גידול דסמואיד

DESMOID TUMOR

מהו גידול דסמואיד?

גידול דסמואיד, מקורו ברקמת החיבור שבגוף. הגידול צומח מתאים המכונים פיברובלסט שהינם רכיבים ברקמת החיבור ומסייעים גם לתהליכי ריפוי של פצעים בגוף. לציין שרקמת החיבור הינה רקמה המסייעת לקשר ולחיבור בין העצמות, הרצועות והשריר ובכך מאפשרת ליצור בנוסף החזקה במיקום הטבעי של אברי הגוף. הגידול המכונה דסמואיד, ככל גידול, מתכחש לבקרה של הגוף, הווה אומר, מערכת החיסון ובכך מתרבה וגדל ללא ביקורת חיסונית. נושא זה כבר מוביל אותנו למסקנה של חשיבות חוזקה של מערכת החיסון ובכך הדרך הטבעית מסייעת ומשלימה ע”י שימוש במיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה ממקור טבעי ושאינם משווקים בחנויות כי אם מותאמים אישית, הנחיות קיומיות לנשימת גוף ותודעה, תזונה ועוד, מהווים את הדרך הטבעית המשלימה והנכונה.

דסמואיד מכונה גם פיברומטוזיס אגרסיבי או פיברומטוזיס דסמואיד. גידול מסוג דסמואיד גדל כפוטנציאל בכל הגוף שהרי רקמת החיבור הינה חלק בכל מקום בגוף. אם כי קיימת שכיחות רבה לגידולי דסמואיד בבטן, בכתפיים, בזרועות, בירכיים וכדומה.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

נתון חשוב לעיונך

גידול מסוג דסמואיד אינו גידול סרטני שהרי גידולים דסמואידים אינם שולחים גרורות בדומה לגידולים ממאירים אך לחלוטין יכולים לפגוש בדרך אגרסיבית לרקמות גוף סמוכות.

הגידולים אופייניים כגידולים הגורמים לכאבים קשים מאוד.

דסמואיד גדל בצמיחה איטית או מהירה אך גם אגרסיבית.

האם קיימים תנאים וגורמים להתהוות הגידול וקצב צמיחתו??? וודאי!!! כוונתי שוב למערכת חיסון כושלת אך גם לחוסנו של הגוף, חוזקו ועמידותו, אורח חייו, מערכת העיכול שלו ועוד.

כאשר הדסמואיד גדול בקצב מהיר הוא מוגדר כמצב קשה יותר.

גידולי דסמואיד עלולים להופיע גם בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר.

נתון חשוב מאוד

יש וגידולי דסמואיד יכולים להתכווץ ולהיעלם, אך יש והם יישארו בגודל קבוע או לגדול במהירות.

לדרך הטבעית תפקיד חשוב כמסייעת ומשלימה לחיזוק מערכת החיסון, ליעילותה ושפעולה ובכך להשפיע על הגידול.

דסמואיד אינו סרטן אך מטופל בדומה למחלת סרטן.

מעצם ההבנה שדסמואיד הינו גידול אשר יכול גם להתכווץ או לא לגדול ברורה העובדה שלא הגידול עצמו מכווץ את עצמו או מתרחב כי אם מנגנוני גוף חיסוניים, מטבולים וכדומה, אחראים על כך. הדרך הטבעית הינה חשובה הן לחיזוק מערכת החיסון, הן לרפואה, הן ליצירת סביבה התומכת בריפוי ושבילי הרפואה כל כך רבים והסינרגיה הטיפולית מהווה את מה שאני מכנה “גיוס כל הכוחות”.

פרופסור רפאל פולוק, מנהל האונקולוגיה הכירורגית וחלק מהקרן לחקר הגידולים באוניברסיטת אוהיו טוען ש”ניתוח הוא לרוב הטיפול היחיד הנדרש אך הגידול הופך להיות אגרסיבי יותר אם הוא חוזר ומכיוון שטיפול הקרנה או כימותרפיה עלולים לגרום לבעיות קשות יש לבחור היטב את הדרך”. בנוסף טוען הפרופסור שבכל הקשור לאיזון הורמונלי יש לתת חשיבה על נושא זה שכן הורמונים שונים מגבירים צמיחה. שוב, הדרך הטבעית רואה בגוף שלם וביכולת שלו להילחם בבעיה עם הדרך הטבעית.

בכל הקשור לגידול שפיר קיימים מספר שלבים – להלן השלבים

שלב הראשון – שלב ההתחלה

בתא קיימים אמצעי הגנה ובקרה אשר מונעים ממנו חלוקה נטולת תכלית. אלו עוסקים בתיקון נזקים אשר נגרמו לתא וכאשר אין הם מצליחים לתקן, משמיד התא את עצמו. בעת כישלון מנגנוני ההגנה, הבקרה וההכחדה מתרחש תהליך שהינו שלב ההתחלה אשר בו הופך התא הרגיל לתא לגידול שפיר. מצב זה יוצר אפיק עצמאי אשר הפך לנטול שליטה על ידי מנגנוני ההגנה ולפיכך מממש הגידול השפיר את אפיונו ומתחלק ללא הרף.

כאמור, בשלב ההתחלה הופך התא לגידול שפיר דרך מספר שלבים.

(כתמיד, מצבים אלו חייבים מערכת חיסון חזקה).

השלב השני הינו הבשלת הגידול השפיר

שלב זה נוצר לאחר שמנגנוני ההגנה נכשלו אל מול התפתחות הגידול השפיר. בשלב זה מתרחש עימות בין התאים הגדלים לבין מנגנוני ההגנה והביקורת של הגוף. מנגנונים אלו אמורים לעצור את התקדמות הגדילה של התאים. שלב זה ארוך ויכול להימשך כחודשים עד שנים רבות. ניסיונם של התאים להתפתחות שפירה אל מול ההגנה העיקשת של הגוף עלול להימשך זמן רב עד כי קצב התרבות התאים יכול להיות איטי מאוד. קבוצת התאים הופכת לעצמאית וחיה. שלב זה יכול להסתיים בניצחון הגוף אך גם בתבוסתו. מתוך כך חשוב להבין ששלב זה הינו בר שינוי.

השלב השלישי הינו שלב ההשלכות של הגוף

שלב זה הינו שלב פרוגרסיבי ואגרסיבי.

התאים הגדלים ללא ביקורת גברו על מערכת החיסון ולפיכך פתוחה הדרך בעבורם להתרבות במקום. בשלב זה הופך התא לקבוצה המכונה “גידול שפיר” ומתחיל להתפשט ולהפריע לרקמות הסמוכות ולתפקודיהן.

לסיכום

כאשר המערכת החיסונית מובסת נגרמת חלוקה חוזרת ונשנית. התהליך הגידול השפיר הינו רב שלבי ואכן, ריבוי השלבים מאפשר אפשרויות ריפוי רבות.

הגורמים לגידול שפיר ושוונומה

בדומה למחלות קשות נוספות, לא נמצאו גורמים אשר יכולים להעיד על היותם הסיבה המובהקת להתפתחות גידול שפיר. ההתפשטות הלא מבוקרת נשארה עלומה ולפיכך סביר להניח שאין גורם אחד האחראי על להתפתחות הגידול השפיר כי אם מספר רב של גורמים ותנאים הנובעים ממקורות רבים להתפתחות הגידול השפיר.

ארבעה כללים חשובים ביותר לסיוע טבעי בשוונומה

  • כאשר נוצר גידול שפיר הגוף מבקש להבריא, שהרי הבריאות הינה המצב הטבעי. כאשר האיזון הטבעי מופר, קיים כוח גדול המבקש לאזן. הדרך הטבעית מעניקה כוח רב לסיוע.
  • תהליך הריפוי וזאת מעבר לטיפול הרגיל, עדיין נעשה דרך הכוח הטבעי של הגוף ותלוי בחוסנו ובריאותו – זה ממש לא משנה איזה טיפול אתה מקבל, הגוף ורק הגוף חייב לעשות את העבודה. הכוח הטבעי הינו הכוח המסייע וזה לא משנה אילו טיפולים ניתנים.
  • הגוף הינו מארג הוליסטי הקשור לכל מערכותיו – הדרך הטבעית רואה את הגוף כשלם. האיזון הרב מערכתי חשוב שכן הדרך הטבעית מתבוננת בשלם.
  • הגוף, מערכת העצבים וההכרה הינם שתי פנים של מציאות אובייקטיבית אחת – הדרך הטבעית מנחה לאיזון פנימי ולהפגת מתחים באמצעים שונים.

מארג של הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” בגידול שפיר הינו מארג סינרגי הניתן כהנחיה אישית ומלווה בהנחיות מקיפות.

הסרטן אל מול מערכת החיסון

כאמור, מערכת החיסון הינה מנגנון מורכב והגנתי וזאת כנגד מחוללי מחלה ותאים נטולי בקרה המבקשים להתרבות ולהתחלק. מערכת החיסון אמורה ליצור גישה סלקטיבית המזהה תאים לא תקינים, זרים ושאינם נתונים לבקרה של הגוף. גידול סרטני הינו תהליך זר ולכן חייבת לעורר תגובות חיסוניות, חלקן קיימות אצלנו מלידה וחלקן ניתנות לנו כנרכשות במהלך השנים.
הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” מאמצת את החשיבה האימונו-אונקולוגית (IMMUNO-ONCOLOGY) והתפתחות סרטן. כיום, בכל חלקי העולם מבינים את המתאם הכל כך ברור בין התפתחות סרטנית ליכולת מערכת החיסון להשמידה אך גם את יכולת התא הסרטני להתחמק מהשפעתה. בנוסף אנו ערים לעובדה חשובה שמצבי דלקת בעלי אופי כרוני קשורים גם להתפתחות סרטן. קיים מתאם מובהק בין מערכת החיסון הנרכשת (ADOPTIVE) אך גם המולדת (INNATE) לחיסול התא הסרטני. כאשר תא מבקש להתרבות ולהתחלק וזאת לאחר שעבר התמרה חייבת מערכת החיסון לאתרו דרך מה שמכונה תאי השמדה טבעיים (NK-NATURAL KILLER) הדרך הטבעית ב”צוף צמחים”, וזאת בנתיבים שונים בנוסף למיצוי צמחים טבעיים ותוספי התזונה מעצימה את מערכת החיסון הנרכשת ובכך מצב זה מעצים את יכולת הגוף להתנגדות. מדהימה העובדה שחוקרים רבים זיהו העצמה חיסונית ובכך נסיגה של גידול דרך גירוי מערכת החיסון בדומה לזיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי.

הרפואה הטבעית

מערכת החיסון מאופיינת בשלושה שלבים חשובים להגנה מול תאים סרטניים.

שלב א’ – מתרחש כאשר מערכת החיסון מזהה את התא המוגדר והסרטני ומשמידה אותו. שלב זה הינו המצב בו מערכת החיסון חזקה, יעילה, ללא הפרעות וניתן לציין שמצב זה חוזר על עצמו גם לאורכו של יום.

שלב ב’ – בשלב זה המערכת חלשה יותר ואינה יכולה להשמיד את התא הסרטני, אך לא מאפשרת לו לגדול יותר ובכך הוא קיים אך לא גדל, הווה אומר לא נסוג ולא גדל, סוג של שיווי משקל בין יכולתו להתפתח לבין יכולתו להישאר כפי שהוא.

שלב ג’ – בו מערכת החיסון לא פעילה ובכך הגידול גדל ומתרבה. בשלב זה הגידול לומד לעכב תגובות חיסוניות ולא מאפשר למערכת החיסון לפעול למיגור התא הסרטני שביצע התמרה. לתא הסרטני יש אפשרות ניצול של מערכת החיסון ובכך מתחמק מיכולתה להשמידה.

מתוך כך חשוב לי להעניק מסר שמשמעותו היכולת להעניק עזרה טבעית חשובה ולכן יש לגייס את כל הכוחות. 

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן