קלבסיאלה פנאומוניה

KLEBSIELLA PNEUMONIAE

קלבסיאלה פנאומוניה הינו חיידק שכיח השוכן במעיים. החיידק הינו פתוגן (מחולל מחלות) ומסוכן מאוד. קלבסיאלה מבקש סביבה חיסונית חלשה וגורמים אשר מסייעים לו לפרוץ ולשגשג. מתוך כך הוא מבטא את הפוטנציאל המסוכן שלו באנשים חלשים מבחינה חיסונית ובמקומות בהם קיים מקבץ רב של חולים וכוונתי לבית החולים. כאמור, החיידק שוכן במעיים אצל כל אחד מאתנו ומתפרץ אל מול חולשת הגוף, אך כאמור, גם בעת היותו בבתי חולים ומרפאות. החיידק מסוכן ועלול לגרום למוות ולבעיות קשות מאוד וזאת מעצם הסיבוכים הנובעים מהזיהומים אשר הוא מחולל.

קלבסיאלה הינו חיידק שלילי, בין היתר מעצם היותו חיידק אשר מפתח עמידות לטיפול האנטיביוטי, כיום מביטים בו כמחולל מחלות קשות אשר החשש ממנו מזכיר מחלות קשות מאוד אשר נעלמו לפני מאות שנים.

אני מדגיש הדרך הטבעית הינה כלי חשוב לסיוע במיגור קלבסיאלה, וזאת מעצם היותה הוליסטית המבינה את ההכרח לחיזוק חיסוני וקומפוזיציה של סיוע במיני נתיבים.

קלבסיאלה יכול לגרום נזק כמעט לכל איבר בגוף, אך השכיח שבהם הינו במערכת השתן, דרכי הנשימה, פצעים קשים, דלקת בכיס המרה, דלקת בעצמות, בעיות עיכוליות קשות, דלקת קרום המוח, זיהומי וורידים, זיהום דם, גרימת ספסיס (אלח דם) המוביל לירידה חדה בלחץ הדם, הגעה להלם ואף למוות. במצבים של דלקת ריאות, קיימת סכנה, שכן החיידק עמיד לטיפולים ושיעור מקרי המוות עלול להגיע ל 60% או להגעה לאי ספיקה נשימתית במצבים של זיהומי דם, חד משמעית!! החיידק קלבסיאלה עמיד לכל סוגי האנטיביוטיקה אך רגיש מעט לסוגים המכונים לגנטאמיצין וקולירדין. הסוגים הללו אינם מספיק חזקים למיגורו.

הדרך הטבעית

ניצור בדרך הטבעית התאמה אישית לסיוע בזיהומים של קלביסיאלה ונשפר את הבריאות בכך שנחזק את מערכת החיסון וניצור מפת דרכים מיטבית. נעזר במיצוי צמחים טבעיים, תוספים ועוד.

הדרך הטבעית הינה משלימה ומהווה כוח אינטגרלי.

חשוב להגיע לאבחון.

 

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן