סרטן הערמונית

הטיפול הטבעי השלם,
המשלים והמסייע לסרטן הערמונית

 מאמר על ההקרנות לטיפול בערמונית

הטיפול הטבעי הינו תהליך אינטגרטיבי רב חשיבות. מתוך כך אין חולק על כך שהטיפול הקונבנציונלי רב חשיבות גם הוא אך גורם במהלכו לתופעות לוואי, לעיתים קשות. אין גם ספק בכך שטיפולים הורמונליים, כימותרפיים, הקרנתיים וביולוגים מהווים דרך לריפוי אך גם לנזק רב והחלשות חיסונית. וודאי שבכל הקשור לטיפול הקרנתי קיימת סכנה לרעילות ובכך פגיעה בכבד. התהליך ההקרנתי גורם להאצה של רדיקלים חופשיים ובכך חמצון תאים ועוד. מתוך כך וודאי ששילוב נכון ומותאם של צמחי מרפא אכן מהווה דרך טיפול חשובה. לציין שקיימות דעות חלוקות לגבי הקרנות (בהמשך).

להלן תופעות לוואי של תהליך הקרנתי לערמונית

 • עייפות ותשישות
 • דלקות עור באזור ההקרנה
 • השתנה תכופה ולא נשלטת
 • דימום רקטלי
 • גירוי רקטלי
 • בעיות עיכול קשות
 • צריבה בהשתנה
 • קושי להתחיל בהשתנה
 • זרם חלש
 • טחורים
 • כתמי דם בחיץ הנקבים
 • חולשה חיסונית

כל הנתונים הללו ידועים ולכן לדעתי זו העת להתחיל דרך תכנית נכונה, קיום בריא, הליכה, תזונה, צמחי מרפא מבית היוצר שלנו ועוד.

מחקר חדש שנעשה בבריטניה והוצג בכנס איגוד הסרטן האירופאי בברצלונה (ESMO) בו השתתפו 1400 חולי סרטן הערמונית. התגלה שההקרנות היו כפי הנראה מיותרות. גברים שעברו הקרנות הכפילו את הסיכון להגיע לדליפת שתן ובכך הכרח לחיתול. המחקר נעשה במימון הקרן הבריטית למחקר הסרטן. פרופסור כרוס פרקר החוקר הראשי בבית החולים רויאל מרסדן לחקר הסרטן בבריטניה. הטענה הינה שההקרנה לערמונית גורמת הן לדליפת שתן והן להצרת השופכה (כתבה של מיטל יסעור בעיתון ישראל היום מתאריך 2.10.19).

וודאי שאני לא חולק על הטיפול אך חשוב לא להגיע לתופעות הלוואי הללו.

הסבר נוסף

בנוסף וזאת על פי פרופסור חיים מצקין מנהל המחלקה האורולוגית במתחם הרפואי בתל אביב טוען שבעת שסרטן הערמונית בעל אופי מפושט או פוטנציאלי לפיזור, אני מצטט “במקרים הפחות שכיחים של מחלה שהפכה לגרורותית בדומה לעצמות, הטיפול אינו יכול להיות מקומי אלה סיסטמי בלבד ומבוסס על טיפול הורמונלי המוביל סירוס להורדת ההורמון הגברי הטסטוסטרון עד לאפס שכן הערמונית בכלל וסרטן הערמונית בפרט תלויים בקיומו של ההורמון הגברי. לצערי במקרים הללו לא ניתן להבריא את החולה אלה רק להאריך, אמנם משמעותית את תוחלת חיו אך חשוב לשפר את איכויות חיו. למעשה כל חולה בשלב זה המטופל בטיפולים הורמונליים סופו להיכשל בטיפול ומחלתו לבטח תתקדם ותצרוך טיפולים נוספים כולל כימותרפיה”.

הקטע הזה של פרופסור חיים מצקין מנהל המחלקה האורולוגית ממחיש את נחיצות הרפואה הטבעית כהכרח אינטגרטיבי החשוב מכל שכן רק כך אנו מגייסים את כל הכוחות. ברור שהטיפול ההורמונלי מפסיק להיות יעיל לאחר תקופה מסוימת ולכן חשוב ליצור מערכת חיסון חזקה.

דבר נוסף

נתונים חדשים של האגודה למלחמה בסרטן מגלים שאנו בין המדינות בהן יש שיעור גבוה של סרטן הערמונית בעולם ומהווה גורם מוות מספר 3 לגברים בישראל. לציין שתוחלת החיים עלתה בכל הקשור לסרטן בערמונית שכן בין השנים 1985-1987 שיעור ההישרדות של החולים עומד על שנתיים וחצי מתחילת הטיפול וכיום הוא עומד על חמש שנים. זו סטטיסטיקה היכולה להשתנות רק דרך הרפואה הטבעית שכן אין חולק על כך שמערכת חיסון מיטבית ואורח חיים בריא תורמים לריפוי.

מחקר אירופאי שפורסם לפני כמה שנים בכתב עת חשוב international jouraal of canced טוען שיש קשר בין הזנה לגוף ברכיבים טבעיים, תזונה, פעילות, שינה ושמירה על איכות החיים קשורה להישרדות של חולים בסרטן הערמונית. המחקר גילה שצמחי מרפא, תוספים, פעילות נכונה, תזונה נכונה, שגרת חיים בריאה ועוד קשורים לטיפול בסרטן. כל הנתונים הללו מחזקים את הטענה שהרפואה הטבעית דרך מרפאתי מעניקה כוח ו”מגייסת את כל הכוחות” למלחמה בסרטן ויוצרת חזון נוסף.

פיתוחים חדשים מבית היוצר שלנו

דוגמאות לפורמולות לטיפול המשלים בסרטן הערמונית

 1. תערובת צמחים באבקה המורכבת מכורכום, תה ירוק, רימון, אבץ, ליקופן וויטמין C.
 1. שילוב של 7 צמחים אשר נחקרו כמסייעים לסרטן הערמונית וכן לטיפול בהורדת PSA.
 1. צוף מינרל המורכב מסלניום, אבץ, ויטמין E ומגנזיום הידועים כתומכים בסרטן הערמונית ובכל הקשור לאורולוגיה של הגבר.

וכן פורמולות רבות המיועדות לטיפול  טבעי תומך בסרטן בערמונית

חד משמעית!!!

זה עובד!!!

זה הכרחי, נחוץ ורב משמעות לטיפול בסרטן בערמונית אך לא רק זאת. אנו מנחים לאורך חיים בריא, תזונה, נשימות, פעילות גופנית, טיפולים בקליניקה, מעקב צמוד, פגישות ומקצועיות רבת שנים.

אנו מכנים זאת- חזון נוסף- “גיוס כל הכוחות”.

בברכה,
צוף צמחים
טל איתן
  CL.H– הרבליסט קליני
מטפל בכיר ברפואה טבעית

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן