טיפול ייחודי באונטסו

תרפיית אונטסו

ONETSU THERMO THERAPY

חום אינפרא אדום רחוק בשילוב עם היפרתרמיה

טיפולים בהיפרתרמיה ואינפרא אדום רחוק עם מכשיר אונטסו תוך שילוב טיפול במזרוני אונטסו. אנו, בצוף צמחים יוצרים אינטגרציה בין פיתוח טכנולוגי עכשוי המשולב עם העת ההוליסטית העתיקה. היפרתרמיה דרך אונטסו הינה דרך טיפול רבת משמעות. לציין שחום חשוב לחיינו, להישרדותנו, ולכל הפונקציות הרב מערכתיות בגופנו וכן כתהליך החשוב לבריאות גופנו. הטיפול בצוף צמחים המוגדר כהיפרתרמיה המשולב באינפרא אדום רחוק נעשה על בסיס עדויות רבות ומחקרים מבוססים. הטיפול באונטסו משפר את זרימת הדם, מפחית כאבים, מפחית נוקשות, מתוך כך מעניק שיפור בהיבט המוטורי טיפול באלרגיות, שיפור המערכת החיסונית, תהליכים של דה טוקסיפיקציה (ניקוי רעלים) ועוד. לציין שטיפול בהיפרתרמיה ואינפרא אדום רחוק נעשים כיום בבתי חולים ומרפאות כטיפול תומך בסרטן המשולב עם הטיפול הקונבנציונאלי החשוב וההכרחי.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
Search
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן