צוף קיד - צוף צמחיםצוף קיד – לטיפול טבעי במערכת הנשימה אצל ילדים

הינה פורמולה למערכת הנשימה, שיעול, התקררות, ברונכיטיס, אסטמה, דלקת ריאות, שפעת, ליחה וקשיי נשימה.

הפורמולה מכילה מגוון צמחי מרפא אורגניים ויעילים לטיפול טבעי במצבי דלקת וזיהום במערכת הנשימה התחתונה. הפורמולה מרחיבה את הסמפונות, אנטי דלקתית, מחזקת, משפעלת ומחזקת את תגובות מערכת החיסון של הגוף. הפורמולה אנטי בקטריאלית, אנטי ויראלית, אנטי פרזיטית, מכייחת את הרקמה הרירית של הריאות ובכך מטפלת במצבי שיעול מגוונים. מטפלת בדלקות זיהומיות בריאות, ברונכיטיס, דלקת ריאות וחולשה הנובעת ממצבי דלקת.

צמחי המרפא בפורמולה

SAMBUCUS NIGRA (סמבוקוס)

צמח מרפא, אנטי וראלי, מייזע, מחזק, משפעל וממריץ את מערכת החיסון בלחימתה במחלות שונות. נוגד מצבי אלרגיה. מטפל בזיהומים של מערכת הנשימה התחתונה והעליונה. חשוב לשפעת, הצטננות, ברונכיטיס, נזלת, קדחת השחת ואסטמה.

ECHINACEA (אכניצאה)

מקורו של הצמח ביבשת אמריקה. האכניצאה נחקר מזה חמש מאות שנה. אכניצאה הינו צמח אנטי חיידקי, אנטי ויראלי, אנטי פטריתי, מחטא את מערכת הנשימה, מחזק את מערכת החיסון, ממריץ ומשפעל אותה, נוגד דלקת וזיהום, יעיל בזיהומים במערכת הנשימה,דלקות שונות, שפעת, הצטננות, גודש לימפטי, ברונכיטיס, דלקת ריאות, נזלת ועוד.

THYMUS VULGARIS (בת קורנית מצויה)

מוצאו של הצמח באזור הים התיכון ובאירופה. הצמח עדין וחשוב לטיפול בילדים.

הצמח הינו  צמח מרפא מכייח, מחטא את דרכי הנשימה, מחזק את מערכת החיסון וממריץ את פעולתה, מפחית ליחה, מרחיב את סמפונות הריאה, נוגד מצבי עווית במערכת הנשימה, נוגד שיעול, ברונכיטיס אקוטי וכרוני, זיהומים ודלקות במערכת הנשימה התחתונה, שיעול ליחתי, אסטמה, דלקת ריאות, חולשה חיסונית, כאבי בטן, שיעול מגורה, עיוותים, שפעת, הצטננות ועוד.

VERBASCUM THAPSOUS (בוצין)

צמח אירופאי ואסייתי חשוב לטיפול בילדים.הבוצין נוגד דלקת, מכייח ומרכך את מערכת הנשימה, ברונכיטיס אקוטי, דלקות אוזניים, זיהומים, דלקות במערכת הנשימה התחתונה, דלקות עיניים,דלקת ריאות,נזלת, שיעול יבש, שפעת והצטננות.

DROSERA ROTUNDIFOLIA (דרוסרה)

דרוסרה הינו צמח מרפא ממשפחת הטלליתיים. הצמח מכיח, מרכך, מלחלח, נוגד אסטמה, נוגד עיוות במערכת הנשימה, נוגד שיעול, ברונכיטיס, שיעול יבש, זיהומים במערכת הנשימה ועוד.
SALVIA OFFICINALIS (עלי מרווה)

המרווה הינו צמח מרפא המכיל חומצה אורגנית, פוליפנולים, בעל השפעה של חיטוי, מפחית דלקות במערכת הנשימה, חשוב מאוד במצבים זיהומיים במערכת הנשימה, שפעת והצטננות.
EUCALYPTUS (אקליפטוס)

אקליפטוס הינו צמח מרפא בעל חומר אנטיפסטי ונוגד גודש. מכיח, ברונכיטיס, סינוסיטיס, שיעול, הצטננות, גודש במערכת הנשימה, אסטמה ועוד.

מינונים:

  • תינוקות מגיל חצי שנה,ילדים ונוער 3-5 מ”ל 3-4 פעמים ביום.
  • מבוגרים 10 מ”ל 3-4 פעמים ביום.

או על פי הוראה אחרת של המטפל.

ניתן ליטול עם מעט מים או מיץ.

*הפורמולה מאושרת על ידי משרד הבריאות

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן