שיעול אצל ילדים 

חשוב לדעת: הסיבה העיקרית לשיעול אצל ילדים (בעיקר עד גיל שלוש) הינה זיהום ויראלי בדרכי הנשימה העליונות והתחתונות. לעיתים רחוקות נובע השיעול ממקור חיידקי.

ועוד: לא ניתן למנוע מהילד חשיפה לוירוסים או חיידקים ,אך ניתן לטפל באמצעים טבעיים דרך צמחי מרפא ולחזק את מערכת החיסון שלו ובכך ניתן ולמנוע ממנו תרופות רגילות העתירות בתופעת לוואי חשיפתו של הילד למקורות ויראליים חשובה ואף מהווה חלק משלבי חיזוק מערכת החיסון שלו. וודאי שלא נחשוף אותו באופן יזום אך גם נימנע מלבודד אותו. הניסיון למנוע ממנו בכל סוג של אמצעי, בדומה לביגוד יתר, אטימת החדר ועוד מעשים מוזרים תמנע ממנו את האבולוציה הקיומית לחיזוק גופו.

כל התינוקות והילדים עד גיל שלוש סבלו! סובלים! ויסבלו מזיהומים ויראליים (בעיקר) או חיידקים (לעיתים רחוקות) במערכת הנשימה.

הוירוסים הנפוצים המהווים בסיס לבעיה הינם:

VIRUS RSV-RESPIRATORY SYNUCTAL   בשילוב עם  RHINOVIRUS HRV-HUMAN

(וכמובן ערב רב של וירוסים נוספים.)

ודאי שקיימים גורמי יסוד נוספים להתפתחות שיעול בדומה לעישון פסיבי, גנים, נוכחות הילד במשפחתון או גן,דבר היוצר חשיפה רבה יותר, תזונה עתירת סוכרים וחלבונים מהחי , לחץ ועוד.

הסבר אנטומי וחשוב להבנה

דרכי הנשימה מצופות בשכבה המכונה “אפיתל ריסני” ובנוסף מגוון של רקמות המפרישות ריר

( GOBLET CELLS ) השייך למערכת ההגנה של דרכי הנשימה. לציין שבריר המגן המופרש קיימים חומרים אנטי מיקרוביאלים, מתווכי דלקת וחומרי הגנה נוספים.

במהלך זיהום בדרכי הנשימה כמות הריר גדלה וזאת כתגובה של מערכת החיסון הגברת הפעילות ההגנתית גורמת להפרשות נוספות ובכך יוצר התהליך הדלקתי כמות גדולה של ריר בדרכי הנשימה, דבר המקשה על התינוק והילד לפנותו. ההצטברות הרירית גורמת לעיתים להיצרות דרכי הנשימה ובכך נשמע קול נשימה צפצפני, נבחני וכדומה. כאשר הדלקת כרונית נוצרת התעבות של רקמת הבסיס, דבר הגורם להיצרות נוספת של דרכי האוויר.
אצל ילדים יש להבדיל בין שני מצבים חשובים מצבים אקוטיים – המבקשים טיפול מהיר

מצבים כרונים- המבקש טיפול רציף ומונע על מנת למנוע הישנות תוך טיפול בתהליך הכרוני.

תאור המצב האקוטי: שיעול גרוני, נבחני, קוצר נשימה מוגבר, התקפי שיעול, חום או מצבים קשים הדורשים פינוי לבית החולים בדומה לכיחלון, אפאטיה, שינוי בהכרה וכדומה. הטיפול הטבעי יעניק מענה מהיר ( בין יומיים או שלושה ואף פחות מזה)

הטיפול יוצר פתיחת דרכי הנשימה, סילוק הליחה, מלחמה בהיבט הויראלי או החיידקי וזאת דרך צמחי מרפא ללא תופעות לוואי.

המצב הכרוני :אפיזודות של שיעולים חוזרות ונשנות בתקופה של לפחות בין 3-4 חודשים. הטיפול הטבעי מחזק את הריאות ומערכת הנשימה, מחזק את מערכת החיסון, מסלק את הליחה ומקל על התסמינים.

הרפואה הטבעית מעניקה טיפול בסימפטומים לריפויי, הקלה וכמובן מניעה.

הקלות הבלתי נסבלת והמזיקה של נטילת אנטיביוטיקה ותרופות נוספות מסוכנת, מחלישה והופכת את הבעיה לכרונית ובכך פוגעת בילד

 

 וודאי שחשוב לטפל אך באמצעים טבעיים בלבד

משרד הבריאות קבע שאין לתת אנטיביוטיקה ללא אישור רופא בכיר. זה אכן מעניין מאוד ומחייב אותנו להרהר על הכמות הדרמטית והטרגית של נזקים בעשורים האחרונים אשר נגרמו לתינוקות, ילדים, נערים ומבוגרים מנטילת יתר של אנטיביוטיקה וזאת כאשר אני במהלך עשורים לא פוסק מלהרתיע. הרפואה הרגילה מבקשת להפסיק את התהליך הדלקתי ולהרחיב את דרכי הנשימה ” בחוסמי ביתא”

בדומה לוונטולין, בריקאלין ובשילוב של סטרואידים ואנטיביוטיקה. אין כל תועלת בטווח הארוך בטיפול זה והיום הדעה הרווחת שגם התועלת בטווח המיידי של תכשירים אלו מוטלת בספק. השימוש בתרופות אלו גורם לתופעות לוואי רבות וקשות בדומה לעיכוב גדילה, החלשות חיסונית  ירידה באיכות הקיומית ועוד ועוד ועוד

 

הרפואה הטבעית מעניקה טיפול מוביל חשוב וייחודי 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

הטיפולים הטבעיים ניתנים מתוך יסוד של הבנת התפתחות המחלה וגורמיה:

איזון כללי וטיפול טבעי בהצטברות של ליחה כרונית

איזון עיכולי תוך מתן המלצות נרחב לתזונה רפואית דרך מתכונים ותפריטים

חיזוק מערכת החיסון- שהרי לא ניתן למנוע מהילד חשיפה אך ניתן לחזקו מול ההיבטים הויראליים והחיידקים. לציין שגם בהדבקות, בעת שמערכת חיסון חזקה, היציאה ממצב זה מהירה וללא התלקחות

טיפול תסמיני ישיר ומהיר דרך צמחי מרפא המיועדים לילדים

סיוע באיזון חום גופו דרך צמחי מרפא

מיגור תסמיני אסטמה , ברונכיטיס, דלקת אוזניים ועוד

טיפול מבוקר בבעיית היפר אקטיביות והעדר קשב וריכוז

 

לסיכום

הרפואה הטבעית בצוף צמחים מעניקה מענה בריא, טבעי יעיל ונטול כל תופעות לוואי. המענה יטפל במחלה או גם באי הישנותה. הטיפול הרפואי אינו מעניק , לרוב, פתרון בריא לבעיות השונות.

הטיפול הטבעי חשוב לכל בעיה אצל התינוק והילד הן במערכת הנשימה אך גם בכל בעיה אחרת

 

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן