סרקומה ע”ש יואינג

EWING’S SARCOMA
הסיוע הטבעי

אין חולק על כך וזאת בכל מהלך טיפול רפואי קונבנציונלי ועל בסיס מחקרים בינלאומיים וארגוני הבריאות בעולם, על חשיבותה של הדרך הטבעית כדרך אינטגרטיבית עם הרפואה הרגילה. כוונתי למחלות קשות בכלל ולמחלות ממאירות בפרט.  קליניקת “צוף צמחים” מעניקה דרך עקרונות הדרך הטבעית בעולם בדומה לאורח חיים בריא, תזונה מיטבית, הנחיות מקצועיות לתנועה מותאמת, יציבה נכונה, התאמת מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה איכותיים ומותאמים שאינם משווקים בחנויות.

חשוב לדעת
מיצוי צמחים טבעיים ותוספי תזונה מועילים רק בעת שהם ניתנים בהתאמה מדויקת ובשילוב עם אורח חיים ושינויים תזונתיים. מתוך כך חשוב לפנות למומחים בנושא שירשמו בעבורכם את הצמחים הנכונים למקרה הספציפי שלכם ובהתאמה לטיפול הקונבנציונלי.

סרטן – מבוא

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

סרטן הינו כינו לקבוצת מחלות המאופיינות בגידול והתפשטות ללא בקרה וריסון של תאי הגוף. גוף האדם בנוי מרקמות. הרקמות מורכבות מתאים. קיימות רקמות רבות ותאים רבים בחלקי גוף שונים. אל אף היותם באזורים שונים ואף מאופיינים בפונקציות שונות, מתפקדים התאים על פי חוק קיום פיזיולוגי וזאת גם כאשר הם מתפקדים באופן לא זהה. מתוך כך מתחדשים התאים באופן דומה וניתן להגדיר זאת כחלוקה המבוצעת דרך בקרה ופיקוח של הגוף. לעיתים יכולת הפיקוח של הגוף מוגבלת ובכך תהליך התחלקות התאים משתבש ונעדר שליטה. ללא ביקורת ושליטה הופכים התאים לסוג של ישות עצמאית ומתחלקים ללא ביקורת ופיקוח של הגוף. מתוך כך התרבות התאים הופכת לגוש המכונה גידול. הגידול יכול להיות שפיר או סרטני. גידול שפיר אינו בעל יכולת התפשטות לחלקי גוף שונים אך עלול לגדול באזור בו הוא קיים. מצב זה אכן מבקש התייחסות קלינית שהרי הלחץ על איבר מסוים עלול ליצור הפרעה. הגידול הסרטני מאופיין בתאים בעלי יכולת התפשטות ובכך פלישה וחדירה לרקמות סמוכות ורחוקות תוך פגיעה קשה ביכולתן. לגידול הסרטני יש יכולת לשלוח גרורות וזאת דרך ניתוק התאים מהגידול הראשוני והעברתם דרך כלי הדם והלימפה לאזורים רחוקים. באזורים החדשים עלול הגידול ליצור מושבה ולגדול. הסרטן הינו מחלה של תאי הגוף. הגורמים לסרטן רבים ומגוונים וכן קיים מספר רב של גידולי סרטן אופייניים.

סרקומה כללי – הסבר

סרקומה הינה קטגוריה של גידולים ממאירים ולא שכיחים הנובעים במקורם ברקמות חיבור. באחוזים ניכרים, הסרקומות מתפתחים ברקמות המוגדרים ברכות בדומה לרקמת שריר, שומן, כל דם ועוד. יש, אך באחוזים נמוכים שהסרקומות מתפתחים כגדולי עצב. הסרקומה מופיעה כמקומית אך גם כגרורתית. קיימים סוגים שונים של סרקומה בדומה לויפוסרקומה, ליומיוסרקומה, אנגויסרקומה, כונדרוסרקומה וסרקומה ע”ש יואינג.

סרקומה ע”ש יואינג

EWING’S SARCOMA

סרקומה יואינג הינה מחלה ממארת המתגלה בעצמות וברקמות רכות. שכיחותה הינה בגפיים התחתונות אך גם באזורי גוף נוספים בדומה לאגן ובית החזה. כ-30% מהחולים בהבחנה הראשונה הינם חולים בסרטן סרקומה גרורתי. התלונות המלוות את המחלה הינן תחושת גוש המלוות בכאבים בדרגות חומרה שונות, מגבלה באזור ההתפתחות, פגיעה בוורידים ואף סדקים ושברים.

בסרקומה על שם יואינג מתגלה גידול בעצם ונראה כעיגולים בעלי רגישות רבה לתהליך הקרנתי. סרקומה ע”ש יואינג שכיחה אצל ילדים ובוגרים ושכיחה יותר אצל בנים. כאמור, הביטויים של המחלה לרוב ברגליים אך גם באגן, עמוד השדרה ובצלעות. קיימת מגמה גנטית והתמרות תורשתיות בכרומוזומים שונים המתחברים לגן מסוים. במקרים מסוימים עלול להיווצר שיתוק וזאת מעצם הלחץ של הגידול על עמוד השדרה וכן זיהומים שונים הנוצרים בעצם הטיפול הרגיל הינו הקרנתי, ניתוחי, כימותרפי ועוד.

סרקומה ע”ש יואינג

והטיפול הטבעי ב”צוף צמחים”

אם אתה שוקל להיעזר בדרך הטבעית תוך שילוב עם הרפואה הקונבנציונלית, פנה אלינו ל”צוף צמחים” כדי לדון באפשרות שלך. אם אתה מאובחן במחלת סרקומה זה הזמן החשוב ביותר להיעזר בנו שכן “צוף צמחים” מבין את האינטראקציות בין טיפול אונקולוגי לתזונה מזינה ומיצוי צמחים טבעיים.

אם הובחנתם לאחרונה כחולי סרטן סרקומה ע”ש יואינג, אתם אכן עשויים לשקול סיוע של הדרך הטבעית המשלימה ובכך נתאים לכם מיצוי צמחים טבעיים ותוספים אשר עשויים לסייע בטיפול. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מההרבליטסים הבכירים ביותר ולהיזהר משימוש בתוספים וצמחים מבתי טבע או מבתי מרקחת או דרך עצות באינטרנט ללא בקרה.

אנו ב”צוף צמחים” מזהים את הגורמים והתנאים החשובים ביותר עבורך ובכך אנו ניצור התמרה בין גורמי חיים שליליים לחיוביים. כוונתי הינה לאורח חייך וסביבתך ושכן סביבה שלילית שעשויה לתרום לבעיה. הגישה הטבעית ב”צוף צמחים” נועדה ככל שאפשר לא רק לסייע במחלתך כי אם גם, וזה כל כך חשוב, לסייע גם לסיבות הידועות והנחקרות לבעיה שאין עליהן ויכוח מדעי בדומה לאורח חיים לא מיטבי, תזונה שלילית, העדר תנועה, חוסרים, מצבי מתח ועוד.

הדרך הטבעית ב”צוף צמחים” הינה דרך יעילה מעולם הטבע היכולה לסייע, להשלים ולהעניק כוח ליכולת הבריאות של הגוף עצמו ובכך לקדם יכולות חיסוניות מיטביות ולחזק את הגישה הקונבנציונלית.

לדרך הטבעית קיימת היסטוריה ארוכה ומוצלחת. כבר לפני כ 350 שנים לפני הספירה החלו המצרים לערוך רשימות שלצמחים טבעיים המשמשים לסיוע במחלות. היוונים בדומה דיוסקורידס וגאלו כתבו ספרים רבים המפרטים את השימוש הנכון בצמחים טבעיים.

האינטגרציה החשובה בין הטיפול האונקולוגי לדרך הטבעית האינטגרטיבית בטיפול בסרטן סרקומה ע”ש יואינג

חשיבות הרפואה הקונבנציונלית לטיפול בסרטן סרקומה אינה מוטלת בספק ואכן הכרחית. המוסדות הרפואיים בישראל ובעולם הינם דרך חשובה לטיפול בסרטן. הגישה הטבעית הינה דרך אינטגרלית לדרך הרפואה הרגילה. מתוך כך, וודאי שחשוב לטפל בסרטן דרך הרפואה הרגילה ולא להיות מושפע ממרכזים טבעיים המטיפים לכם לעזוב את הטיפולים הקונבנציונליים. אנו ב”צוף צמחים” מבקשים להיות חלק מדרך הטיפול הרגילה אם וכאשר היא נדרשת אך גם כדרך טיפול אלטרנטיבית לאי הישנות בעת זמן המעקבים ובסיום הטיפול הקונבנציונלי.

“צוף צמחים” נועדה לסייע תוך שילוב עם מיצוי צמחים טבעיים ייחודיים שלא נרכשים בבתי טבע. אנו משלבים מיצוי צמחים טבעיים המשולבים עם הנחיה תזונתית, שינויים קיומיים, תנועה, נשימה, יציבה ובכך תוכנית טבעית משולבת.

“צוף צמחים” – מטרתנו ליצור “דרך בריאותית” עמוקה ומתוך כך ברצוננו להעצים ולתמוך בכם בכדי לסייע בהשגת בריאות מיטבית. הידע האופרטיבי שנעניק לכם יעזור לכם לקחת תפקיד פעיל יותר בבריאותכם. אנו ב”צוף צמחים” מתבססים על הידיעה המובהקת שלגוף האדם יש יכולת ריפוי ומאבק מולדים לטיפול בבעיות.

ב”צוף צמחים” – נתאים עבורכם, וזאת תוך הבנת המקרה האישי שלכם, תוכנית תמיכה בתהליך הריפוי של מחלתכם.

ב”צוף צמחים” – אנו מנחים לעשות שימוש נבון בתזונה, פעילות גופנית, שינויים באורח החיים ורואים בכם מערכת שלמה, הוליסטית, טבעית ויעילה. כוונתנו ב”צוף צמחים” לשפר את יכולת גופכם להילחם במחלות מורכבות.

אנו ב”צוף צמחים” מבינים שגם ההבחנה הרפואית וההכרח הנכון לטיפול קונבנציונלי חייב גיוס כל הכוחות וזה אכן נכון, וזו גם העת וכן זו צומת הדרכים הקלינית, לשלב את הדרך הטבעית.

נטורל ויז'ן - החזון הטבעי לסיוע במחלות הסרטן

הדרך הטבעית המשלימה, המסייעת והתומכת במחלות סרטן בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית.

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

לייעוץ טלפוני ומידע נוסף על אבחון וסיוע בדרך הטבעית
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
הימנעו מטיפולים וכדורי מרשם מסוכנים!
חיפוש
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן