הדרך הטבעית לסיוע בסרטן

“גיוס כל הכוחות”

הדרך הטבעית המשלימה הינה חזון נוסף, רב משמעות, נחקר, ידוע ומהווה כוח רב עוצמה משלים ומסייע לכל שלבי מחלת הסרטן. כוונתי לכוח טבעי המסייע גם לשיקום ולאי הישנות. קיימים כמה שלבים בחיזוק הגוף ועמידתו לאחר מחלה ממארת ובכך חיזוקו הכללי בכלל והחיסוני בפרט. ההתמודדות עם סרטן הינה אתגר רב חשיבות ולעיתים סבוך. קיימים בתהליכים הללו מספר שלבים ואני אפרט, שלב ההתחלה, שלב הטיפול, שלב הריפוי הראשוני ושלב ההפוגה המוביל אותנו לשלב הריפוי מהפוטנציאל להישנות.

הדרך הטבעית הינה דרך אינטגרלית (עם הרפואה הרגילה) וזאת בכל אחד מהשלבים הללו. בכל שלב חשובה הגישה הטבעית שהינה הוליסטית הן כסיוע לשלב ההתחלה ובוודאי בעת הטיפול וכחלק דינמי בשלב הריפוי אך, בהמשך כתהליך בלעדי וזאת בשלב ההפוגה המוביל אל שלב המסייע להימנעות מהפוטנציאל להישנות. הדרך המאתגרת קשה ודורשת מוכנות, פתיחות ומוטיבציה להיכנס לאזורי הקיום הלא נוחים כבסיס להתמודדות נכונה. בשלב ההתחלה של מחלת הסרטן קיים הכרח חשוב לדרך הטיפול הרגילה בדומה לניתוח, הקרנות, טיפולים כימותרפיים, טיפולים ביולוגיים ועוד.

השלב ההפוגתי

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

לאחר שלב הטיפול והריפוי הקונבנציונליים המשולבים עם הדרך הטבעית קיים מעבר לשלב ההפוגתי ואני מדגיש זאת באופן עמוק כהפוגה. השאלה החשובה מכל הינה אופי ההפוגה. האם היא ארעית או בעלת מוטיבים מלאים. וודאי שהמילה הפוגה מכילה במשמעותה ארעיות פוטנציאלית ובכך הישנות. המעקבים מבקשים להעניק לנו אינדיקציה של הישנות אך לא אקטיביות קיומית המובילה לאי הישנות.

שלב ההפוגה הינו מצב בו כדאי ליצור תוכנית טבעית לסיוע במיגור הפוטנציאל להישנות. אנו חייבים להפוך את הסביבה הפנימית והביו כימית לבעלת כוח המאיים על תאים ממאירים פוטנציאלים שכן בשלב הזה אין כל טיפול מלבד בדיקה ולכן אסטרטגית מיגור הסביבה הקרצינוגנית (מחוללת הסרטן) החיצונית והפנימית חייבת להיות כיוםעצומה, חזקה, עמוקה ומקיפה. חשוב ליצור דרך המתייחסת להיבט הרב מערכתי של הגוף ולמערכת החיסון.

תפקידה של מערכת החיסון בסרטן

כיום, ברפואה הקונבנציונלית מודעים לחשיבותה העליונה של מערכת החיסון במחלת הסרטן. לרפואה הרגילה יש תפקיד שהינו גישה ממוקדת דרך ניתוח, קרינה או תהליך כימותרפי. מתוך כך חשובה ההבנה הטוענת, מדוע התהליך הסרטני, וזאת למרות שהוא עובר תהליכים של הקרנה, ניתוח וכימותרפיה מגלה בכל פעם עקשנות רבה ואבולוציה פרוגרסיבית לא מרוסנת התשובה ברורה ומבהקת קיים צורך בהתמקדות בעוצמה של המערכת שנכשלה בפיקוח על תאים ממאירים ולכן חשיבות הדרך הטבעית חשובה עד מאוד.

הדרך הטבעית לחיזוק מערכת ההגנה

הנחיה קיומית נכונה דרך צוף צמחים, גיוס כל הכוחות ושימוש נכון בחומרים מהטבע תיצור השפעה מדהימה, אדירה ורבת משמעות על מערכת החיסון ובכך תאפשר את הסיוע הנכון במלחמה לאי הישנות. זה מדהים אך תאים סרטניים לומדים את סביבתם, מפרישים חומרים, מבקשים כלי דם וחמצן להגנתם ובכך הופכים להיות פעילים, רבים ואלימים. אכן כן, תא סרטני מבקש לנצל את הגוף והמשאבים שלו להתפתחות. הדרך הטבעית מעניקה מענה לא תרופתי דרך אמצעים טבעיים, מיצוי צמחים טבעיים ועוד כבשילוב עם הטיפול התרופתי ומעלה בעשרות אחוזים את הסיכוי לאי הישנות.

הסיוע בצוף צמחים בדרך הטבעית ע”י מיצוי צמחים טבעיים המותאמים אישית אינו רעיל, אינו שורף ואינו חותך. הוא לא אגרסיבי וללא תופעות לוואי וכמובן מעניק כוח רב. אנו חייבים בעת הטיפול הרגיל לאי הישנות ליצור סביבה שאינה חיובית לסרטן.

הדרך הטבעית בצוף צמחים מעניקה וזאת כחלק אינטגרלי מהתהליך ההבחנתי והטיפול של הרפואה הקונבנציונלית.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן