סרטן הכליה

RCC – RENAL CELL CARCINOMA

“גיוס כל הכוחות” – חזון נוסף

הדרך הטבעית מסייעת לתהליך השיקום, הריפוי והאי הישנות. התהליך הינו משלים ומסייע לטיפול הקונבנציונלי, חיזוק מערכת החיסון, חיזוק הגוף ועמידותו, דרך מיצוי צמחים טבעיים ותוספים ייחודיים ומותאמים, הנחיות קיומיות לתנועה, נשימה ותזונה ועוד.

סרטן – מבוא

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. על אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף.

מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרטן כליה – הסבר

RCC (RENAL CELL CARCINOMA) הינו סרטן של תאי הכליה וידוע כסרטן השכיח ביותר מבין כל הגידולים הממאירים בכליה. הטיפול היחיד הינו ניתוח, או ניתוח חלקי (PARTIAL NEPHRECTOMY) אך יכול גם להיות תהליך של כריתה מלאה (RADICAL NEPHRECTOMY) במצב של פיזור רב יותר. הכריתה החלקית נעשית לאחר שקיימת הבחנה שאין גרורות לאיברים נוספים.

לציין שבכל הקשור לסרטן כליה, הוא מגלה עמידות, וזאת בכל הקשור לטיפול כימותרפי ורדיותרפיה ומשום כך לא נעשה בהם שימוש כדרך טיפול אך יש והטיפול הקונבנציונלי הנוסף וזאת מעבר לכריתה הינו SRS שהינו סוג של טיפול הקרנתי סטריאוטקטי. מתוך כך וזאת מעבר לכריתה, הטיפול השכיח ביותר שהיה עד שנת 2007 הינו באימונותרפיה שהינו טיפול דרך הגברת תוקפנות מערכת החיסון אל הגידול. נכון לעת זו פיתחו כיום טיפולים אימונותרפים דרך לימפוציטים T שהינם תאי דם לבנים בעלי תפקיד בתגובה החיסונית התאית ובכך תקיפה של התאים החיסוניים.

סרטן כליות הינה מחלה עם מוטיבים רחבי זמן ובכך נוצרת אבולוציה איטית ובשלבים הראשונים הינה ללא תסמינים. במהלך שנה מאובחנים בישראל כ 700 מקרים ומהם כ 30% גרורתיים. התאים בסרטן כלייתי בעלי יכולת חדירה ובכך פוטנציאל להידבקות לאיברי גוף רבים בדומה לריאות, בלוטות הלימפה, בכבד ועוד. במקרים מתקדמים קיימים תסמינים בדומה לדימום בדרכי השתן, כאבי בטן, איבוד משקל ותחושה של גוש בחלל הבטן. מתוך כך תהליך טבעי המחזק את ההגנה של הגוף בכלל ומערכת החיסון בפרט הינו תהליך מתבקש וחשוב. צוף צמחים הינה בעלת ניסיון רב הן כתהליך משלים והן לחיזוק הגוף ועמידתו, חיזוק מערכת החיסון, חיזוק מנגנוני הבקרה, הנחיה לאורח חיים בריא ונכון, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספים ועוד.

סרטן כליה RCC הינה מחלה שמקורה בתאים המכונים פרנכימה של הכליה ובשלבים הראשונים מופיע כגוש סולידי בפרנכימה או בקליפת הכליה. בכל הקשור לטיפול הקונבנציונלי, בסרטן כליה ראשוני הטיפול העיקרי, כאמור, הינו ניתוח או טיפול באמצעות צריבה וזאת בסרטן כליה אזורי. הדרך הטבעית, בשלבים הללו, הינה אינטגרטיבית, הווה אומר בשילוב הטיפול עם הרפואה הרגילה. הרפואה הרגילה מסתייעת בניתוחים ותרופות והדרך הטבעית עוסקת בחיזוק הגוף ועמידותו, חיזוק מערכת החיסון, הפיכת סביבתו הפנימית והחיצונית למיטבית ועוד. בשלב סיום התהליך הרפואי, המטופל שוהה לבדו במרחב הקיום ובכך הדרך הטבעית הינה כלי חשוב ביותר.

חשיבות מערכת החיסון וחוזקה – הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.

חשיבה אימונו-אונקולוגית

הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית (IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן.

קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הדרך הטבעית ב”צוף צמחים”, וזאת בנתיבים שונים בנוסף למיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. 

הדרך הטבעית

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים:

שלב א’ – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב’ – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג’ – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

סיכום

חשוב לי להעניק מסר שמשמעותו היכולת ליצור כלים טבעיים לסיוע טבעי. יש לגייס את כל הכוחות גם בדרך הטבעית. ליצור תכנית מקיפה מושכלת ומותאמת. ליצור הבנה שבהחלטה בריאותית אין תשובה נכונה אחת כי אם מספר תשובות.

המטרה בדרך הטבעית בסרטן דרך צוף צמחים הינה לרתום, לגייס ולהפעיל באופן המיטבי ביותר את מערכות הגוף הטבעיות תוך מבנה פרוטוקול מותאם ומושכל. יש להעצים את יכולת החיסון וליצור שיפור בחיזוק ויכולת ההתנגדות של הגוף בכל הרמות: הגופנית, הפסיכולוגית והרוחנית. 

הדרך הטבעית יוצרת חזית עימות קלינית טבעית נוספת וזאת תוך התאמה אישית, לשפר את הבריאות וליצור מפת דרכים מיטבית ככל שניתן.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן