צוף צמחים – קליניקה טבעית בהתאמה אישית

בצוף צמחים קיימים מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה ייחודיים אשר אינם משווקים בבתי טבע, בתי מרקחת וכדומה כי אם בהתאמה אישית בלבד ולאחר ייעוץ. 

אנו בצוף צמחים מסייעים דרך הרפואה הטבעית למגוון רחב של בעיות, אי נוחות, כאבים, בעיות כרוניות, קשיים נפשיים ועוד

האם אתם נאבקים בבעיות בריאות שאינן מניחות לכם ונמשכות מספר חודשים ללא מענה? אנו בצוף צמחים יכולים לעזור לכם. אם ביקרתם בקופת החולים ולאחר ניסיון טיפולי אתם עדיין לא חשים בטוב, תתקשרו אלינו!! בואו אלינו!!

 בואו לפגוש ולהכיר אותנו!

בצוף צמחים מעניקים לכם סיוע בסטנדרטים הגבוהים והאיכותיים ביותר בדרך הטבעית, בשילוב של מיצוי צמחים טבעיים, תוספי תזונה שהינם הטובים ביותר אשר לא תמצאו במרכזי שיווק שונים ואלו רק חלק ממארג שלם המותאם אישית הכוללים בין היתר, הנחיות תזונה, תנועה, יציבה, נשימות, דיקור ועוד.

גישתנו מקצועית, מעמיקה ומבוססת על ההבנה שבריאות מיטבית הינה הרבה יותר מעבר למחלה. מתוך כך, אנו מעניקים בעבורכם מגוון רחב של נתיבים המבוססים על מחקרים מתקדמים. אנו נעצים אתכם בנתיבים וכלים הדרושים בעבורכם להשגת איכות חיים מיטבית.

זכרו, רכישה של מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה בחנויות טבע, בתי מרקחת ודרך האינטרנט ללא ייעוץ וללא הבנת הבעיה והאדם הנושא אותה, מסכנת את בריאותכם.

לצוף צמחים יש סטנדרטים גבוהים ולכן מקיימים תחילה אבחון מעמיק, הבנת קיום ועיון בבדיקות המעבדה ולאחר מכן התאמת הדרך הנכונה.

צרו קשר

אם יש לכם שאלות? נשמח לענות. אנו יודעים שאכן לא קל למצוא את הדרך הנכונה ולכן אם ברצונכם לקבל את ההחלטה החשובה ביותר בחייכם צרו קשר אלינו ואנו נשמח להיות לרשותכם ולעזור לבקשותיכם.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן