת פגם גנטי הגורמת ליצירה כרונית של פוליפים בגדלים שונים ושפירים במעיים וכן נקודתיות עורות על רקמות השפתיים. המחלה הינה אוטוזומלית דומיננטית ומאופיינת בהתפתחות של גידולים שפירים. המחלה יוצרת פוטנציאל מוגבר להתפתחות סרטן מסוג קרצינומה בכבד והתפתחות ממאירויות בחלקי גוף שונים.

תסמונת PJS לא שכיחה ולכן קיימים בעת זו מחקרים מועטים אודותיה. קיים סיכון מובהק גם לסרטן שחלות (כ25% סיכון) וסרטן רחם. צוואר הרחם ורירית הרחם (בכ15% סיכון). PJS גורם לפוליפים שהינם צמיחה חריגה של רקמות המוקרנות ממקום שהינו רירי ובדרך כלל במעי הגס, בקיבה, באף, באוזן, בסינוסים, בשלפוחית השתן וברחם ובוודאי בכל מקום בגוף שבו יש קרומים.

במקרים רבים קיים אילוץ כירורגי וזאת בעת שהפוליפים במעיים, ואף חשש לכריתה של חלק במעיים וכן חשש לאינטוסוסופציה שהינה מצב בו חלק מהמעי מתקפל לחלק שסמוך אליו וזאת ובדרך כלל במעי הדק. דבר זה עלול להוביל לכאבי בטן, הקאות, נפיחות, חסימת מעי, דלקת וניקוז מעי ולכן עוברים בדרך כלל ניתוח פתוח לכך. לציין שחולים בPJS יפתחו נגעים שטוחים בצבע חום של העור במיוחד על השפתיים ורירית הפה. הסיכון המצטבר לסרטן לבלב רב ובאחוזים רבים ומצטבר כסיכוי מובהק בעת חלוף השנים. בהולנד נערך מחקר על 145 חולים וזאת במהלך 14 שנים והתברר שהסיכוי לסרטן הגיע למעל 60% בגילאי 40.

תסמונת פטץ יגרס- הרפואה הטבעית נכנסת לתמונה

כיום אין טיפול למחלה ולכן הרפואה הטבעית בצוף צמחים מהווה את הכלי החשוב מכל שכן מערכת החיסון חייבת להיות חזקה במיוחד, וכן בריאות עמוקה ורב מערכתית, תקינות כלי דם. אורח חיים אשר יינתן כהנחיה ייחודית, מתן צמחי מרפא ותוספים, תזונה, טיפולים, תרגילים ייחודים של צוף צמחים לנשימה ועוד. כך ורק כך הדרך הטבעית תהווה חומת מגן חיסונית ובריאותית מול PJS או מחלות סרטן.

חייבת גישה טבעית המעניקה בריאות, הן כלייתית אך גם למנוע מהתסמונת המכונה PJS לגדל עוד פילופים. זה אפשרי ולכן חשוב להתחיל ומיד. כאמור, תסמונת PJS הינה תסמונת גנטית נדירה ובכך מעלה את הסיכון באופן משמעותי לחלות בסרטן השד, השחלות וסיכון מובהק לסרטן קיבה, ושט, מעי הגס, לבלב, צוואר רחם ושחלות. חשוב לציין שגם מצבים גנטיים בדומה STK11  הנגרמים על ידי מוטציות בגן כרומזון 19 המכונה PEUTZ JEGHERS  הינה גנטיקה המבקשת טריגרים להתפרצותה.

כל מחקר בקנה מידה עולמי טוען שגם גנטיקה במחלות קשות, אין הכרח שתתבטא ולכן התפרצותה תלויה בגורמים רבים, סיבתיים ופנימיים וכל מצב של חוסר איזון גופני מהווה טריגר להתלקחות ולכן הרפואה הטבעית בצוף צמחים תהווה כלי טיפול רב עוצמה וייחודי דרך הבנה מעמיקה על האדם, אורח חיים, מצבים הגופניים ועוד ובכך נתאים תכנית מיטבית.

הגיעו לפגישת אבחון וייעוץ ב”צוף צמחים”!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן