הפרעות חרדה הן תופעה מאוד שכיחה, הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים. הרבה מאוד אנשים שחווים הפרעה שכזו, מתייחסים לכך בצורה שלילית, ולא בהכרח יודעים כיצד להגיב, יש גם רבים שבוחרים לא להתייחס לכך בין אם מתחושת בושה או מכל סיבה אחרת. אך האמת היא, שאנשי מקצוע רבים סבורים שהתקפי חרדה מיועדים לאותת לנו על סכנה מסוימת, סכנה בה אנחנו נמצאים, הרבה פעמים לא בהכרח סכנה אמיתית אך הגוף חווה את זה כך. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו חווים התקפי חרדה בזמן משבר, לחץ, מתח נפשי, לפני שאנחנו עומדים לבצע פעולה מסוימת שיש לה משמעות ניכרת על החיים שלנו ועוד. כלומר, בדרך כלל לא נרגיש התקפי חרדה ככה סתם אלא בסיטואציות מאוד ברורות, אז הגוף שלנו יאותת לנו שאנחנו נמצאים בפני סכנה ואנחנו צריכים לטפל בעצמנו. כידוע, הרפואה הטבעית מייחסת חשיבות רבה לאופן בו הגוף שלנו מתייחס לכל הנושא של מתחים ולחצים. חלק משמעותי בכל סוג של טיפול על כל מחלה או בעיה אחרת, נוגע באופן בו הגוף שלנו פועל ומגיב. לכן אנחנו יכולים למצוא תורה סדורה על טיפול טבעי בחרדות. בין אם זה תרופה טבעית לחרדות או שימוש בצמחי מרפא לטיפול בחרדה. לפני שאנחנו נציג כמה טיפים לטיפול בחרדות באופן טבעי, לא על בסיס תרופות או צמחי מרפא, יש להדגיש, שכל סוג טיפול שאנחנו עוברים, לא חייב להיות מיועד רק להתקפי חרדה, כלומר אם נרגיל את עצמנו לטיפול, הרי שאנחנו נסגל לעצמנו איכות חיים הרבה יותר טובה ושלווה.

הדרכים הנכונות עבור טיפול טבעי בחרדות

הכלל בטיפולים טבעיים ובפרט בכל מה שקשור לטיפול בחרדות הוא, שהכל קשור בהכל. מה שהגוף שלנו עובר קשור באופן ישיר למצבנו הנפשי, לתחושות שאנחנו עוברים בהיבטים אחרים. לכן אנחנו לא יכולים לנתק בין השניים. מפה עלינו להבין, בשביל להתמודד עם מחלות ובפרט עם התקפי חרדה, אנחנו חייבים לתת לגוף להגיע לכדי מצב של איזון, של שלווה. לכן, עלינו להפחית לחצים ולהפחית מתחים. זה יכול להתבצע בשני דרכים, הדרך הראשונה היא שאנחנו צריכים להפחית למינימום האפשרי, עד כדי רמה אפסית, במיזה וזה ניתן כמובן, את גורמי הלחץ בחיים שלנו. הדרך השנייה היא באמצעות טיפולים שאמורים לשחרר אותנו מהלחץ והמתח בו אנחנו נמצאים. זה יכול להיות דרך עיסוי, שיאצו, דיקור סיני או כל דבר אחר. כמו כן, על מנת להתמודד עם התקפי חרדה ולטפל בהם בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדעת כיצד להתייחס אליהם כשהם מתרחשים. לשם כך, עלינו ללמוד כיצד לנשום נכון, תחילה עלינו להרגיע את הנשימה שלנו ולאחר מכן עלינו להתחיל ולנשום בצורה סדירה ומאוזנת. חשוב לומר, טיפול טבעי בחרדות הוא שונה מטיפול בדיכאון נניח, מאחר ולא תמיד אחד נובע מהשני, גם אנשים שאינם בדיכאון עלולים לחוות התקפי חרדה, זה טבעי לחלוטין.    

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן