סרטן בכיס המרה ודרכי המרה 

כולנגיוקרצינומה CHOLANGIOCARCINOMA 

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה.

“צוף צמחים” מעניקה דרך עקרונות הדרך הטבעית הנחיות לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, תנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים מותאמים שאינם משווקים בחנויות ועוד.

במהלך שנים רבות נחקר הקשר בין ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ואנטי אוקסידנטים כמסייעים לטיפול במחלות קשות.

סרטן – מבוא

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

חשוב לדעת

מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

CHOLANGIOCARCUNOMA – כולנגיוקרצינומה

סרטן דרכי המרה והמרה

כולנגיוקרצינומה הינה מחלה ממארת לא שכיחה. לציין שרקמת כיס המרה ממוקמת מתחת לכבד ובכך מעבר, דרך ייצור מיצי מרה מהכבד אל כיס המרה בדרך אל מערכת העיכול. המחלה הינה גידול הנובע, בדרך כלל, מהשכבה הפנימית של דופן דרכי המרה או המרה עצמה. המחלה יכולה להתפתח גם מחוץ לכבד ומהווה מחלק גם כחלק מסרטן כבד ראשוני. וודאי שקיימים גורמים ותנאים להתהוות ממאירה בדומה למערכת חיסון חלשה, אבני מרה, דלקת מרה, זיהומים במרה, תורשה, פוליפים, עישון, סכרת, העדר פעילות, תזונה לא מיטבית ועוד. לציין שהטיפול בעת שהסרטן אינו מפושט הינו ניתוחי אך כאשר ההבחנה קובעת שאין יכולת לנתח ניתן ליצור הרכבת סטנט וטיפולים בדומה לכימותרפיה, הקרנות וטיפולים ביולוגיים. כיום קיימת דרך קונבנציונלית יעילה לריפוי והישרדות ובכך השילוב בין הרפואה הקונבנציונלית והדרך הטבעית הינו הגברת כוח רב משמעות של היכולת לטפל.

הרפואה הטבעית הינה דרך מסייעת ומשלימה לרפואה הרגילה ולכן חשובה מאוד.

סרטן דרכי המרה והמרה והדרך הטבעית ב”צוף צמחים”

אם אתם שוקלים להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנו אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרויות שלכם. צוף צמחים” מבין את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים.

אנו ב“צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורכם ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייכם וסביבתכם שכן סביבה שלילית עשויה לתרום לבעיה.

הדרך הטבעית בסרטן דרכי המרה והמרה

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי בסרטן בכולנגיורצינומה לרפואה הטבעית האינטגרטיבית

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בכולנגיורצינומה אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם והפרוטוקול הרפואי מעניקים לחולה דרך חשובה לטיפול בסרטן המרה ודרכי המרה. הגישה הטבעית הינה גישת אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב“צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך טיפול אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב“צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מלמדים את מטופלנו לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו ב“צוף צמחים” לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

ב”צוף צמחים” – אנו מתאימים עבורכם תוכנית טבעית מקיפה המשלבת את מיטב הידע של הדרך הטבעית המסורתית.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

לדרך הטבעית קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. אנשים מכל העמים ומכל התרבויות נעזרים בה ובכך מסייעים לגוף למחלות קשות וזאת במהלך אלפי שנים. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות של צמחים טבעיים המשמשים לעזרה במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון בצמחים טבעיים.

מיצוי צמחים טבעיים נפוצה בעולם כולו. הדרך הטבעית והחזון הטבעי ב“צוף צמחים” הינה דרך יעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן