פסוריזיס (ספחת) psoriasis – נספחים נוספים להבנה מעמיקה 

פסוריאזיס הינה מחלת עור כרונית המלווה ברבדים אדומים (פלאק) קשקשת על פני העור, גרד ואי נוחות קשה. לעיתים התהליך הופך לדלקתי, אדום, מגרד, יבש, אך גם לח ומפריש ברמות שונות.

חשוב, כחלק מהאלטרנטיבה הטיפולית הטבעית, להיות מודעים לגוף וזאת כדי לסייע בידנו להבחין במקור התגובה הפסוריאטית והשיפור אשר יחול במהלך הטיפול. מחקרים בני זמננו מעידים ללא צל של ספק על עלייה דרמטית בהיקף התופעה של פסוריאזיס וכן מגלים מתאם בין הבעיה לבין התזונה, היבטים אלרגניים, אי סבילות למזון וצריכה לא נכונה של רכיבי מזון וכן בגורמים נוספים בדומה, לרעלים מצטברים, מתח נפשי, מטבוליזים לקוי ותורשה.

בעת ההתפרצות הפסוריאטית נותן הרופא מרשם לטיפול חיצוני בצורה של קרמים ומשחות על בסיס חומר המכונה “קורטיזון” וחומרים כימיים נוספים. חומרים אלו מהווים יעד לשימוש חוזר ונשנה של חולים בפסוריאזיס וזאת מתוך רצון להקלה כדי ליצור הפחתת הדלקת. לעיתים אכן מתרחשת הקלה רבה אך במקביל ,תופעות הלוואי הנובעות מהן חמורות ולא רק זאת, אין תרופות אלו מטפלות בשורש הבעיה וגורמות להתפרצות, לעיתים קשה יותר,לאחר היפסקות נטילת התכשיר.

תופעות הלוואי של הטיפול הרפואי החיצוני
פגיעה בטווח הארוך בעור הגורמת להיווצרות של מעטה דק הנוטה להתייבשות או היסדקות בדומה לשינויים החלים בעת ההזדקנות. העור הופך להיות חשוף יותר לזיהומים ולפיכך יכולת ההחלמה והריפוי פוחתת המשחה יוצרת מעגל חוזר ונשנה המחמיר את התופעה יותר ויותר. למשחה מוסיפים לעיתים חומר המכונה פלואורין אשר אינו מומלץ לשימוש בטווח ארוך שכן הוא הופך את העור לשביר.

לזכור – התרופות הללו אינן מטפלות בשורש הבעיה הווה אומר, בכל אותם גורמים ותנאים נסתרים או גלויים המהווים בסיס להתפרצות מחלת הפסוריאזיס.

מרכז צוף צמחים לרפואה טבעית מהווה אלטרנטיבה לפתרון טבעי בטיפול אלטרנטיבי ומשלים וליצור תהליך בריא של ריפוי והקלה אך גם כטיפול תומך.

הפסוריאזיס הינה תופעה דלקתית כרונית ואוטואימונית הנובעת  מחשיפה לגורמים,לעיתים קרובות כאלה שלא ניתן לזהות, תגובות דלקתיות, אי סבילות למזון ואלרגיה ,תסמיני לחץ וחרדה וכן רעילות ופעילות לקויה של מערכת העיכול.

תהליך הריפוי הטבעי עמוק. חייבים סבלנות רבה והימנעות אשר לעיתים מייסרת, מכל אותם גורמים המשמשים סיבה להתפרצות. כל מאמץ שווה אל מול חזון הריפוי.

מטופלינו זוכים לטיפול טבעי, עמוק וזאת כדי לזכות בריפוי או בהקלה משמעותית אך חייבים סבלנות רבה בכל הקשור לטיפול בבעיות עור. 

הטיפול הטבעי במרכז צוף צמחים לרפואה טבעית 

אין ספק שרמת הלחץ והעומס על סביבת הגוף והסביבה החיצונית וזאת דרך תזונה לא מיטבית, הצטברות רעלים, לחץ וקשיים, חזקים מהיכולת הבסיסית של הגוף להסתגל לנתונים אלו. ההתפרצות הגורמת לפסוריאזיס נובעת ממאיצים פנימיים ומהעדר יכולת פנימית לאזן ולהתנגד לכך. הטיפול חייב ליצור העצמה של החוסן הפנימי ולהילחם בגורמי הדלקת.

למידע נוסף על שיטת P.N.T לטיפול טבעי בפסוריאזיס – לחץ כאן

 

רוצים לקבל מאיתנו מידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי?
לשיחת ייעוץ טלפוני חינם - השאירו פרטים, וניצור עמכם קשר מיידי!

הטיפול דרך התזונה חשוב מאוד אך חייב תשומת לב אישית וזאת כדי להנחות לתפריט עשיר ברכיבים בריאים תוך הימנעות מרכיבי תזונה מזיקים המעוררים דלקת. הטיפול התזונתי אינו קל אך מהווה תנאי יסודי להצלחת תהליך הטיפול. נסתייע גם בצמחי מרפא בצורה של כמוסות,מיצויים וחליטות. הצמחים מהווים נתיב חשוב התומך באופן הכרחי באסטרטגיה להשגת היעדים.

צמחי המרפא משמשים את המטפלים מזה כאלפי שנים וחשיבותם כיום רבה יותר שהרי נתמכים הם דרך מחקרים מדעיים וממוצים באופן יסודי יותר. גם הדיקור הסיני וטיפולי המגע מסייעים להצלחת הטיפול, שהרי המגע מסייע להזרמה נכונה של אנרגיית בריאות תוך שימוש בשמנים מיוחדים לבעיות העור והדיקור משפעל איברים חשובים ומאזן את מערכת העצבים.

למארג הטיפול נוסף גם שימוש מושכל בתוספי מזון, הנחיות קיומיות יסודיות וכן היגיינה סביבתית נכונה. נשפר את תהליך הקלת התסמינים בטיפול חיצוני טבעי דרך שמנים מיוחדים ומשחות טבעיות.

לסיכום
הטיפול הרגיל משמש אמצעי יעיל להקלה על התסמינים בטווח הקצר ועלול להוביל להעצמה של המחלה ולמגוון תופעות לוואי בטווח הארוך.

אנו מייצגים גישה טיפולית טבעית שיכולה גם להיעשות במקביל לטיפול התרופתי,אך גם תוביל להקלה רבה ואפילו לריפוי משמעותי,כטיפול יחיד בטווח הארוך.

אל תיכנעו, הדרך אינה קלה – אך טבעית, בריאה, בטוחה ושורשית.

לייעוץ טלפוני חינם עם טל איתן CL.H
צרו קשר עכשיו!

חשוב לעיין!

ההסברים מסתמכים על גישות הרבליסטיות מסורתיות. להדגיש שהמידע המובא אינו המלצה רפואית מוסמכת ובכך אין אנו מנחים את הציבור לשימוש רפואי ואין אנו ממליצים או מנחים לשינוי או להעדר נטילה של תרופה מכל סוג.
ההסבר אינו תחליף לייעוץ רפואי אישי או אחר.
נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות, הנוטלים תרופות מרשם, מבוגרים וקשישים – חשוב להיוועץ ברופא לפני השימוש.

המונח “צמחי מרפא” באתר ובכל הסבר מתייחס אך ורק להגדרה הידועה והמקובלת ברפואת הצמחים המסורתית.
כל צמח מרפא חייב התייחסות קיומית רחבת היקף בדומה לתנועה, תזונה, שיטות ייצוב ועוד. מתוך כך, אין אנו משווקים בחנויות, פארמים או דרך חנויות אינטרנטיות, כי אם דרך הנחיה בקליניקה והבנת הבעיה כטיפול משלים וטבעי. 

קולגן פורטה פלוס
בשילוב עם חומצה היאלורונית וויטמין C
מבית היוצר של "צוף צמחים"
לייעוץ טלפוני חינם ומידע נוסף על אבחון וטיפול טבעי
השאירו פרטים עכשיו - וניצור עמכם קשר מיידי!
המלצות מלקוחות:
מאמרים ומוצרים אחרונים
גלילה לראש העמוד

פנו אלינו

דילוג לתוכן