צוף חוסן - צוף צמים צוף חוסן – הפורמולה לחיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות

תכשיר ייחודי התומך, מחזק, ממריץ ומזין את מערכת החיסון אצל ילדים.

התכשיר מבוסס על מיצוי טבעי מצמחי מרפא אורגניים ואיכותיים. הפורמולה מותוות למניעת מחלות, מחלות חורף, שפעת , זיהומים של מערכת הנשימה, דלקת גרון, התקררות ועוד. התכשיר מתאים במיוחד לילדים החל מגיל שלושה חודשים.

התכשיר מכיל צמחי מרפא אורגניים בעלי ריכוז גבוה של חומרים פעילים. הפורמולה הייחודית לחיזוק מערכת החיסון נטולת תופעות לוואי.

אנו מעניקים עבורכם את הטוב ביותר שניתן להפיק מצמחי המרפא ותהליך הריפוי דרך הרפואה הטבעית על כל גווניה.

*תכשירי צוף צמחים הינם באישור משרד הבריאות ובהכשר הרבנות.

צוף צמחים עושה שימוש בצמחי מרפא לריפוי מחלות רבות ובעיות אך גם לשיפור הבריאות ואיכות חייהם של המטופלים. כתמיד, אנו מחויבים לאיכות בעלת שם לאומי ועולמי וטיפול מקצועי ומסור בכל צמח וחומרי הגלם הנובעים ממנו ובאהבה לטבע.

תהליך הייצור החל מהגידול על האדמה עד הבקבוק והכמוסה מבקש תהליך מיומן ומקצועי תוך שמירה על החומרים הפעילים וההשפעה של כל צמח וצמח. אכן, שיטה זו ייחודית לצוף צמחים בלבד.

צוף חוסן – חיזוק מערכת החיסון

מחלה – הינה תהליך פיזי הבא לעזור לגוף לתקן ולשפר את עצמו תוך ניקוז טבעי של רעלים אשר הצטברו בו ופעילות מערכת החיסון. תהליך זה הופך להיות לקוי דרך מתן תרופות בדומה לאנטיביוטיקה תזונה לא נכונה ואורח חיים לקוי וזאת תוך פגיעה  במערכת החיסונית. הטיפול הטבעי לילדים הינו היחיד אשר מגביר את הפאגוציטים, ייצור הנוגדנים, הגברת יצור תאי  NK והגברת הפעילות הלימפוציטית וכל אותן מערכות המסייעות לחוסנו של הגוף.

הטיפול הטבעי הינו הטיפול המוביל בכל העולם המערבי כטיפול יחיד המרפא, מקל ומונע. הטיפול טוב לחיזוק וחיסון וזאת בשלב האקוטי של כל מחלה דרך טיהור הדם והמרצה חיסונית על ידי צמחי מרפא אנטי ויראליים , אנטי בקטרייאלים ואנטי פיטרייתים. צמחי המרפא והטיפול הטבעי משמשים גם לחיזוק, הזנה ותמיכה במערכת החיסון והריאות בשלב המניעתי.

הרפואה הטבעית במרכז צוף צמחים מהווה  נתיב לריפוי , הקלה אך גם מניעה וחיזוק. הטיפול מחזק כללי, מזין וממריץ את מערכת החיסון. מוקדי השפעתו הינם, מערכת הנשימה התחתונה, העליונה ומערכת העיכול והכבד. הטיפול מגן ומחזק, אנטי ויראלי ואנטי חיידקי. הנתיב הטבעי ממריץ זרימת דם היקפית, מגביר אספקת דם לרקמות ומשמש כטיפול וכמניעה למחלות שונות, ויראליות, כרוניות וריאתיות. ההיבטים האימונוסטימולנטים (מחזק חיסוני) מותאמים גם לפרקי זמן אקוטיים אך גם לפרקי זמן מניעתיים.

הטיפול הטבעי בטוח לשימוש, נטול תופעות לוואי ומומלץ לתינוקות, ילדים ומבוגרים.

לציין שדלקות תוקפות את הגוף בעת  שמערכת החיסון שלו חלשה. ניתן לטפל  ביעילות רבה דרך הרפואה הטבעית בכל הבעיות במערכת הנשימה . חשוב לתת לגוף לפעול על בסיס היבטיו הטבעיים בריפויי העצמי. לציין שהקוד הגנטי שבנו מכיל את התהליך המטבולי, סילוק הפסולת והריפוי הטבעי.

גופו של הילד מופלא מעצם היותו בעל יכולת לריפוי אך כדי שיוכל להגשים זאת חייב הוא את הסביבה המתאימה .

הריפוי הטבעי מעניק לו את התמיכה הנכונה ולפיכך מחזק , מזין ומרפא.

צמחי המרפא בפורמולה

 ASTRAGALUS MEMBRANACEUS (אסטרגלוס)

הצמח מחזק, מזין וממריץ את מערכת החיסון. מותווה לטיפול ומניעה במחלה ויראלית כרונית, מותווה להתקררויות תכופות, חוסר תאבון. מגביר אספקת דם לרקמות, אנטי אוקסידנט, מגן ומחזק את הכבד. מחזק מערכת נשימה תחתונה ומערכת העיכול.

SAMBUCUS  (סמבוקוס)

עץ הסמבוק גדל בר באירופה ומתנשא לגובה של כ6-7 מטרים. פריחתו מתרחשת בעונת הקיץ וכאשר פירותיו מבשילים הם מעידים על תחילת הסתיו. צבעו של הפרי הינו שחור ארגמני וטעמו מתוק וחמצמץ.

התווית הצמח

 1. הצמח אנטי וראלי
 2. מייזע
 3. מחזק חיסוני
 4. מפחית מצבי ליחה
 5. טוב למערכת העיכול
 6. נוגד אלרגיה
 7. זיהומים במערכת הנשימה העליונה והתחתונה
 8. מצבי חום
 9. הצטננות
 10. אסטמה
 11. ברונכיטיס
 12. נזלת
 13. סינוסיטיס
 14. קדחת השחת
 15. כאב גרון
 16. שפעת
 17. ממריץ חיסוני
 18. משתן מטבולי
 19. מתמיר( לבעיות עור)

CODONOPSIS  PILOSULA

צמח מרפא חשוב מהרפואה הסינית. הצמח מוגדר כמחזק. אדפטוגן, מחזק את מערכת החיסון, נוגד אנמיה, תשישות, חולשה, מחזק את מערכת העיכול,ברונכיטיס, זיהומים, דלקות במערכת הנשימה, חולשה חיסונית, מתח מתמשך, קוצר נשימה, שיעול יבש, ליחה ועוד.

ECHINACEA

צמח מרפא חשוב, נפוץ ונחקר. הצמח אנטי בקטיראלי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, אנטי פרזיטי, ממריץ, משפעל את מערכת החיסון, נוגד דלקת, נוגד זיהום, דלקות אוזניים, שפעת, הצטננות.

ROSACANINA (פקעות ורדים)

פקעות ורדים הינם תרמילים המכילים זרעים של ורדים טרם פריחתם. הפקעות עתירות בויטמין C B1 E וכן בפלבנואידים, קוורצטין, סידן, אבץ, ליקופן,בטא קרוהן וחומצות שומן חיוניות.הצמח ממריץ את מערכת החיסון, נוגד חיידקים וירוסים ופטריות, אנטי דלקתי, מעקב תהליכי חימצון, נוגד אלרגיה, נוגד הזדקנות ועוד.

MEDICAGO  SATIVA (אספספת)

צמח מרפא המיועד להשלמת חסרים של רכיבי תזונה חיוניים במהלך תקופת ההחלמה וחיזוק חיסוני, חולשה, חוסר תאבון, אנמיה, הזנת הדם ועוד.

URTICA (תמצית סרפד)

צמח מרפא נפוץ ונחקר. הסרפד חשוב לאלרגיות, אנמיה, דלקות, פינוי רעלים, קדחת השחת, מחלות דלקתיות, הצמח נוגד אנמיה וחשוב כבסיס אנטי אלרגני.

צוף צמחים  לרפואה טבעית הינו מרפאה טבעית אשר שמה לה למטרה הספקת תכשירים מצמחי מרפא איכותיים, באישור ודרך משרד הבריאות. הצמחים הינם מבית גידול אורגאני, מקומי  וחלקה מקטיף בר. התמצית מיוצרת תוך שילוב של שיטה מסורתית ומיכון מודרני.

יש ליטול: כפית אחת , שלוש פעמים ביום במהלך חודש ראשון ו 2 כפיות ביום במהלך חודש וחצי.

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן