מחלות ממאירות – טיפול טבעי משלים – צמחי מרפא מותאמים, תוספי תזונה, הנחיות לתנועה, נשימה, טיפולים בקליניקה ועוד

הטיפול הטבעי המשלים למחלות ממאירות

מחלת הסרטן מאופיינת באיבוד מנגנוני בקרה הממונים על פעילות גדילה והחלפת התאים. הסרטן יכול להתבטא בכל רקמה ובהעדר איזון גדלים תאי הסרטן ומתפשטים תוך יצירת גידול ממאיר החודר לרקמות שונות ואף שולח גרורות אל הגוף. חשוב להשמידו עוד לפני הגעתו לשלבי ההתפתחות בו הוא מבסס את עצמו כגידול ממאיר נטול שליט וזאת דרך הרפואה הקונבנציונלית.

לציין שהתפתחות של התא הסרטני רבה יותר בעת שהמערכת החיסונית אינה תקינה או חלשה ובליווי גורמים ותנאים רבים. יש תשובה טבעית מסייעת לתהליך העוצמה החיסונית, זו אינה גזרת גורל! הערפל אשר הקהילה המדעית נתונה בו בקשר לגורם הישיר למחלת הסרטן מעניק לנו את המידע החשוב ביותר שהינו – גורמים רבים אשר ניתן להימנע מהם בכל הקשור לסביבה, לאורח החיים, לתחזוקה, לתזונה וכדומה מהווים יסוד למחלת הסרטן, אך גם כלים לריפוי, שיקום ומניעה.

אורח חיים וגורמי סביבה מהווים בסיס לסרטן – ניתן לשלוט בהם במהלך הריפוי, המניעה והשיקום.

 

הטיפול הקונבנציונאלי במחלת הסרטן חשוב והכרחי

הטיפול הרגיל חשוב אך הסטטיסטיקה העגומה של טיפול זה בכל הקשור לתופעות הלוואי הקשות, החמורות והמייסרות של טיפולים אלו ידועה. הטיפול הרגיל נעשה דרך ניתוח, הקרנות, טיפול כימותרפי הטיפול האימונותרפי – ביולוגי אשר במהלכו נוצר גירוי של מערכת החיסון על מנת להאיץ את תגובת הגוף כדי להתגבר על ההתפשטות הסרטנית. הטיפול הכימותרפי גורם להרס תאים סרטניים או רקמות חולות וזאת דרך תרופות המכונות ציטוטוקסיות והורמונאליות לסוגי סרטן שונים.

 

 • תופעות הלוואי
 • קשיים בתנועה
 • חולשה ועייפות
 • בחילות והקאות
 • מצבי יובש בעור הגוף
 • פצעים קשים בפה
 • העדר תיאבון
 • עצירות ושלשולים לסירוגין
 • מצבים של העדר תחושה בחלקי גוף שונים
 • אובדן שיער
 • חרדות ולחצים
 • דיכאונות
 • יובש בפה
 • כאבים קשים

 

הרפואה הטבעית ב”צוף צמחים” תיצור בסיס סינרגי חשוב לריפוי ותמיכה בשלבי הטיפול הקונבנציונאלי

הטיפול הטבעי הכרחי בכל שלב של הסרטן. הטיפול הרגיל בסרטן חשוב אך לעיתים קרובות קיצוני מאוד ואף יכול לסכן את החיים וחדוות הקיום של החולה אתם חייבים להאמין בכוח הטמון בגופכם שכן זה חוק הטבע אשר אינו ניתן לשינוי או התעלמות. האמונה בתהליך הריפוי תשפיע רבות על דרך הריפוי והאפקט הטיפולי.

“צוף צמחים” לרפואה טבעית מעניקה תמיכה למחלת הסרטן והטיפול הקונבנציונלי על פי העקרונות הרפואה הטבעית. מחקרים רבים מעידים שהפונים אל הרפואה הטבעית מצליחים לנצל את כוחות הריפוי הקיימים בהם ולהביא את סיכויי ההחלמה והמניעה לאיכות גבוהה מאוד בשילוב עם הרפואה הרגילה.

ב”צוף צמחים” לרפואה טבעית תקבלו מארג טיפול שלם דרך כל הנתיבים החשובים ביותר לטיפול טבעי מסייע במחלת הסרטן וזאת תוך אינטימיות טיפולית עמוקה מאוד ויומיומית.

הטיפול במרפאתנו הינו הוליסטי ולפיכך מספק דרך תבנית סיוע טבעית עם כל הדרוש לתהליך הטיפול.

 

צוף צמחים מרפאה טבעית וייצור צמחי מרפא
מרפאה:
077-7502338                    נייד: 050-2432990                        פקס: 077-4546473
כתובת:
הבנים 44, נס ציונה מייל: [email protected]
אתר:
www.tsuf-herbs.co.il

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן