קלבסיאלה פנאומוניה – הטיפול הטבעי השלם

מיגור החיידק וחיזוק חיסוני

טיפול בגורמים

קלבסיאלה פנאומוניה הינו חיידק שכיח השוכן במעיים. החיידק הינו פתוגן (מחולל מחלות), מסוכן מאוד, קשה לטיפול ומהווה תסכול רב אצל הרפואה הקונבנציונלית. קלבסיאלה מבקש סביבה חיסונית חלשה וגורמים אשר מסייעים לו לפרוץ ולשגשג. מתוך כך הוא מבטא את הפוטנציאל המסוכן שלו באנשים חלשים מבחינה חיסונית ובמקומות בהם קיים מקבץ רב של חולים וכוונתי לבית החולים. כאמור, החיידק שוכן במעיים אצל כל אחד מאיתנו ומתפרץ אל מול חולשת הגוף, אך כאמור, גם בעת היותו בבתי חולים ומרפאות. החיידק מסוכן ועלול לגרום למוות ולבעיות קשות מאוד וזאת מעצם הסיבוכים הנובעים מהזיהומים אשר הוא מחולל.

קלבסיאלה הינו חיידק שלילי, בין היתר מעצם היותו חיידק אשר מפתח עמידות לטיפול האנטיביוטי, כיום מביטים בו כמחולל מחלות קשות אשר החשש ממנו מזכיר מחלות קשות מאוד אשר נעלמו לפני מאות שנים.

אני מדגיש שוב ושוב, הרפואה הטבעית הינה כלי הטיפול החשוב ביותר למיגור קלבסיאלה, וזאת מעצם היותה רפואה הוליסטית ומבינה את ההכרח לחיזוק חיסוני וקומפוזיציה של טיפול במיני נתיבים.

כיום ועל פי כל מחקר, גורם החיידק לכ 8000 מקרי מוות בכל שנה. זה מספר עצום ממדים ומטיל מורא. עשרות אלפי אנשים הופכים לנכים ממעלליו. חולים רבים נדבקו לאחר אקט כירורגי בדומה לניתוח אורולוגי של חדירה אל הגוף לצורך טיפול. וודאי שקיימים חיידקים נוספים העמידים לאנטיביוטיקה. קלבסיאלה יכול לגרום לנזק כמעט לכל איבר בגוף, אך השכיח שבהם הינו במערכת השתן, דרכי הנשימה, פצעים קשים, דלקת בכיס המרה, דלקת בעצמות, בעיות עיכוליות קשות, דלקת קרום המוח, זיהומי וורידים, זיהום דם, גרימת ספסיס (אלח דם) המוביל לירידה חדה בלחץ הדם, הגעה להלם ואף למוות. במצבים של דלקת ריאות, קיימת סכנה, שכן החיידק עמיד לטיפולים ושיעור מקרי המוות עלול להגיע ל 60% או להגעה לאי ספיקה נשימתית במצבים של זיהומי דם, חד משמעית!! החיידק קלבסיאלה עמיד לכל סוגי האנטיביוטיקה אך רגיש מעט לסוגים המכונים לגנטאמיצין וקולירדין. הסוגים הללו אינם מספיק חזקים למיגורו.

דבר נוסף ופרדוקסלי 

ארגון הבריאות העולמי טוען שהפחתת השימוש באנטיביוטיקה מפחיתה את הסיכון לעמידות של החיידק. הטיפול הטבעי בעל כלים אדירים הן לחיזוק חיסוני, הן להנחיות קיומיות מחזקות.

טענתי הקלינית הינה שתהליכי ריפוי קונבנציונאליים מהווי בסיס לבעיות קשות. מתוך כך, החיידק בגוף, חזר, קיים ומסוכן. ללא ספק חייב טיפול נכון, טבעי ומותאם.

ניצור בטיפול הטבעי בחיידק חזית עימות קלינית טבעית וזאת תוך התאמה אישית לטפל בזיהומים של קלביסיאלה, לשפר את הבריאות בלחזק את מערכת החיסון וליצור מפת דרכים מיטבית לטיפול, הן בצמחי מרפא מבית היוצר של “צוף צמחים” הממוקדים באנטי חיידקים וכן בחזית חשובה של חיזוק חיסוני.

הטיפול הטבעי בקלביסיאלה הינו טיפול אלטרנטיבי אך גם משלים ומהווה כוח אינטגרלי. חשוב להגיע לאבחון.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן