סיוע נפשי ב”צוף צמחים” 

אני מקשיב לעומקם של המילים אשר נאמרות בפגישות האבחון אשר מתקיימות בקליניקה או לחילופין נכתבות אצל השולחים אליי ומכך חשוב לי לציין שהמחשבה, שהינה נעה בין זמנים, הווה, עתיד ועבר מעיקה וקשה והינה כלי חשוב וכאשר עושים בה שימוש נכון, שהרי כאשר לא נעשה שימוש נכון בכלי המחשבה, היא הופכת לבלתי נסבלת והופכת את חיינו לסיוט מתמשך. בעצם, המחשבה, שהינה אמצעי הופכת לעריצה ובכך אין אנו עושים בה שימוש כי אם היא רואה בנו אמצעי. מתוך כך אנו קושרים את עצמנו לזהות מוחלטת עם תכני מחשבותינו. ממש כך. אנו מאמינים שאנו תכני מחשבותינו והמחשבה הופכת להיות מנהלת ולא מנוהלת.

החופש, החירות, תחושת הרווחה הפנימית נובעת מהידיעה המובהקת שאנו לא השד המהרהר ולא מתוך עובדה מהפכנית המבקשת להסביר שכאשר אנו יכולים להביט במושא כלשהו, אכן אני לא הוא. מתוך כך, ניתן להגדיר את גלי המחשבה כמגוון של רגשות מטרידים וקשיים. המחשבה זזה כמו קוף מוטרד וזאת מעבר להווה וחששות מהעתיד. התהליך הטבעי בצוף צמחים מבקש להפוך את ההיררכיה הזו ולהעניק כלים לניהול הדעת והחשיבה ולהבין שהעבר הינו גלים ולא אוקיינוס, הרהורים ולא כלי מלחמה, עבר שאינו הווה. זה תהליך שכאשר תעבור אותו דרך אמצעים רבים, תתעורר להווייתך ולא לעברך.

חשוב בדרך הטבעית לחזור לעצמך, למהותך ולחייך וליצור איזון חשוב.  אסור לנו להביט אל הבעיות כי אם לפתרונן. וודאי שמיצוי צמחים טבעיים מותאמים מהווים כלי אדיר ורב משמעות. וודאי ששלווה פנימית הינה “כישור” ולכן בקליניקת צוף צמחים מועברים הנחיות תרגול וקיום, העצמה קיומית, תזונה, ספורט ממוקד ושיטות ייצוב והרגעה.

בדרך הטבעית בצוף צמחים, וזאת מתוך ניסיון רב השנים, הנני מסרב להתייחס אל האדם כפי שהוא, נכון לעת זו, באי הנוחות הקשה שהוא חש שכן כך נחריף את הבעיה. אני חייב לטפל באדם כאילו הוא כפי שהוא צריך להיות ובכך אוכל לכוונו אל המקום שחשוב לו להגיע. אין מקום, בעת זו לחזרה אין סופית אל ההיסטוריה הכואבת, לא הקדומה ולא הקרובה. מתוך כך אין אני מבקש שיחות כי אם עשייה, אופרציות, שימוש במיצוי צמחים טבעיים, חזקים אך מיטביים לגוף. החזון הינו ליצור רוגע, שלווה ושקט נפשי, רוממות רוח, חיזוק מערכת העצבים, חיזוק הגוף ועמידותו (אדפטוגניות), תזונה מייצבת, תרגולים (מעצם התמחותי) ועוד.

השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!

נקפיד ליצור תחושה של רוגע, שינה טובה, שלווה, שקט נפשי. חייבת להיות התייחסות הוליסטית דרך תוכנית הנעשית בו זמנית לסיוע בבעיות. מצבים אלו, כפי שציינתי עלולים להיות פרוגרסיביים, בלתי הפיכים וכרוניים. אני מאמין שנוכל בדרך הטבעית להעניק את החזרה לאיזון.

חשוב לי גם בדפים הללו לא ליצור דיון אקדמי המלווה בכותרות בדומה לפתולוגיות נפשיות ואבחונים פסיכיאטריים בדומה להתקפי חרדה ודיכאון, חרדה מוכללת מחשבות כפייתיות מצבים דו קוטביים ועוד. כאמור, אין אנו מבקשים ליצור אבחון קטגורי כי אם חזון לאיזון נפשי וגופני. לחלוטין ברור שאנו חייבים להביט אל ההווה תוך הבנה שנכון לעת זו, בעת שניצור בסיס טוב, הוליסטי ורב מערכתי, נוכל לסייע להנחת אבן פינה לעתיד שונה לחלוטין ומיטיב. חשוב לי להעביר את המסר שאחת הבעיות הקשות שאנו חווים נובעת מהיותנו מזדהים עם המחשבות שלנו, הזיכרונות הקשים, החששות, ההתניות, העמדות וההטבעות. ההזדהות הזו עם ההכרה גורמת למחשבות שלנו להיות כפייתיות. אנו לא מסוגלים להפסיק לחשוב וזו אכן בעיה קשה. ההמולה של מחשבותינו מונעת מאתנו לגלות מרחב של אותו שקט פנימי המאפיין אותנו או כפי שאגדיר זאת, המרחב של הווייתנו. אנו הופכים לאטומי יכולת גמישות ובכך חיים דרך מושגים, דימויים, עמדה שיפוטית, תגובות לא נכונות ויחסים קשים וחרדות מהתקפי חרדה. חשוב שההכרה ותהליך החשיבה יהיו שזורים אל ההיבטים הרחבים יותר של התודעה ובכך להפסיק ליצור תהליך הרסני וחרדתי הפוגע בחיינו. מעבר למחשבות, החרדות והזיכרונות קיים מרחב מדהים של אינטליגנציה רוחנית ובמרחב הרוחני הזה קיים יופי, שקט פנימי, יציבות, יצירתיות, אהבה, ובדרך הטבעית נסייע להגעה למרחב הנכון הזה.

הנני מבקש עבור בני האדם את ההבנה שאין גורם חיצוני לשלווה פנימית. אנו חייבים לזהות את הגורמים לשלווה ובכך לטפח אותם. מתוך כך, התרגול והדרך הטבעית רוצים להעניק את הסיוע לחזון השלווה הפנימית, לשימור רגשות חיוביים, להתגברות על נסיבות קשות, להיות ממוקדים, מרוכזים ועוד.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן